Şimdi Ara

🔥🌴 SURVIVOR 2020 🌴🔥 | Şampiyon Cemal Can! (3654. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
104.921
Cevap
51
Favori
2.327.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36523653365436553656
Sayfaya Git
Git
sonraki

🔥🌴 SURVIVOR 2020 🌴🔥 | Şampiyon Cemal Can!

(En Son Oy Tarihi: 11.9.2022)
Giriş
  • Herkes böyle diyor. O zaman haftaya Ünlüler alır kesin.

2. Dokunulmazlık gönüllülerin ve Berkan - Nisa show var 10/8 bitecek...
    - Adaylar :
    Elif , yunus : SERCAN yazdı
    Aycan , Sercan ELİF yazdı

• Efsane ya

Ayrıca Berna harbiden taş gibi
  • Mishakal kullanıcısına yanıt

Eski oyunlar ne güzelmiş. Birbiri ile atışan kadın yarışmacılar renk katıyor programa bu sene o da yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BullPoweR7 kullanıcısına yanıt
    Bence bütün dokunulmazlıkları kaybedip hepsi aday olacak. Çünkü Yasin ve Nisa takımların dağılmasını istiyor. Buna konsantre olmuşlar. Yasin Barış'la Nisa da Evrim'le ayrı takımlarda olmak istiyorlar.

• Dabbe filminin afişi diye koysan şu görüntüyü sırıtmaz

• Reality olarak sabriye berna gibi bir ikili zor gelir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dürüstİnsan

Bence bütün dokunulmazlıkları kaybedip hepsi aday olacak. Çünkü Yasin ve Nisa takımların dağılmasını istiyor. Buna konsantre olmuşlar. Yasin Barış'la Nisa da Evrim'le ayrı takımlarda olmak istiyorlar.
    Eğer bugün Ünlülerden 2 aday çıkarsa sonraki 2 dokunulmazlığı Ünlüler alır 3 Ünlülerden 3 Gönüllülerden aday olur diye düşünüyorum sonraki dokunulmazlığı Gönüllülerin alması Acuna hiçbir şey katmaz çünkü tek Aycan kalıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atanamayan Dr. Strange

Eski oyunlar ne güzelmiş. Birbiri ile atışan kadın yarışmacılar renk katıyor programa bu sene o da yok.
    Eski parkurlara 2020 yarışmacıları çıksa eminim parkuru bitiremez.
  • ekşi debe yunus emre
    konu full yunus emre
    yunus emre giderse izlemeyi bırakırız diyenler heryerde
    ama sms sonuncusu olm sms atsanıza kalsın
    bu potada da 1. olamazsa gitsin artık kabak tadı verdi bu muhabbetler
  •  🔥🌴 SURVIVOR 2020 🌴🔥 | Şampiyon Cemal Can!

akşam dandiği zıplatıyoruz
  • BAŞKANA DAİR İNTERNETTEKİ EN İYİ ANALİZLERDEN BİRİhttps://eksisozluk.com/entry/107639400

ghetto ve ghetto'nun bir tık üstünde olan yerleşim yerlerinde yunus emre kardeşimiz gibi insanlar vardır. hiç sokak hayatı yaşamamış asasyol tipler yunus emre'yi sevmez. adaya veda etmez inşallah, zaten kendisi veda ettiğinde yarışmayı izlemeyi bırakacağım.

yunus'a üzülüyorum gerçekten. çocukla neredeyse herkes dalga geçiyor. twitterdaki mallar, ekşide kendini entellektüel zanneden zifoslar, yarışmadaki sinsi yarışmacılar, panaromadaki pislikler, hatta acun bile.

lisede çok kilolu biriymiş, büyük ihtimalle çok dalga geçildiği için o kilolardan kurtulup şimdi böyle bir sporcu vücudana ulaşmış ve ajanslara yazılmış. çocuk adaya geldi babam hasta dedi iletişim oyuna asılalım dedi bizene senin babandan dediler. ameliyat oldum zorlanıyorum dedi bizene dediler. psikolojik şiddet uyguladılar, aile problemleri de üstüne binince çocuk etrafta ölü gibi dolandı. etrafta bir ceset yoktu ama yunus ölüydü. acun yunusa gerginliğin sebebiyle merdivenlere tırmanıyorsun sonunda aşşa düşüceksin dedi. yunusun merdivene çıkmasına sebep olan arkadaşları hiç görmedi çünkü acunun adaleti sosyal medyadan ibaret.

devamında sarı papatya dediler. bir insanın fiziksel özellikleri ile dalga geçen insan, ya çok leş bir insandır yada karşındakinin kalbinin nasıl kırıldığını bilmeyen liseli bir ergendir. çocuk nefes alsa dalga geçiyorlar. yunus gönüllüleri yenmeye başlayınca kendi başarısızlıklarını örtmek için çocuğun başarılarını küçümsediler, dalga geçtiler. insanlarla fütursuzca dalga geçmeden önce biraz empati yapın. ayrıca kendisi liseyi açıktan okumasına rağmen, adadaki en kültürlü çocuk. anlat bakalımı izlerseniz anlarsınız. ailesi de baskın bir aile anladığım kadarıyla, çocuğun kabuğundan çıkıp bir şeyleri başarmak istemesi beni etkiledi.

