Şimdi Ara

SUZUKI SWIFT FUN CLUB (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.403
Cevap
86
Favori
185.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence o tarz gündüz ledleri iyi değil. Zevk meselesi tabi ama bence gündüz ledini wolksvagen audi bmw gibi markalar yapıyo. Farın içine öyle bi şekilli yerleştiriyolar ki insanın içi gidiyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozk991

Bence o tarz gündüz ledleri iyi değil. Zevk meselesi tabi ama bence gündüz ledini wolksvagen audi bmw gibi markalar yapıyo. Farın içine öyle bi şekilli yerleştiriyolar ki insanın içi gidiyo

Hele birde gece ise aman aman.... Ben de 1.5 at sahibiyim aracımı satıp 1.2 gl alacağım almadan once boyle bilgi toparlıyorum aynı zamanda da aliexpresden neler alabilirim diye bakıyorum

• quote:

2016 modellerde oraya gündüz ledi eklemişler ama 2013 modelde sadece bi plastik var.

Aslında 2013 lerde bazılarında var ama Türkiye'ye gelen modellerde yoktu.. Dijital klima da normalde vardı ama Türkiye'ye gelenlerde yoktu.. Sanırım halen de yeni gelenlerde analog klima mevcut.
  • Sevgili arkadaşlar uzun sayılabilecek yolculuğa çıkacağım usb ile telefonu arabaya bağlayıp şarkı dinlemeye çalıştığımda no songs uyarısı alıyorum iPhone kullanıyorum. Araç 2012 gl.

Aux dönüştürücü falan alayım dedim sorunu çözebilir miyim? Yada sizin başka önerileriniz var mı? Yolda canım sıkılmasın şimdi.

Teşekkürler.

• sabaru kullanıcısına yanıt
    Aynen gece görüntüydü çok süper. Aliexpress'te güzel şeyler var mı?

• gokhan_sozumcetin G kullanıcısına yanıt
    Keşke buraya da bi kaç modeli gelse şu arabanın. Başka ülkelerde farklı donanımları var ama bizde standart bi model geliyo.
    Mesela 5 kapı sport modeli olsa bıgün alacağım ama şu anda 3 kapısı bile yok.

• sahbaz061 S kullanıcısına yanıt
    Selam,

El klavuzu bölüm 5 te ilgili cevapları bulabilirsin ancak 2012 modelin desteklediği Apple ürün gamı aşağıdakiler. Bunlardan farklı bir apple ürünü kullanıyorsan olmayabilir, ancak Apple sonraki ürünlerinede uyumluluk gösterebilir.

SUZUKI SWIFT FUN CLUB
  • bakinci B kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam paylaştığınız görselde kullandığım telefonun olmamasından dolayı sanırım bu problemi yaşıyorum garip olan bir kaç kere telefonu bağlayıp kullandım şuanda bu problem tekrar oluştu aracın biraz eski model olmasından kaynaklı sanırım. Teşekkür ederim tekrardan.

• quote:

Orijinalden alıntı: sahbaz061

Teşekkür ederim hocam paylaştığınız görselde kullandığım telefonun olmamasından dolayı sanırım bu problemi yaşıyorum garip olan bir kaç kere telefonu bağlayıp kullandım şuanda bu problem tekrar oluştu aracın biraz eski model olmasından kaynaklı sanırım. Teşekkür ederim tekrardan.

Yazılımsal bazı uyumsuzluklar ve / veya çalan şarkıya göre uyumluluklar olabilir.. Yüzde yüz uyumlu olmadığından kafasına göre takılıyordur.
  • Arkadaşlar merhaba daha önce sormuştum ve sağolun yardımcı olmuştunuz araca iPhone usb ile bağladığımda şarkıları görmüyordu sorunu çözdüm, belki başka arkadaşlarda sorun yaşayabilir yazayım buraya.

Telefonda spotify müzik uygulamasını kullanıyordum uygulama içinde şarkı olmasına rağmen araç no songs şeklinde bir uyarı veriyordu bende Apple'ın kendi uygulaması olan Apple Music'den dinleyeyim belki araç şarkıları görür dedim Apple Music'e üye oldum ve bir kaç şarkıyı telefonuma indirdim bu şarkıları çevrimdışı dinlenebilir hale getirdim araca bağladığımda telefonda ki şarkıları gördü gayet sorunsuz dinledim fakat bir kaç kere usb bağlantısı kopup radyoya geçti sanırım yolda ki titreşimlerden kaynaklı bu sorun ama 6 saatte bu sorunu 3-4 kere ancak yaşamışımdır. Şuan gayet sorunsuz dinliyorum.

Yardımcı olan herkese teşekkürler.

• usb kablonu kontrol et.

• S.a Ramazan Bayram'ınız şeker tadında geçmesi dileğiyle hayırlı Bayram'lar

• Hayırlı bayramlar

• Merhabalar aracın çocuk kilidi açık olmasına rağmen arkada ki iki kapı içerden açılmıyor bir türlü düzeltemedim. Ön kapılarda sorun yok sadece arka iki kapı nasıl halledebilirim neyi atlıyorum?

Aracı yıkamaya vermiştim yıkandıktan sonra bu problem oluştu.

• quote:

Orijinalden alıntı: sahbaz061

Merhabalar aracın çocuk kilidi açık olmasına rağmen arkada ki iki kapı içerden açılmıyor bir türlü düzeltemedim. Ön kapılarda sorun yok sadece arka iki kapı nasıl halledebilirim neyi atlıyorum?

Aracı yıkamaya vermiştim yıkandıktan sonra bu problem oluştu.

hocam suzuki aracım yok ama linealarda arka kapıyı açtığınız da yan kısımda manul bi kilid var onu açmanız lazım düzelir büyük ihtimal suzuki de öyledir.
  • EmQceR kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ederim şöyle yaptım aracın kapısının kapandığı yerde ki çocuk kilidini açık konuma getirdim ve tekrar araca binip kilitlerle oynadım bu sefer kendiliğinden düzeldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhan_sozumcetin

quote:

Esp düğmesine tek dokunuşta Esp'yi kapatmıyo zaten. Kapatmak için 2-3 sn basılı tutmak gerekiyo ve eğer kapalıysa göstergede simgesi yanıyo zaten.

çok teşekkürler.. ben de arada korka korka basıyorum bakıyorum bir şey olmuyo.. meğer uzun basmak gerekirmiş..
    bi kere deneyeceğim kapatıp açmayı çok sağol

Bende bir kere kapattım, tampona kadar kar olan site içinden çıkmıyordu, esp'yi kapatınca çıkmıştım aklınızda bulunsun, esp açıkken patinaj yapmasına izin vermiyor ve araç bayılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bakinci

195 55 R16 takabilirsin. benim kışlıklarım öyle. 4 mevsimler bitince bende 195 55 R16 ye geçicem. Fark ne ? araban 5 mm ( 0,5 cm ) yükselir. fark bu.

Teşekkürler,
    195 55 16 ya geçiş yaptım. 3 gün oldu sorun yok.
  • sputnikk S kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun yeni lastikleriniz. Bana fotoğrafını atabilir misiniz nasıl durduğunu merak ediyorum da;)
    Ben de 205-50-r16 takacağım janttan çok taşmazsa:)

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.