Şimdi Ara

Swatch new gent ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
4.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar. Bu new gent serisinin siyahini cok begendim fakat bazi kurtlar dustu icime :(

Biraz arastirma yaptim ve saatin ses cikardigi soyleniyor dogru mu ?
    Ayrica kendi sitesinde 130 tl olarak gozukuyor, eger kalitesiz bir urun ise almayacagim, beni aydinlatirsaniz sevinirim.

Ayrica yasim 14 ve bileklerim ince :(

Swatch new gent ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekalfwons -- 14 Mayıs 2012; 10:31:43 >

• kordonların kadranla birleştiği nokta sağlam değil gibi gözüküyor,heran kopacakmış gibi sana tavsiyem fossil in deri kordonlu genç işi saatleri var onlara bak.
  • Tesekkur ederim verebileceginiz bir link var mi arasirmaya basliyorum da :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam hemen hemen hepsi cok şık saatler fakat bunlar beni aştı kusura bakma sana da zahmet verdim. Ben su swatch u deniyim en iyisi beni 1.5 - 2 sene idare etse yeter
  • Fossil'den ziyade Swatch seçilir saat söz konusu oldumu. Evet swatchlar genelde çok sesli çalışır, ama sonuçta swatch saat sahibi oluyorsun. Siyahı al, geç.
  • Evet gittim ve saati aldim :) tek sorun cidden ses cikarmasi :( aldiim renk siyah fakat bu model degil buyrun:

[simage]Pic.twitter.com/Btriohj[/simage]

Bir de saati ayarlayamadim yahu :D tarih ve gun oluyor ama saat olmuuor :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekalfwons -- 14 Mayıs 2012; 14:36:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canberk88

Evet gittim ve saati aldim :) tek sorun cidden ses cikarmasi :( aldiim renk siyah fakat bu model degil buyrun:

hayırlı olsun,güle güle kullan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seleman_01

quote:

Orijinalden alıntı: canberk88

Evet gittim ve saati aldim :) tek sorun cidden ses cikarmasi :( aldiim renk siyah fakat bu model degil buyrun:

hayırlı olsun,güle güle kullan.

Tesekkur ederim soruma cevap verecek arkadas var mi ? Saati ileriye aliyim dedigimde gun degisiyor geri aliyim dedigimde ptesi sali falan degisiyor bir turlu saati degistiremedim yahu
  • Tepeyi çift tık çek. Sen tek tık çektiğin için gün-tarih ayarını yapıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can-KSK

Tepeyi çift tık çek. Sen tek tık çektiğin için gün-tarih ayarını yapıyorsun.

Ben korktugum icin fazla cekmiyordum ama siz diyince zorladim ve oluyormus :D tesekkurler :)
  • Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Aslında pilli saatlerde normalde çalışma sesi olmaz. Swatch resmi sitesinde de bu sesi özellikle eski "tik tak" sesini anımsatması için saatlerine ekledikleri açıklanmış. Duruma göre bazen sessiz ortamlarda rahatsız edici olabiliyor. Hatta benim bazı arkadaşlarım modellerini beğenmelerine rağmen sesten rahatsız oldukları için swatch almıyorlar.

Ben alıştım mesela... Alışınca tam tersi saati hatırlattığı için keyifli de gelebiliyor. Velhasıl biraz kişisel bir durum.
  • bu saatin siyahından bende de var duvar saati seviyesinde tik tak sesi çıkartıyor ama alışınca ninni gibi gelir
  • Bir sürü deneme sınavlarına girip çıkıyorum, bazen tepki alıcam diye korkuyorum ya :D Bilmiyorum acaba diğer insanlar duyuyor mu
  • ayni modelin turkuaz rengi var bende de. tum swatch saatler ses cikariyor ama okadar da yuksek degil. bileginiz kulaginiza yakin oturmadiginizda duymuyorsunuz bile. cok sessiz bir ortamda saat kulaginiza biraz yakinsa duyuluyor anca.
  • Arkadaslar sakin ama sakin almayin, daha 3 saat once aldim cok pismanim cok ses cikartiyo ve geri iadede almiyorlar napcam bilmiyorm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.