Şimdi Ara

suzuki swift 1.5 at yakıt tüketimi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
4.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2008 1.5 AT ORJİNAL 33BİN KM SUZUKİ SWİFT ALDIM FAKAT ARACIM KM DE 50 KRŞ YAKIYOR 30 TL BENZİN İLE 60 KM CİVARI GİDİYOR ŞEHİR İÇİ ,UZUN YOLDA 30 KRŞ YAKIYOR .BANA BAYA Bİ FAZLA GELDDİ BU DEĞERLER SİZCE BİR ANORMALLİK VARMIDIR ?? DİER 1.5 LERDE BENM ARAACIM KADARMI YAKIYOR ? ARACIN HAVA FİLTRESİ TEMİZ MOTOR YAĞI ESKİ DEĞİŞİMİ YAPACAM BUJİLERİN DURUMUNU BİLMİYORUM FAKAT ESKİMİŞSSE ONUDA DEĞİŞTRCEĞİM. BU İŞLEMLER YAKITI NEKDAR DÜŞÜRÜR ?

• 1,5 otomatik suzuki motor için normal...
  • pesinci P kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Aynı aracın 2009 u var bende istanbul trafiğine göre değişiyor yakıt tüketimi. Min. 37 Kr max 49 kr arasında 3-4 kere hesap çıkardı bana.
  • Merhaba suzuki severler yaklaşık 6 aydır suzuki swift 1.5 at 78 binde) siyah )sahibiyim . Burayı yeni fark ettim favorilerime ekledim.

Araçtan yakıt dışında herşeyinden memnunum .
    istanbul sehiriçi kısa mesafede 4-5 km devamlı kullanıyorum.ortlama 12 litre benzin yakıyor 100 km de gösterge öyle gösteriyor. bakim zamanina daha var lastikler nirmal , yaptıgım hesaplarda onu gösteriyor full depo sadece 350 km yapabiliyorum 227 tl ye ,650 kuruş yakıyor.
    1.5 at otomatik swift kullanıcalarından ricam istanbulda kaç litre yakıyorlar acaba ?
  • ben vitara, sx4 ve swift kullandım otomatik benzinli. hepsi öyle. çok sakin kullanmak gerekiyor aksi halde çok yakıyor hepsi.
  • Saolun hocam yag bakimi ve lastik basinclari ile 1 litre dustu ortlama tuketim hala fazla ama idare edicez artik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • osndefender kullanıcısına yanıt
    hocammmm 3 sene evvel 50 krş yakıyordu bendeki :) şuanda bmw 3.20ied kullanıyorum oda 50krş yakıyor şuan :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pesinci -- 28 Kasım 2017; 12:39:32 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.