Şimdi Ara

SWATCH Sistem51 İnceleme / AnaKonu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
4
Favori
31.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Saati alabilsem onu da yaparım ama bir türlü gelmedi hala :)
    Swatch'a bir kaç kanaldan birden yazdım, sonunda dönüş geldi. Orada da onların da saatin gelişini heyecanla beklediklerini, fakat ne zaman geleceği hakkında bir bilgileri olmadığını yazmışlar...
    Avrupa'da çoğu ülkede satılıyor şu an saat. Bakalım, giden birilerini bulabilirsem onlardan isteyeceğim olmadı
  • Başka bir bölümde Swatch çalışanı bir arkadaş soruları cevaplıyor. Oradan alıntı yapıyorum. Hatta soruyu da siz sormuşsunuz DhAk.

Bu arkadaş aslında açtığı konuyu "Saatler" konusuna taşısa daha iyi olur. Ben tesadüfen denk gelmesem farkında değildim. Burada saatseverlerle daha çok buluşma imkanı olur.

quote:

Orijinalden alıntı: inex2

quote:

Orijinalden alıntı: DhAk

Merhaba,
    Uzun süredir System51'in Türkiye'ye gelmesini bekliyorum. En son Mayıs denmişti, fakat Mayıs ayının da sonuna gelmemize rağmen hala hiç bir mağazada bulunmuyor. Bana "Belki Türkiye'ye gelmez" diyen Swatch mağazası bile oldu. Ne zaman geleceğine dair kesin bir bilgi var mıdır acaba?
    Teşekkürler.

Saat kesin gelecek fakat zamani kesin degil. Swatch seri uretim yapamiyor Sistem51 adli saatte. Cunku saat 51 parcadan olusuyor fakat 6-7 parcasi hala el ile takiliyor. Bu da seri uretimin onunu kesiyor. Sadece Isvicre ve Italya'da satiliyor ki Isvicre'nin elinde de bitti saat. Su an sadece Italya'da satiliyor.

Swatch saatten 10 tane satip sonra insanlari aylarca bekletmemek adina bir gelip pir gelmek istiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burbank -- 11 Temmuz 2014; 16:24:21 >

• Evet haklısınız. Yalnız bilgilerin ne kadar doğru olduğunu biraz sorgulamak gerekiyor. Zira bana verdiği cevaptan sonra Swatch Genel Müdürlükten "Satış Siparişleri İşleme Koordinatörü" (İmzasından birebir Türkçe'ye çevirdim hatalı olabilir) ile görüştüm ve kendisi onların da ürünün ne zaman geleceğine dair bir bilgileri olmadığını ve bizim gibi merakla beklediklerini iletti.
    Forumdaki arkadaş ise bana hangi ayda geleceğini iletebilmişti. Tutarsızlık olduğundan dolayı ben iki tarafı da dikkate almadım açıkcası
  • quote:

Evet haklısınız. Yalnız bilgilerin ne kadar doğru olduğunu biraz sorgulamak gerekiyor. Zira bana verdiği cevaptan sonra Swatch Genel Müdürlükten "Satış Siparişleri İşleme Koordinatörü" (İmzasından birebir Türkçe'ye çevirdim hatalı olabilir) ile görüştüm ve kendisi onların da ürünün ne zaman geleceğine dair bir bilgileri olmadığını ve bizim gibi merakla beklediklerini iletti.
    Forumdaki arkadaş ise bana hangi ayda geleceğini iletebilmişti. Tutarsızlık olduğundan dolayı ben iki tarafı da dikkate almadım açıkcası

Siz benim size verdiğim cevabı dikkate alın :)

quote:

Orijinalden alıntı: burbank

Başka bir bölümde Swatch çalışanı bir arkadaş soruları cevaplıyor. Oradan alıntı yapıyorum. Hatta soruyu da siz sormuşsunuz DhAk.

Bu arkadaş aslında açtığı konuyu "Saatler" konusuna taşısa daha iyi olur. Ben tesadüfen denk gelmesem farkında değildim. Burada saatseverlerle daha çok buluşma imkanı olur.

quote:

Orijinalden alıntı: inex2

quote:

Merhaba,
    Uzun süredir System51'in Türkiye'ye gelmesini bekliyorum. En son Mayıs denmişti, fakat Mayıs ayının da sonuna gelmemize rağmen hala hiç bir mağazada bulunmuyor. Bana "Belki Türkiye'ye gelmez" diyen Swatch mağazası bile oldu. Ne zaman geleceğine dair kesin bir bilgi var mıdır acaba?
    Teşekkürler.

Saat kesin gelecek fakat zamani kesin degil. Swatch seri uretim yapamiyor Sistem51 adli saatte. Cunku saat 51 parcadan olusuyor fakat 6-7 parcasi hala el ile takiliyor. Bu da seri uretimin onunu kesiyor. Sadece Isvicre ve Italya'da satiliyor ki Isvicre'nin elinde de bitti saat. Su an sadece Italya'da satiliyor.

