Şimdi Ara

Swiftkey Metin Tahminini Kapatma

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
41.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bütün ayarlara baktım ama şu tahmin olayını kapatamadım boşu boşuna yer kaplayıp mesaj alanımdan kısmış oluyor ki bu tarz otomatik şeyleri sevmem zaten, kapatabiliyor muyuz ?

Swiftkey Metin Tahminini Kapatma

• Klavyenin sol üst köşesindeki ayarlardan kapatabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekarabagidelim

Klavyenin sol üst köşesindeki ayarlardan kapatabilirsin

Adan zye baktım öyle bir ayar yok hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malesef kapatılamıyor hocam. Bende sevmiyordum ama tahmin kullanmayı dene şimdi bırakamıyorum çok kolaylaştırıyor işini. Senin sık kullandığın kelimeleri kayıt ediyor ve sanaöneri olarak sunuyor daha hızlı yazabiliyosun tavsiyemdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: maholan

Malesef kapatılamıyor hocam. Bende sevmiyordum ama tahmin kullanmayı dene şimdi bırakamıyorum çok kolaylaştırıyor işini. Senin sık kullandığın kelimeleri kayıt ediyor ve sanaöneri olarak sunuyor daha hızlı yazabiliyosun tavsiyemdir

Yabancı forumlara baktım aynen kapatılmıyormuş. Neyse deneyelim bakalım. Gboardda türkçe karakter olsa onu kullanırdım ama yok malasef. Gerçi swiftten sonra çok yavan geliyor gboard. Kullanalım bakalım, eyvallah.

• arkadaşlar kelime tahmini ile ilgili teknik bir soru soracam. bilen varsa yanıtlarsa sevinirim.
    bu kelime tahmininde daha önce kullandığınız kelimelerden yola çıkarak iki kelimelik tahmini gerçekleştiriyor değilmi?
    örneğin whatsapp ta msj yazmak için tıkladığınızda swiftkey klavye açlılıyor.
    üstte 3 kelime öneriliyor. bunla "merhaba" , "çok" , "bana" .
    bana kelimesine tıkladınız diyelim üst kutuda önerilen "banyoda masaj" çıkıyor.
    o na da tıkladığınızda "yapmanı istiyorum" çıkıyor.
    bu kelimeler ve cümle daha önce kesin kullanılmıştır. diyebilirmiyiz?
    yok sa tesadüf olabilir mi? çok önemli bir konu . biri yardım ederse sevinirim.
  • tadesyobatro kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 27 Aralık 2020; 13:35:5 >
  • seni kelimesinden sonra çok seviyorum çıkması şaşırtıcı değil. çünkü ortak bir ağdan gün içinde milyonlarca kombinasyonu eleyip getiriyor bazı tahminleri.
    ve türkiyede seni çok seviyorum cümlesi herhalde milyonlarca kere kullanılıyordur.
    ancak "bana çiçek al" değilde "bana banyoda masaj yapmanı istiyorum" gibi olağan dışı, kişisel, uç bir tahminin yapılması tesadüfi olmayabilir.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 27 Aralık 2020; 13:34:20 >
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 27 Aralık 2020; 13:34:16 >
  • DaYWaLkeR kullanıcısına yanıt
    Silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vandalizm -- 24 Ocak 2018; 11:18:59 >
    sizinle alakalı değil ki kullandığı sözlük türkçe

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    bende öyle yazmıyor hocam, sizin klavyede bu şekilde cümle kurulmuş daha önce bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • öngörüyü bende kapatamadım başka klavye kurdum.
    en saçma özellik bu sanırım uygulamadaki.
    belki +18 muhabbet ediyorum sürekli düzeltiyor.
    esaret altında klavye kullanır gibi.
  • Az önce kurumda bu özelliği getirmeleri gerek..

• Ayarlardan kapata Bilirsin.
  • Özelliği bende seviyorum ama yer kapladığı için kapatmak istiyorum. Maalesef kapanmıyor. Gboard da ise sabit numara özelliği yok iphone için. Bu yüzden Swift KEY kullanmaya devam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.