Şimdi Ara

Survivor 2018 (174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
118.736
Cevap
69
Favori
3.196.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: Lady Sylvanas Windrunner

Artık 2 aday çıksın şu elemeye.

3 kişi olunca kimin elendiği çok belli oluyor.

Bu konseyde duygu elendi ikili sms bir daha Survivor'a zor gelir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 7/24 INSTAGRAMDA KIZ KOVALAYAN MURAT CEYLAN MI HILMICEM MI TURBO REISE KAFA TUTACAK HAHAHAHAAHAHA!

TURBO TURABI TEAM HAYIRLI AKSAMLAR DILER.

Survivor 2018

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Hz.hehhehe -- 7 Şubat 2018; 0:1:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marcus'a cok yuklenmeler var ama ben basarili olucagini dusunuyorum. Tipik bir turkish survivor karakteri degil ama bildigim uzere sporcu gecmisi varmis bununda.
  • zorradam kullanıcısına yanıt
    Nihat doğan nedir abi ya :/ acun un derdi para tabi ortalık duman olucak La Tahzen diyorum başkada dicek bişi yok kadro barut gibi :)
  • Üçkağıtçı Cemal kullanıcısına yanıt

• katıldığı programda ''neden bazı insanları kayırayım ki ben'' demiş, izlemesek yutturacak. ilhana ve esere karşı onları azarlarmış, öğretmenmiş de hizaya gelmeleri için uyarması gerekmiş gibi bir konuma düşmemek için sustu kaldı. anca fatih gibi tanınır olmayan, oyunlarda beceri gösteremeyen, masum tiplere havası söktü

maksimumu türkiye ligi olan bir çapsızın böğürüp durmasından çıkan kavgaları direkt ona hitap ederek uyarması yemediğinden ''ikinizde de hata var arkadaşlar, uzatmayalım tatlıya bağlayalım'' diye geçiştirmeye çalışıyordu. fatihin yaptığı hatalardaysa sadece ona yönelikti uyarıları. sonrasında ekipten birileri ''abi çok ilkesiz göründük. sesi çıkmayanı ezip çıkana boyun eğermiş gibi bir imaj çizdik'' diye uyarmış bunu herhalde ki fatihe bağırışı için biraz hatalı olduğuna dönük şeyler söylemişti konseyde

onun haricinde gönüllülerde anıl boş konuşmuş. neymiş kutuplaşma olan takımdan şampiyon çıkmamış, o yüzden kutuplaşmaya izin vermeyecekmiş filan, sallıyor kafadan. kendini göstermek için hakanın 2015te yapmaya kalktığı takımı toparlama müdahalelerine gerek yok, yapmacık ve gereksiz duruyor

yağmur dik kafalı biri gibi geldi konuşmasından, beklediğim munisliği onun aksine gamzede gördüm. gamze fragmanda pek güzel gelmemişti ama konuşunca güzelmiş dedim yağmurun özgüvenden kastettiği şey huysuz, hırçın biri olmak değildir umarım. huysuz tiplerin istikameti mancınıkla istanbula dönmek. bir de merveye, nagihana atıflar tuğçeyle tanışıyor olması filan derken kız direkt negatif intiba. bundan daha dip referanslar olamaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Volpenotte -- 7 Şubat 2018; 0:19:46 >

• Merhabalar. Uzun zamandır konuyu takip ediyorum ve sonunda aranıza katıldım. Daha yarışma başlamadan konu almış başını gitmiş. Sanırım adam akıllı Survivor konuşabileceğimiz en iyi platform burası. :)

Üçkağıtçı Cemal'e bayılıyorum bu arada.

Ayrıca bu sene şampiyonluk için birden fazla favorim var. Bunlar; Hilmi Cem İntepe, Murat Ceylan ve Adem Kılıççı. Gönüllüler tarafında da Anıl Berk Baki'nin performansını bilmesek de favorim olacak gibi duruyor. Aynı şekilde, eğer ki klasik atlet iticiliği yoksa Birsen Bekgöz'ü de söyleyebilirim. Şampiyon olamayacaklarını düşündüğüm ama sevdiğim iki kişi de var. Bunlar da Damla Can ve Hakan Hatipoğlu. Gönüllülerden de bu tarz seveceğim ama şampiyon olamayacağını düşündüklerim; Melih Özkaya, Yağmur Banda ve de Sabriye Şengül gibi itici olmazsa Funda Alkayış. Gönüllüler için yorumlamak biraz erken, muhtemelen yarışma başladığında çoğunu sevmeyeceğim ama şimdilik durum böyle görünüyor. 3 haftaya net favorim ortaya çıkar. Herkese iyi muhabbetler dilerim. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Campione -- 7 Şubat 2018; 0:39:7 >

• Ünlülerin hepsini daha evvel izledik.