çocuk yarışmanın en renkli karakteri. ani çıkışları, hiç beklenmedik yerlerde kendisinden beklenmeyecek şeyler demesi, samimi olması, tahmin edilemez olmasını seviyorum, yunus emre hakkında yazılan komikli ve destekleyici entryleri de okumakta çok zevkli. acun zaten gönülleri tutuyor. konseyde 45 dk onlarla boş muhabbet ediyor. kafa olarak zaten ünlülerden biri gitse de yarışma formatı değişse diye bekliyor. etkileşim köpeği olmuş.

silahınızla, topunuzla, tüfeğinizle, twitinizle, entryinizle gelin arkandayız tyler durden reis!!!
  • O DEĞİL DE EKŞİ'DE ÇOK İYİ BİR YUNUS EMRE YAPILANMASI OLUŞMUŞ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atanamayan Dr. Strange

BAŞKANA DAİR İNTERNETTEKİ EN İYİ ANALİZLERDEN BİRİhttps://eksisozluk.com/entry/107639400

ghetto ve ghetto'nun bir tık üstünde olan yerleşim yerlerinde yunus emre kardeşimiz gibi insanlar vardır. hiç sokak hayatı yaşamamış asasyol tipler yunus emre'yi sevmez. adaya veda etmez inşallah, zaten kendisi veda ettiğinde yarışmayı izlemeyi bırakacağım.

yunus'a üzülüyorum gerçekten. çocukla neredeyse herkes dalga geçiyor. twitterdaki mallar, ekşide kendini entellektüel zanneden zifoslar, yarışmadaki sinsi yarışmacılar, panaromadaki pislikler, hatta acun bile.

lisede çok kilolu biriymiş, büyük ihtimalle çok dalga geçildiği için o kilolardan kurtulup şimdi böyle bir sporcu vücudana ulaşmış ve ajanslara yazılmış. çocuk adaya geldi babam hasta dedi iletişim oyuna asılalım dedi bizene senin babandan dediler. ameliyat oldum zorlanıyorum dedi bizene dediler. psikolojik şiddet uyguladılar, aile problemleri de üstüne binince çocuk etrafta ölü gibi dolandı. etrafta bir ceset yoktu ama yunus ölüydü. acun yunusa gerginliğin sebebiyle merdivenlere tırmanıyorsun sonunda aşşa düşüceksin dedi. yunusun merdivene çıkmasına sebep olan arkadaşları hiç görmedi çünkü acunun adaleti sosyal medyadan ibaret.

devamında sarı papatya dediler. bir insanın fiziksel özellikleri ile dalga geçen insan, ya çok leş bir insandır yada karşındakinin kalbinin nasıl kırıldığını bilmeyen liseli bir ergendir. çocuk nefes alsa dalga geçiyorlar. yunus gönüllüleri yenmeye başlayınca kendi başarısızlıklarını örtmek için çocuğun başarılarını küçümsediler, dalga geçtiler. insanlarla fütursuzca dalga geçmeden önce biraz empati yapın. ayrıca kendisi liseyi açıktan okumasına rağmen, adadaki en kültürlü çocuk. anlat bakalımı izlerseniz anlarsınız. ailesi de baskın bir aile anladığım kadarıyla, çocuğun kabuğundan çıkıp bir şeyleri başarmak istemesi beni etkiledi.

çocuk yarışmanın en renkli karakteri. ani çıkışları, hiç beklenmedik yerlerde kendisinden beklenmeyecek şeyler demesi, samimi olması, tahmin edilemez olmasını seviyorum, yunus emre hakkında yazılan komikli ve destekleyici entryleri de okumakta çok zevkli. acun zaten gönülleri tutuyor. konseyde 45 dk onlarla boş muhabbet ediyor. kafa olarak zaten ünlülerden biri gitse de yarışma formatı değişse diye bekliyor. etkileşim köpeği olmuş.

silahınızla, topunuzla, tüfeğinizle, twitinizle, entryinizle gelin arkandayız tyler durden reis!!!
    Cok dogru ve hakli tespitler var. İyi bir analiz olmus.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atanamayan Dr. Strange kullanıcısına yanıt
    Çoğu dönek hocam, önemli olan Başkanı başından beri desteklemektir. Eksinin %70i Barışçı. Çünkü Barış çok "medeni" ,yersen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yunus Emre Başkanı temsil etmek için telegramda örgütleniyoruz,ilgilenen arkadaşlar;
    https://t.me/UnlulerSurvivor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mishakal kullanıcısına yanıt
    Berkan, Elif ve Nisa gayet iyi yarışırlar. Evrim zorlanır kesin.
  • weros W kullanıcısına yanıt
    Hocam çok isterim ama korkarım dandik performansıyla ünlüleri zıplatıyor akşam. Aldığım spoilera göre

• #throwback

Hep beraber BAŞKAN ın Kuru Sıkı Yasin'e 5 avans verdiği günlere gidelim.

• 
Sayfa: önceki 36523653365436553656
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.