Şimdi Ara

Sv degişebilme imkanı varmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamın Aleyküm arkadaşlar biz heralde arkadaşlarla seren diye bi sv de açtık benim carım 40 lwl olunca reaper açmayı düşünüyorum lwl kasmak bizim için zordu bazı işlerimiz var ben bu reaper actıgım carı başka sv ye tasıma ihtimalım.varmı yada paralıysa kac para fiatı önemli deil soylermisiniz şimdiden teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TFCrownn -- 4 Eylül 2017; 1:6:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Server degiştirme imkanınız var. Tera'nın sitesinden hesabınıza giriş yapıp veya oyun içinden server change itemini alarak serverinizi degiştirebilirsiniz. Pahalı bir itemdir. Bu arada Tera'da şuan level kasmak çok basit. 1-3 gün arası 65 level olabilirsiniz. 40 Leveli ise bir gün içinde olabilirsiniz.(Hatta 1 günde level 65 olma imkanınız dahi var . Fakat sabahtan akşama kadar oynarsanız. Tabi nasıl kasılacağınızı da bilmek gerekiyor. Oyuna hakim oyuncular 1 günde level 65'e ulaşıyo.). Eğer karakterinizi fazla güçlendirmediyseniz ve oyunda yeniyseniz server değiştirmek için yüksek miktarda para vermenize gerek yok. Yeni çar açabilirsiniz. Bu arada gerekli itemin fiyatını tam hatırlayamıyorum. Ama pahalıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whispering Wind -- 4 Eylül 2017; 6:48:21 >
  • 60tl civarındaymış önemli deil ama benim aklıma takılan şu biz kilian a geçmek istiyoruz orda türk daha fazlaymış ama benim klianda hiç karakterim yok ben reaper ı kilian a taşıyabilirmiyim peki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TFCrownn -- 4 Eylül 2017; 11:45:23 >
  • Oyuna girip kontrol ettim. Almanız gereken scrollun adı "Character Transfer Voucher". 249TT fiyatı var.

125TT = 10 euro

Size 250TT lazım yani 20 euro fiyatı var. Bu arada scrollu oyun içinde Tera shoptan Consumables kısmından Vouchers'a girerek bulabilirsiniz.

• TFCrownn T kullanıcısına yanıt
    Oyun içinde taşınabildiğini söyleyenler var. Fakat ben kendim tecrübe etmedim. O yüzden kesin bir bilgi değil. Sizi yanıltmak istemem.

• MYstel de nekadar türk vardır ingilizceden anlamıyoruzda fazla nerde çok kasılabilir arkadaş priest açıcak berserker yada valky açıcam 2 miz koalay kasılabilirmiyiz 40 lwl e kadar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TFCrownn -- 4 Eylül 2017; 16:48:39 >
  • Mystel'de de Killian'da da Türk sayısı fazla. Priest-Valkyrie , Priest-Berserker ikisiyle de kolay kasılırsınız. Partinizde healer olduğu için dungeonlara hızlıca girebilirsiniz. Arada Kumas battlegroundına da girin. İyi exp veriyo, hızlı bir şekilde level atlarsınız.

• Bu dungeon dedigin günde birkez girdigimiz yer olmalı biz sürekli kırmızı görevleri yapıyoruz bi velik dedigi yeri bulamadık bide reaper nasıl sence ben orak kullanıcısı oldugu için sevdim araştırdıgıma göre menzil ve yakın saldirıları iyi ve pvp pve de cok tercih ediliyormus (kusura bakma yeni yeni alışıyoruzda oyuna bukadar çok soru sordum)

Reaper güzel sınıf duyduğunuz gibi. Düşük level dungeonlar günde 1 kere degil. İstediğiniz kadar girebilirsiniz. Level 65 olunca dungeonlarda günlük girme limitleri ortaya çıkıyo. Bu arada kırmızı görevleri yapmak ciddi zaman kaybı. Sadece dungeonlara girerek ve arada kumas battlegroundini yaparak level atlamalısınız. Sürekli arka arkaya dungeon girin. Oyundayken "Alt"a basınca açılan sekmede "Instance Matching" var. Onu bulup ordan dungeona kayıt olun, size parti bulur. Sürekli bu şekilde kasılcaksınız. Siz level atladıkça dediğim sekmede sizin levelinize uygun dungeonlar gözükcek. Bu arada biraz goldunuz varsa %100 xp boost alabilirsiniz. Normalin 2 katı xp kazanırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whispering Wind -- 5 Eylül 2017; 14:44:44 >
  • çok teşekkür ederim bizde kırmızı görevleri yapa yapa canımız çıktı vaktımiz az zate çok yol yürüyoduk çok az exp veriyordu anlamadık bizde saolsın tekrardan
    Rica ederim. İyi oyunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Whispering Wind

Reaper güzel sınıf duyduğunuz gibi. Düşük level dungeonlar günde 1 kere degil. İstediğiniz kadar girebilirsiniz. Level 65 olunca dungeonlarda günlük girme limitleri ortaya çıkıyo. Bu arada kırmızı görevleri yapmak ciddi zaman kaybı. Sadece dungeonlara girerek ve arada kumas battlegroundini yaparak level atlamalısınız. Sürekli arka arkaya dungeon girin. Oyundayken "Alt"a basınca açılan sekmede "Instance Matching" var. Onu bulup ordan dungeona kayıt olun, size parti bulur. Sürekli bu şekilde kasılcaksınız. Siz level atladıkça dediğim sekmede sizin levelinize uygun dungeonlar gözükcek. Bu arada biraz goldunuz varsa %100 xp boost alabilirsiniz. Normalin 2 katı xp kazanırsınız.

hocam bende yeni başladım 2 gündür oynuyorum ama tabi ki kırmızı görevleri koşturuyorum level 37 oldu sadece dungeon girerek daha hızlı level kasabilmek için sadece dungeon girsek yeter mi?

• adminastör kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen level 65 olmuşsunuzdur fakat başka okuyan olur diye cevaplıyayım. Sadece dungeon girmeniz yeterli level atlamak için. Kırmızı görevler tamamen zaman kaybı. 100% xp boost kullanıp dungeon girin sürekli.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.