Swatch saatten 10 tane satip sonra insanlari aylarca bekletmemek adina bir gelip pir gelmek istiyor

• detaylı ve güzel bir incelemesini yapmış bir arkadaş şurada

http://forum.saatforumu.com/viewtopic.php?f=13&t=16425#axzz37KT1Pts3
  • Güzel inceleme olmuş. Link için teşekkürler.
  • güzel inceleme olmuş gerçekten. paylaşım için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonelle

Swatch saatler dandik gibi dursada hiçte oyle değiller, tecrübe ile sabittir.

Gshock model spor saatim olmasa, sistem51 Türkiye'ye geldiğinde bir tane satın alırdım çok güzel görünüyor.
    Özellille siyah-kırmızı olan

Inceleme yazisini okuduktan sonra kararim degisti.

Turkiye'ye geldiginde kesinlikle siyah olandan alacagim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saat sonunda Türkiye'ye gelmiş, şimdiden alacak olan herkese hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar.
  • Türkiye fiyatı ne kadar acaba
  • DhAk kullanıcısına yanıt
    dostum ben 2 saatir bakıyorum türkiye de satılan yer bulamadım adres tel herhangi bir kaynak verebilirmisin
    @DhAk
  • arkadaşlar merhaba,
    fiyat 315tl, avrupa'dan daha ucuz fiyata satılıyor, yurt dışında 130€'ydu sanırım... şu an istanbul'da istinye park swatch'ta satılıyor. mağaza eylül ayına kadar sadece orada satılacağı bilgisini iletti bana. bunun dışında swatch'un kendi sitesinde ikitelli tarafında bir yerde satıldığı da yazıyor. ben sonunda saati aldım Allah'a şükür. :) kredi kartına taksit de yapıyorlar. alacak olanlar 02123455800 numarasından istinye park mağazası ile iletişime geçebilirler.
    fırsat olursa bu akşam inceleme de koyacağım sayfaya...
    alacaklara şimdiden hayırlı olsun :) iyi günlerde kullanın arkadaşlar.
  • Ağzına eline sağlık dostum hayırlısı olsun hep iyi günlerinizi göstersin bende beyazını ( SISTEM51 SUTW400 ) almak istiyorum kısmetse gerçekten güzel makine yeni nesil bir sistem yapmışlar bunlar sanırım tanıtım amaçlı fiyatları tahminimce şişer sonraki modellerinde neyse iyi akşamlar çok teşekkür ederim

saygılarımla: kofteci
  • İncelemeyi de ilk mesaja ekledim, umarım herkesin işine yarar arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kofteci

Ağzına eline sağlık dostum hayırlısı olsun hep iyi günlerinizi göstersin bende beyazını ( SISTEM51 SUTW400 ) almak istiyorum kısmetse gerçekten güzel makine yeni nesil bir sistem yapmışlar bunlar sanırım tanıtım amaçlı fiyatları tahminimce şişer sonraki modellerinde neyse iyi akşamlar çok teşekkür ederim

saygılarımla: kofteci

inşallah dostum çok teşekkür ederim, sen de en kısa sürede alırsın umarım. pişman olacağını sanmıyorum. mağazadaki çalışanlarda beyazı vardı, o da gayet güzel.
    iyi akşamlar :)
  • Saatiniz hayırlı olsun. İnceleme oldukça bilgilendirici olmuş. Çelik kasalı modeli çıkarsa almayı düşünüyorum.
  • Bende aluminium kasalı modeli çıkarsa düşünürüm.
  • teşekkürler arkadaşlar. swatch'un otomatik ve çelik kasa olan bir iki modeli daha vardı sanırım. ama sistem51 ile aynı mekanizmaya sahip değillder.
    onları da düşünebilirsiniz.
  • quote:

teşekkürler arkadaşlar. swatch'un otomatik ve çelik kasa olan bir iki modeli daha vardı sanırım. ama sistem51 ile aynı mekanizmaya sahip değillder.
    onları da düşünebilirsiniz.

Sistem 51 olmadıktan sonra bir anlamı yok... Bir de o modellerin boyutları çok küçük kalıyor. Örneğin şu aşağıdaki YAS403 oldukça estetik. Aslında 38 mm bir saat için küçük bir ölçek değil ancak bezel ve kasanın da etkisiyle kadran çok küçük görünüyor.
     SWATCH Sistem51 İnceleme / AnaKonu

• İnceleme için teşekkürler Dhak. Benim de aklımdaki renk kombinasyonunu almışsın. Darısı başımıza diyelim. İnşallah ben de bir tane alabilirim. 42 mm çapındaki ve kalın olması da kolda kendini hissettirmesi açısından güzel olmuş bence.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.