Şimdi Ara

Survivor İzlemeyenler Kulübü 2017 [1000+] (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.509
Cevap
4
Favori
27.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gecen sene izliyordum ama yapilan haksizliklara ve sacmaliga donmesi nedeniyle bende izlemeyecegim.
  • @ironcarbonom

@ismety öz

@berberlereayarolanadam

@Mimisbrunn

Eklendiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekleyin hocam beni de ekleyin. Boyle rezalet bi program nasil izlenir aklim almıyor. Yapmacik, tamamen oyun ve cirkeflik dolu bi program.
  • Hiç izlemedim. Ekle hocam.
  • Turkcell TV Plus kullanıyorum, geçtim survivor denen şeyi! izlemeyi kanal 8 denen müptezellik yok turkcell tv plusta.
  • ptahba kullanıcısına yanıt
    E bizde var
  • 10 yıldır televizyonu hiç açmadım. Yanımda TV açılsa bile bakmam ama belki tarafsız bir kanalsa ve haberse 1-2 dakika bakabilirim. Sadece National Geographic ve FX'ten TWD'yi internetten üzerinden izliyorum. Hem 2 saatlik film reklamlarla 4 saatte anca bitiyor kim izler ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Triplxt. -- 6 Ocak 2017; 0:16:20 >
  • yaz kızım
  • bu ülkede survivor,yasak aşk,saçma sapan gençlik dizileri,mafya dizileri bitmedikce yabancı dizilere devam ekleyin hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi güneyinbatısı -- 6 Ocak 2017; 0:17:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

ben de izlemedim, sazan avcısı acun'un yaptığı hiçbir programı izlemem ...

Hepsi televizyonlara ayrı oynuyor sadece
  • nadiren müge anlı izliyorum, cs go
  • Ekleyin lütfen haber izliyorum.

• Allahaşkına size ne yalan borcum var? E bizde var demeden önce bir menüye bakaydınız ya!!!

• O kadar araştırma yap,incelemeler oku,test videoları seyret,fırsat kovala,tv yi al..
    eee
    Survior seyretmek için

Haftada 3-4 film için laptopu kablosuz bağlayıp film için açıyorum,onun dışında kara ekran
  • yaz tam 5 yıldır TV izlemiyorum. daha da izlemeyi düşünmüyorum. türk dizi ve programları ile işimi tamamen kestim.
  • İzlemiyoruz. bu rezilliğe artık YETER!
  • ekleyin lutfen 9 sene oldu tv nın yuzune bakmayalı ...
  • Bende izlemiyorum zaten tv de sadece maç izliyorum o kadar benide uygunsa ekle hocam :)
  • Beni de hunharca Survivor izleyenlere ekle
  • @tom_bombadil

@Herakles_Kratos

@milyoner1

@buyha

Eklendiniz

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.