Şimdi Ara

SURVİVOR 2019 ''ANA KONU'' (704. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.100
Cevap
20
Favori
836.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 702703704705706
Sayfaya Git
Git
sonraki

SURVİVOR 2019 ''ANA KONU''

(En Son Oy Tarihi: 21.3.2022)
Giriş

Orijinalden alıntı: diskriminamt

Bu mesaj silindi.
    Şu yorumundan sonra acıdım sana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acun iyice sınava son gece çalışan öğrencilere döndü. Bütün vakti reklam ile yedi, oyunu 1 saate sığdıracak da Allah'tan yunan kanalı veriyor. Rahat rahat uyuyayım
  • Yunan kanalından geliyorum, oyun bitti skoru merak eden PM atsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: collossus

Bunu da bloklayalım gitsin

Alıntıları Göster
    Aynen öyle hocam diirek blokladım.

• Oysaki kendine acıman gerekiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Oysaki kendine acıman gerekiyor
    Senin hayal dünyanda olması gereken o demek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alinda98 -- 13 Nisan 2019; 23:17:18 >
  • Barzo tony reis oyun kazandı hem de çok sevdiği spyrosa karşı :)

• Hayal dünyası değil. Bu kadar bilim o bu şu ilerlemişken hala düşünemeyen sorgulamadan inanan insan olması üzüyor ne yazık ki. Anası babası hakkında bu kadar araştırma ilgilenme yapmayan insanlar gelip burda saçma sapan bir yarışma programını yıllardır el üstünde tutup köpek gübi takipçisi oluyo. Takip etme, beğenme duygusunu bile yerinde yaşayamıyorsunuz yazıkk!

• Hocam yanlıslıkla beni de mi blokladın cevap vermiyorsun.
  • Spoiler verenlere saldıracağınıza Acuna laf söyleyin tabi alışmışsınız o çok sevmediğiniz ve çomar diye adlandırdığınız kitlenin yaptığı şeyleri eleştirip aynısını yapmaya. Gidin instagramına yazın ekşi sözlüğe yazın da gerçekten dert ettiğiniz ya da muzdarip olduğunuz konuyla ilgili sonuç bekleyin. Böyle saçma sapan konuşarak burda zaman geçiren ve tek hücreli gibi yaşayan kişilerden oluyorsunuz yani bir farkınız kalmıyor o eleştirdiğiniz kesimden. Ben bunu spoiler verenlere karşı çirkefleşenlere söylüyorum.

Spoiler istemiyorsanız yazın Acun abinize o da Yunan kanalında geç yayınlasın. Hem adamın programını izliyorsunuz hem adamın diğer kanalda önce yayınlamasına kızmayıp spoiler verenlere çirkefleşiyorsunuz. Riyakarlığın bu kadarına da lüzum yok!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 13 Nisan 2019; 23:21:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: franz392

Alıntıları Göster
    Malum site reklamları gibi olmuş

• quote:

Hayal dünyası değil. Bu kadar bilim o bu şu ilerlemişken hala düşünemeyen sorgulamadan inanan insan olması üzüyor ne yazık ki. Anası babası hakkında bu kadar araştırma ilgilenme yapmayan insanlar gelip burda saçma sapan bir yarışma programını yıllardır el üstünde tutup köpek gübi takipçisi oluyo. Takip etme, beğenme duygusunu bile yerinde yaşayamıyorsunuz yazıkk!
    Şuan burada bilimin ilerlemesine baya yardımcı oldun teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Spooky21

Barzo tony reis oyun kazandı hem de çok sevdiği spyrosa karşı :)
    SURVİVOR 2019 ''ANA KONU''
  • quote:

Orijinalden alıntı: EthanCarter III

IĞDIR HALKI AMERİKALI MARCUSU ELEMİŞTİ HOCAM LAHMACUN PİZZAYI YENMİŞTİ DUYGULANDIM
    gözümün nuru atalarımdan bizlere yadigar kalan kadim inancımızı ve mukaddesatımızı bu başıbozuklukta bizlere hatırlatan marcus kardeşimizin bu şekilde anılması hiç hoş değil. ığdır halkı zafer kazandığını sanadursun, onun yolunu göktanrı aydınlattı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Üçkağıtçı Cemal

Alıntıları Göster

• Yaş kaç 14 felan mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

gözümün nuru atalarımdan bizlere yadigar kalan kadim inancımızı ve mukaddesatımızı bu başıbozuklukta bizlere hatırlatan marcus kardeşimizin bu şekilde anılması hiç hoş değil. ığdır halkı zafer kazandığını sanadursun, onun yolunu göktanrı aydınlattı

Alıntıları Göster
    Özür diliyorum hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alinda98

Çok çaresizlerdi hocam kimse o kadar aç kalmamıştı Survıvor tarihinde

Alıntıları Göster
    Çizkek maydın ve ekibine haksızlık etmişsin Bu arada küçücük havuzun içine kocaman platform koymak nedir, kaydıraktan karaya yuvarlansalar da olurmuş

• Ayı Hikmet diyeceksiniz...
  • diskriminamt kullanıcısına yanıt
    Bu programi izliyor olmamiz baskasina para kazandirmamazdan dolayi kopeklik ise interneti kullanmamizda kopeklik oluyor keza baskasina para kazandiriyoruz.

Sahi sen nete dumanla mi baglaniyorsun ?

• 
Sayfa: önceki 702703704705706
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.