Şimdi Ara

Survivor 2018 (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
118.736
Cevap
69
Favori
3.196.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş
  • İçimden bir ses Nagihan-Turabi kanka olacak diyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zorradam kullanıcısına yanıt
    Delikanli adama noldu harbi? Senmisin o yoksa? Turabiyi sevmesemde attigi mesajlar güldürürdü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alinda98 kullanıcısına yanıt
    ERDİCİYİZ...
    VAR MI İTİRAZIN?

ALAYINA ERDİ BAŞKAN..
  • -
    Hiçbir tanıtım şuna yaklaşamaz. Semihin sonda çıkıp söylediği :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ingoshi -- 7 Şubat 2018; 6:23:0 >
  • Allah'tan semihle erdi yok

Nihat doğan artı bunlar hiç çekilmezdi

• son allstardan beri izlemedim survivoru bu senede murat ceylan için izliycem. Hilmi ile yine güzel ikili olabilirlerdi ama hilmi barzo turabiyle takılacak gene herhalde ama muratta ona uyup turabiyle takılmazsa şampiyon olabilir.Hakan ne alaka onu anlamadım adamın en iyi hali 6. olmuş biraz çakal bir adam zeki ama sevilmiyor yine elenir gider erkenden.Marcusta torpil kontenjanından girmiş sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: KOEMAN32

Delikanli adama noldu harbi? Senmisin o yoksa? Turabiyi sevmesemde attigi mesajlar güldürürdü.

hakancıydık yav biz 2015'de hem hakancı hem turabiciyi oynamak zor olurdu bildiğim kadarıyla uzun bir ceza aldı ama cezası bitmiş görülüyor belki şifreyi hatırlarsa 2018'de döner.
    https://forum.donanimhaber.com/showprofile.asp?memId=1794243
  • turabi çok gereksiz yaaa.

bu adamın 3. kez gidecek ne özelliği var kamyon arkası yazıları ezberlemesinden başka???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

turabi çok gereksiz yaaa.

bu adamın 3. kez gidecek ne özelliği var kamyon arkası yazıları ezberlemesinden başka???

Unvan onda,onu yenmeden en iyi diyemeyiz birine

• quote:

Orijinalden alıntı: Anche

Bence efor testi sonuçları yarışmacılarla paylaşılmıyordur. Ama paylaşılıyorsa ilk 5’te 3 gönüllü olması şaşırtmaz. Nevin zaten tartışılmaz, Birsen’in kırılamayan 400 metre rekoru var. 2 tane vardı 1 tanesini Nagihan geçmiş.. Birsen çok iyi çıkacaktır kısaca.

Diğer isim de erkeklerden olabilir hatta Acun’un almasının sebebi de eforda başarısıdır. Muhtemelen Anıl. Tabi sadece tahmin..

nevin in kariyeri tartışılmaz.en çok tanınan 3 4 atletten birisi (elvan,süreyya ayhan,aslı çakır,nevin yanıt). bence efsane yarışacaktır tabi elinin ayarı var mı bu önemli.bir de gücünü koruyacak mı bu da önemli.birsen de çok iyi yarışacaktır.mervenin saltanatı bitti maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: Axel Manning

Nevin Yanıt allstardaki tüm atletlerden daha ünlü değil mi neden gönüllülerde

Nevin var diye karşı takımın adını all star takımı yaptılar aralarında nevinden ünlüsü yok dediğin gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • turabi'nin bu sene şampiyon olacağına ihtimal vermiyorum.acun bile algıya başladı.turabi'yi iddia sonucu kadroya almış.şampiyon olamazsın demiş.acun dediyse olmaz.ters etki de yaratmaz.acun olamaz dediyse bitmiştir.turabi'yi şampiyon olası varsa da yapmaz.%50 sms ise %50 acun etki ediyor.yaptığım analizlere göre tanıtımda ön plana çıkmıyan posterde arka tarafta kalan kişiler şampiyon olur.ve uzun süredir genç isimler şampiyon oluyor.tanıtım murat ceylan çok ön plana çıktı şampiyon olma ihtimali azaldı.hilmicem tanıtım ön planda değildi.posterde arka tarafta.muhtemelen kıbrısta kazanabilirde.kadınlarda merve aydın ile sigara sonlara kalır.

gönüllülere gelirsek tanıtım çöp katılanlarda çöp.özellikle erkekler bu yıl çöpten öte bir yerde.acun kadın rekabetini hedeflemiş.kadın izleyicisi survivor'a çekmek istiyor herhalde.gönüllü erkekleri cacığa salata olmaz.

ramazan + melih + cumali bunların üçünü toplasan yunus günçe performansı vermez.