Ben bir nihat doğana tahammül edemem,

Gönüllülerden de ecem ile ramazanı biliyoruz gözaltı evinden. Diğerlerini zamanla tanırız.

• quote:

Orijinalden alıntı: survival of the fittest

Merhabalar. Uzun zamandır konuyu takip ediyorum ve sonunda aranıza katıldım. Daha yarışma başlamadan konu almış başını gitmiş. Sanırım adam akıllı Survivor konuşabileceğimiz en iyi platform burası. :)

Üçkağıtçı Cemal'e bayılıyorum bu arada.

Ayrıca bu sene şampiyonluk için birden fazla favorim var. Bunlar; Hilmi Cem İntepe, Murat Ceylan ve Adem Kılıççı. Gönüllüler tarafında da Anıl Berk Baki'nin performansını bilmesek de favorim olacak gibi duruyor. Aynı şekilde, eğer ki klasik atlet iticiliği yoksa Birsen Bekgöz'ü de söyleyebilirim. Şampiyon olamayacaklarını düşündüğüm ama sevdiğim iki kişi de var. Bunlar da Damla Can ve Hakan Hatipoğlu. Gönüllülerden de bu tarz seveceğim ama şampiyon olamayacağını düşündüklerim; Melih Özkaya, Yağmur Banda ve de Sabriye Şengül gibi itici olmazsa Funda Alkayış. Gönüllüler için yorumlamak biraz erken, muhtemelen yarışma başladığında çoğunu sevmeyeceğim ama şimdilik durum böyle görünüyor. 3 haftaya net favorim ortaya çıkar. Herkese iyi muhabbetler dilerim. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Üçkağıtçı Cemal -- 24 Haziran 2018; 14:4:18 >

• Bence efor testi sonuçları yarışmacılarla paylaşılmıyordur. Ama paylaşılıyorsa ilk 5’te 3 gönüllü olması şaşırtmaz. Nevin zaten tartışılmaz, Birsen’in kırılamayan 400 metre rekoru var. 2 tane vardı 1 tanesini Nagihan geçmiş.. Birsen çok iyi çıkacaktır kısaca.

Diğer isim de erkeklerden olabilir hatta Acun’un almasının sebebi de eforda başarısıdır. Muhtemelen Anıl. Tabi sadece tahmin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anche -- 7 Şubat 2018; 0:48:35 >
  • Nevin Yanıt allstardaki tüm atletlerden daha ünlü değil mi neden gönüllülerde
  • Son 3 gün

• Axel Manning kullanıcısına yanıt
    Daha önce yarışmadığı için

• Erdi başkanın almayıp kibir ve kasvet ordusundan ramazan i aldığı için Acun Ilıcalı yı kınıyorum .

Erdi başkan bu yarışmada olmalıydı . izlemiyorum bu sene

• Bu senenin sampiyonu baştan belli oldu türabı

Erdi başkan olsaydı turabi ye karınca duasını tersten okuturdu .

Madur adem i alıp erdi başkanı almamak tam bir cinayet .

• Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt
    Erdici varmıydı ya trollse komik değilse daha komik

• Survivor 2018

Marcus niye yok acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: IceWizardd

Survivor 2018

Marcus niye yok acaba

Miami'den direkt gidiyor dominike roportaj falan cekmeye vakti kalmamistir. Acunla tanistimi bile Marcus ondanda supheleyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robert Nesta

Son 3 gün

Artı 18 küsür saat var.Bunu atlamayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: savage is back

GECENIZ GÜZEL GEÇSIN KARDEŞLERIM

-SEMIH OZTURK VE TURBO TURABI AILESI

Survivor 2018

Hahahahah

Şer ittifakı gibi olmuş

• 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.