Şimdi Ara

Survivor All Star (7548. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
150.996
Cevap
279
Favori
3.036.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
212 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 75467547754875497550
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dr. eneox

hasan yalnızoğlu bu senenin birincisi olmazsa kendimi sınırsız banlatacam

Adminler goreveeee

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUCAH1T

quote:

Orijinalden alıntı: Dr. eneox

hasan yalnızoğlu bu senenin birincisi olmazsa kendimi sınırsız banlatacam

Adminler goreveeee

oha krds xd

• Hay survivorunuz batsin. Dizi niyetine mi izliyorsunuz anlamadim. Indirin artik bunu populer kismindan

• Berna nin yüzü nolmus la,sivilceler sarmış kzi

• Yeni Survivor 2017 de sabriyeye cok yükleniyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

quote:

Orijinalden alıntı: funky-nd

ister misiniz begüm birdahiki dokunulmazlık da bireyseli alsın, kıbrısa gitsin

Survivor All Star

istemeyiz

bence şansı var, giderse sürpriz olmaz, son zamanlarda performansı arttı.

• Arkadaşlar all star sezonunu izlemek istiyorum..ama sağlıklı bir site bile yok..acunn.com dada yok bu nasıl bişey anlamadım
    15yıllık dizileri bulup izleyebiliyoruz..efsane survivor sezonunu izleyemiyoruz..yardımcı olabilecek var mı? download da yaparım torrent te olur sorun değil ama bölüm sayısı doğru olucak..4.bölüm yazıyorum 29.bölüm açılıyor önüme millet şaşırmış..bi türlü sağlıklı biyer bulamadım 4.bölümdeyim..ilk 3 bölümü 3 farklı siteden izledim..lütfen bilen yarcımcı olabilecek yazarsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: nnoovvaa

Arkadaşlar all star sezonunu izlemek istiyorum..ama sağlıklı bir site bile yok..acunn.com dada yok bu nasıl bişey anlamadım
    15yıllık dizileri bulup izleyebiliyoruz..efsane survivor sezonunu izleyemiyoruz..yardımcı olabilecek var mı? download da yaparım torrent te olur sorun değil ama bölüm sayısı doğru olucak..4.bölüm yazıyorum 29.bölüm açılıyor önüme millet şaşırmış..bi türlü sağlıklı biyer bulamadım 4.bölümdeyim..ilk 3 bölümü 3 farklı siteden izledim..lütfen bilen yarcımcı olabilecek yazarsa sevinirim

Kardes issiz misin ne demek eski bolum survivorlari oturup izlemek. Sonunu bildigin sey eglendirmez ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CDBurnerXP

quote:

Orijinalden alıntı: nnoovvaa

Arkadaşlar all star sezonunu izlemek istiyorum..ama sağlıklı bir site bile yok..acunn.com dada yok bu nasıl bişey anlamadım

Kardes issiz misin ne demek eski bolum survivorlari oturup izlemek. Sonunu bildigin sey eglendirmez ki

kardes..her insanin bakis acisi farklidir..disarda bolca takildigim issiz bir universite hayatim var ama evimde tek basima biseyler izleyerek vakit gecirmek en buyuk hobim..bitirdim sara sara da olsa bugun allstari ve gayet sardi .. dedigim gibi bakis acisi saygi duymak lazim yani

• quote:

Orijinalden alıntı: NeyimVarKi?

Hocam eski bölümleri telif yüzünden kaldırtıyorlar sanırım. Bulsanızda tamamını izleyemeden kaldırırlar yine. Yabancı survivorları izleyin bence hem yeni bölüm gibi olur hemde daha zevkli.

iyi fikir aslında eccük iniglzcemizde fazla olaydı iyiydi..
  • Ogeday bernaya çalışıyor hala. Kızı resmen finale taşıyor.
  • efsane
  • Slm kızlar

• Naber

• coming soon

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7600 sayfa mesaj ne hacı
  • 150 bin mesajlık ne konuşulmuş olabilir bu başlıkta
  • hasan reyisin hakkını yediler
  • Bu konu forum birincisi mi şimdi abooo vay halimize

• Bir efsane.

• 
Sayfa: önceki 75467547754875497550
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.