marcus kapalı kutu.ya efsane ya kestane.
    bi tek anıl berk baki iş yapar o da çok bişi yapmaz.

ada yaşantısına gelirsek bu şartlarda marcus aşırı ön plana çıkar bu kadroda.anıl berk cumali marcus gönüllülerde kalan son erkekler olacak tartışmasız.

cumali'nin röportajını izlemedim lakin şu haliyle mağdur adem'den sempatik.ikiside yakın şehirlerden.geçen sene izlemiş olması lazım.mağdur cumali fazla.bir kasabada iki mağdur olmaz.

kızlarda ise herkes cadaloz gözüküyor.ünlülerin kızları da öyle.cat fight çok izleriz.

bu sene sonradan girecek kişiler geçen senelerin aksine daha önemli.bu yıl atakan ogeday önceki senelerin turabi'si gibi tartışmasız kazanır dediğim yok.çekişme çok olacak.

hakeden kazansın ki kazanan haketmiştir zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

ERDİCİYİZ...
    VAR MI İTİRAZIN?

ALAYINA ERDİ BAŞKAN..

ERDİ BAŞKAN BE....

ULAN PALMIYEYI TAŞIMIYORUM REYIZ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalavar

quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

ERDİCİYİZ...
    VAR MI İTİRAZIN?

ALAYINA ERDİ BAŞKAN..

ERDİ BAŞKAN BE....

ULAN PALMIYEYI TAŞIMIYORUM REYIZ...

NE YAPMIYOR ERDİ?

PALMİYEYİ TAŞIMIYOR..

ULAN PALMİYEYİ TAŞIMIYORUMMMM..

• Murat Ceylan 2013 yılındaki beyefendiliği ve performansiyla bu senede başarılı olacak ve şampiyon olacak. Inanıyorum. Hilmiyle ikili olurlar umarim.

Olacak olacak hadi.

• ogedayhilmi35 O kullanıcısına yanıt
    Performansını biraz artırması lazım, 2013 seviyesi yetmez. Performans sıralamasında en önlerde olmayanlar kazanamıyor. 5 tane atlet var, en az 2 tanesi ilk 5'e girer. Hilmi Cem ve Turabi'nin de iyi olacağını biliyoruz. O yüzden umarım atışları iyi yapar da ilk 5'te kendine yer bulur.
  • Murat yarıştığı sene Doğu, Ümit ve Hilmi'den daha kötü bir yarışmacıydı. Muazzam bir gelişim göstermediyse şampiyon olması zor.

• röportajları şimdi izledim.ramazan çok boş konuşmuş.sırf bunun yüzünden erdi tosbağasına sempatim oluyor.sen zaten elenmişin bide cacıktan boks şovuna aldın.eski yarışmada erdi'ye bile yeniliyordu.boş yapmış.ayrıca yarışmayı kazanmak için yalandan şive yaptığını düşünüyorum.cumali yi herkesin aksine itici bulmadım.röpte ne için itici buldunuz.gayet rahat ve doğruları söyledi.adem gibi mağdur olmadı.anıl berk bakiyi sevmedim.konuşma tarzını falan itici buldum.tanıtımda mütevazi biri gibi görmüştüm.gönüllüler hiç sarmadı beni.illa birini desteklesem marcus'u desteklerdim herhalde.ayrıca acun en iyi gönüllüleri kurduk demişti.la yürü git.arada ekşi sözlük falan okuyomuş belki bu konuyu da okuyorsun.

la yürü git acun.

yürü git.
  • işin kötü yanı konuyu açan ve en çok mesaj yazanlar survivor bilmiyor.ne yabancı survivor izlerler ne iyi analiz yaparlar.boş boş ekrana bakarlar.survivor bilmiyen yorum yapmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayı gibiyim

röportajları şimdi izledim.ramazan çok boş konuşmuş.sırf bunun yüzünden erdi tosbağasına sempatim oluyor.sen zaten elenmişin bide cacıktan boks şovuna aldın.eski yarışmada erdi'ye bile yeniliyordu.boş yapmış.ayrıca yarışmayı kazanmak için yalandan şive yaptığını düşünüyorum.cumali yi herkesin aksine itici bulmadım.röpte ne için itici buldunuz.gayet rahat ve doğruları söyledi.adem gibi mağdur olmadı.anıl berk bakiyi sevmedim.konuşma tarzını falan itici buldum.tanıtımda mütevazi biri gibi görmüştüm.gönüllüler hiç sarmadı beni.illa birini desteklesem marcus'u desteklerdim herhalde.ayrıca acun en iyi gönüllüleri kurduk demişti.la yürü git.arada ekşi sözlük falan okuyomuş belki bu konuyu da okuyorsun.

la yürü git acun.

yürü git.

biraz saygı lütfen

• 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.