Şimdi Ara

SUZUKI SWIFT FUN CLUB (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.409
Cevap
86
Favori
185.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen onları bende okudum ancak netlik kazanmamış, sadece var sayıyorlar şimdilik. Ama kasa kesin yukarıdaki gibi olacak o belli. Ayrıca birde Swift Sport
    konsept var. Fotosunu koyuyorum. Şimdilik onsept tabii..

SUZUKI SWIFT FUN CLUB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bakinci -- 28 Haziran 2016; 16:05:37 >
  • mkemalyigit M kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ederim bu galon cinsinden olduğunu bilmiyordum hatta bozuk olduğunu düşünüyordum göstergenin tabi daha sağlıklı bir değerlendirme yapabilmem için alışık olduğum birimlere çevirmem lazım çünkü anlaşılmaz geliyor bana kılavuzu tekrar karıştıracağım umarım düzeltebilirim.

Teşekkürler tekrardan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üstad kontağı açarken soldaki ekran tuşuna basılı olsun eliniz istediğiniz , anladığınız km ölçümüne döner.
    Not: 2008 mt 4x2 de böyle oluyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akulkerberkay -- 28 Haziran 2016; 22:17:58 >
  • sahbaz061 S kullanıcısına yanıt
    Hocam değiştirebilirseniz benle de paylaşır mısınız? Tabi benim araç 2008. Sizinki?

• akulkerberkay kullanıcısına yanıt
    Basılı tutmayı denedim kılavuzda öyle yazıyordu galiba ama kontağı öevirirken olduğunu kaçırmış olabilirim. Alıştım şimdi gerçi ama deniycem. Teşekkürler

Merhaba hocam benim aracım 2012 model kılavuza henüz bakma fırsatı bulamadım ama kontağı çevirirken basılı tutacağım ekran tuşuna umarım düzelir. Sonucu buradan paylaşırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeinzBrausewetter

quote:

parça problemi yok deseler de var (servis müdürü kendisi söyledi)

2013 Model bir tanesine sahip olan ve onu çok severek kullanan biri olarak , çok üzülerekte olsa katılıyorum.
    Bu sabah malum Kocaman bir şantiye haline gelen İstanbulumuzda, bir kamyon lastiğinden gelen , taş ile ön camımız patladı.
    Suzuki servislerinde bulamadık , Yurtdışı sipariş deniyor 3-4 hafta.
    Yerel üreticilerden bir ikisi ile görüştük , gelmeniz lazım bakalım diyorlar.
    Bilginize sunarım

Geçmiş olsun,
    geçen yıl benim başıma geldi. Kasko ile görüşüp yönlendirdiği Cam firmasına gittim ancak cam firması bizim araçların yan sanayi camı olmadığını bu nedenle orijinal camı kaskonun karşılamak zorunda olduğunu paylaştı ve bir yazı verdi.
    Bu yazı ile yetkili servise gittim ve ücretsiz orijinal cam takıldı. Yalnız ben şanslıymışım ertesi gün halledildi.

• 2012 model 1.2 gl suzuki swift ile 2013 makyajlı olan arasındaki fark benim görebildğim sislerdeki plastik eklenti ve direksiyona müzik fonksiyonu tarzı düğmeler birde jantlar başka bir farkı var mı ?
  • sabaru kullanıcısına yanıt
    Hayır başka fark yok. Sol taraftakiler radyo ve müzik foksiyonları, sağ tarafta varsa onlar da cruise control tuşları ( hız sabitleyici ) birde farklar varsa yol bilgisayarında artı bir kaç şey vardır.
  • direksiyonun sol altında yanda ESP off düğmesi var biliyosunuz , sis farları düğmesi yanında...
    normalde ESP kapalı kalsın istemiyorum. kapalı olursa kadranda simgesi gözükür değil mi ? bi türlü emin olamıyorum kapalı mı açık mı diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhan_sozumcetin -- 29 Haziran 2016; 18:30:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokhan_sozumcetin G kullanıcısına yanıt
    Esp düğmesine tek dokunuşta Esp'yi kapatmıyo zaten. Kapatmak için 2-3 sn basılı tutmak gerekiyo ve eğer kapalıysa göstergede simgesi yanıyo zaten.

2012 ile 2013 arasında çok küçük farklar var. Dediğiniz gibi ön tampondaki şerit haricinde ön tampon da biraz farklı. Jantlar farklı. Bir de 2013 modelde arkadaki üç üncü fren lambası led. İçinde ise cruise kontrol var ve koltuklar özel toz tutmayan kumaş kaplı. Benim bildiğim başka farkı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozk991

Esp düğmesine tek dokunuşta Esp'yi kapatmıyo zaten. Kapatmak için 2-3 sn basılı tutmak gerekiyo ve eğer kapalıysa göstergede simgesi yanıyo zaten.

çok teşekkürler.. ben de arada korka korka basıyorum bakıyorum bir şey olmuyo.. meğer uzun basmak gerekirmiş..
    bi kere deneyeceğim kapatıp açmayı çok sağol

• arka tampon ortasındaki kırmızı stop lambasını nasıl yakacağını bilmeyenler için yazmak isterim :

sis lambası düğmesine basın. parkları açın ve ardından sinyal kolunun ortasını cevirin...
    bunu öğrenmem zaman almıştı o yüzden paylaşmak istedim..

• quote:

2012 ile 2013 arasında çok küçük farklar var. Dediğiniz gibi ön tampondaki şerit haricinde ön tampon da biraz farklı. Jantlar farklı. Bir de 2013 modelde arkadaki üç üncü fren lambası led. İçinde ise cruise kontrol var ve koltuklar özel toz tutmayan kumaş kaplı. Benim bildiğim başka farkı yok.

çok sağolun teşekkür ederim. Bu sis farının oradaki eklentiler plastik bir eklenti dimi ? led falan değil yani ?
  • gokhan_sozumcetin G kullanıcısına yanıt
    Arka tamponun ortasındaki stop lambası değil, sis farıdır.
    Bir Suzuki kullanıcısı olarak arka sislerinizi normal hava koşullarında yakıp da arkadan gelenlerin gözünü kör eden şehir magandalarından olmadığınızı ümit ediyorum
    2016 modellerde oraya gündüz ledi eklemişler ama 2013 modelde sadece bi plastik var.

• 2005-2009 arasi 1.3 4x4 icin ne söylersiniz. Araç ici cok kücük galiba birde uzun yolda 3 kişi icin bagaj sıkıntı olur mu ? İnternette okuduguma görede boyası pek dayanıklı değilmiş İstanbulda yaşadıgımdan sürtmeler eminim ki çokça olacaktır. Son olarak konforu nasıl alternatif olarak nissan almerayıda düsünüyorum. Teşekkürler.

• quote:

2016 modellerde oraya gündüz ledi eklemişler ama 2013 modelde sadece bi plastik var.

Anladım cok tesekkurler aslında led olsaymış daha guzel olabilirmiş

Merhaba hocam, benim aracımda ekranda birimler değişmedi kontağı çevirirken ekranda ki sol tuşa bastım ama herhangi bir değişiklik olmadı ne yazık ki.
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.