Şimdi Ara

SURVİVOR 2019 ''ANA KONU'' (706. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.100
Cevap
20
Favori
836.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 704705706707708
Sayfaya Git
Git
sonraki

SURVİVOR 2019 ''ANA KONU''

(En Son Oy Tarihi: 21.3.2022)
Giriş

Orijinalden alıntı: Amon Goeth

Sabriye korkuyorsan Survivor'da işin ne? Para tatlı ama değil mi? İnanılmaz iğrenç ve itici bir insan ya. Görevinin başında canını tehlikeye atan insanlar ne yapsın adi kezban?!!?!?!?!? Serhat bu kezbana az yüklenmiş zamanında. Delikanlı kızım diyor ya hani bence insan bile değil.
    Hocam bu kadan kin kusmaya gerek yok. İnsan değil falan ne oldu adam mı öldürdü sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

çikolata seven bir insana ''çikolatanın köpeği olup etiye, ülkere para kazandırıyorsunuz'' diyen insanlardan farkın yok. senin algılayamadığın şey, yapımcılar para kazansın diye izlemiyor kimse yarışmayı, zevk aldığı için izliyor. senin kasaplar para kazansın diye değil kendin eti sevdiğin için et satın alman gibi yani. ufuk açıcı mesaj verme gayreti içindeyken biraz kafanı kullan

Alıntıları Göster
    Burda milleti bir hayvana benzetip kendisi insanca konuşmaktan uzak olan biriyle tartışma boşver. Şikayet etmiştim yönetim cevaplamış az sonra uçururlar. Blokla gitsin.

• Hani dembori demek yasaklanmıştı Acun tarafından hani Hikmeti fırçalamıştı.

Arkadan dembori sesleri atamıyor sesleri çok duyuyoruz.
  • Adamlar babalarının hayrına mı yapıyor tabii ki kazanacak ayrıca sizene insanların hayatından ya ona sansür buna sansür, kimi oyun oynar, kimi survivor izler, kimisi atom parçalar karışmayın artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Üçkağıtçı Cemal

Alıntıları Göster
    Reis haftalar sonra oyun kazandı ama hiç sevinmedi çok cool hareket :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amon Goeth

Sabriye korkuyorsan Survivor'da işin ne? Para tatlı ama değil mi? İnanılmaz iğrenç ve itici bir insan ya. Görevinin başında canını tehlikeye atan insanlar ne yapsın adi kezban?!!?!?!?!? Serhat bu kezbana az yüklenmiş zamanında. Delikanlı kızım diyor ya hani bence insan bile değil.
    barziye bombos bir balondur hocam.kendisinde en ufak, kücücük, bir toz tanesi bile kadar survivor vasfi yoktur.bu agresifligi, sinirliligi ile nasil bu kadar seviliyor hic anlamiyorum.kucuklugunde birisi bunu iyi bulupta dövüşçü yapmiş yoksa bu kişilikle kesin cok farkli yollarda olurdu
  • diskriminamt kullanıcısına yanıt
    Fotograf cekme hobisi olan bir insana sana ne kazandiriyor diye sorabilir misin? Ya da resim yapmayi seven birisine?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ufukkoca U kullanıcısına yanıt
    Tamam sana ne kattığını söyle? Sana fotoğraf çekme hazzının verdiği mutluluğu mu veriyor? Yada örnekler çoğaltılabilir. Anlatmaya çalıştığım da bu zaten. Gerçek hayatta bu kadar zevk safha o bu şu varken ‘gerçek ve sana bir şeyler katabilecek’ hobiler varken neden televizyondaki onca programdan survivor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diskriminamt -- 13 Nisan 2019; 23:48:8 >
  • Ulen atakan suda yüzerken kafanı sağa sola sallarken boynuna hasar verdin. Bilerek yapmadım diyor birde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: diskriminamt

Tamam sana ne kattığını söyle? Sana fotoğraf çekme hazzının verdiği mutluluğu mu veriyor? Yada örnekler çoğaltılabilir. Anlatmaya çalıştığım da bu zaten. Gerçek hayatta bu kadar zevk safha o bu şu varken ‘gerçek ve sana bir şeyler katabilecek’ hobiler varken neden televizyondaki onca programdan survivor ?
    Ne katıyorsa katıyor sanane annesi misin babası mısın?
  • EthanCarter III kullanıcısına yanıt
    Evet senin gibi boşlar da lazım çok haklısın hocam

Hazlar tartisilir. Her insan farkli seylerden haz alir. Mesela sana tanimadigin etmedigin insanlari sirf bu programi izliyor diye kucumsemek haz veriyor olabilir. Ama bana da senin gibi az daha zeki olsa geri zekali olacak insanlara acimak haz veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Üçkağıtçı Cemal

Alıntıları Göster

• ufukkoca U kullanıcısına yanıt
    Acımaya devam et. Aptallığın içinde mal gibi boğulduğunda da bu sözleri hatırlarsın

• quote:

Orijinalden alıntı: diskriminamt

Evet senin gibi boşlar da lazım çok haklısın hocam
    Ne faydan var bu ülkeye de klaye başından millete laf atıyorsun gereksiz?
    Aptalsın hocam kabul et daha niye izlediğini ne kattığını söylemeiyorsunuz. Ağlayın köşede

• sabriye kadar uyuz bir tipin nasıl reytingi olur anlamış değilim, ben sabriye'nin uyuzluklarını görünce kanal değiştiriyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Biraz uzaklasirsan cikacagim o aptalligin icinden .

Laf mı atıyorum yoksa burda sizin gibilerine bir şeyin farkına varmasını mı destekliyorum? Bence bunu bi düşün

• 
Sayfa: önceki 704705706707708
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.