Şimdi Ara

Survivor 2018 (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
118.736
Cevap
69
Favori
3.196.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: Anche

Liderlik yapacak adam ben liderim demez liderliğini hareketlerle gösterir. Biz buna “doğal lider” diyoruz. Ramazan’ın liderliği en fazla Volkan’ın liderliği kadar olur.

Hemşehrim olduğu için Sempatiyle bakmak istiyordum ama şimdiden antipatimi kazandı diyebilirim.

King Kong hıaaaa

Şaka maka,Volkan, Gökhan ile arasında çok puan farkı olmamasına rağmen kendini iyi satıyordu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Göz6ını izlememiştim ama yarışanlara bakınca ramazan ilgimi çekmişti.
    Lider olucam demesi komik orda anıl berk baki birsen nevin varken sana liderlik düşmez ramazan.
  • murat gizli lider başlar takım kaptanı şampiyon olarak bitirir 2013 murat hilmiye verdigi direktiflerle onu şampiyon yaptı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Murat hilmicem turabi 3lüsü fethedecek

• Ramazanin normaldede liderim ayaklari cok komik gercekten. Olmadigi biri gibi tanitmaya calisiyor kendini. Insana derler madem lidersin, Goz6'da neden Bulutlarin grubu olarak geciyordu grubunuzun ismi? Neden Bulut finale cikti sizin gruptan? Bulutun arkasinda saklanmis, kalmis biriyidi lider mider degildi busenede cok farkli karakterler var takimda ilk aydan yollarlar evine vallaha..
  • efor testinde ilk 5'de 3 gönüllü var deniyor biri nevin acun programda söyledi böyle bir performans yok dedi efor testinde yıkıp geçti demektir biri sema onu önceden duymuştuk digerleri birsen muhtemel nagihan ama merve aydını geçen o 3.kız kim gönüllülerde tekvandocu kız mı acaba o kadar hızlı kim olabilir merveden iyi

• Sırf Üçkağıtçı için burdayım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

efor testinde ilk 5'de 3 gönüllü var deniyor biri nevin acun programda söyledi böyle bir performans yok dedi efor testinde yıkıp geçti demektir biri sema onu önceden duymuştuk digerleri birsen muhtemel nagihan ama merve aydını geçen o 3.kız kim gönüllülerde tekvandocu kız mı acaba o kadar hızlı kim olabilir merveden iyi

Efor testinde Sabriye'de çok iyiydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: STMUS

quote:

efor testinde ilk 5'de 3 gönüllü var deniyor biri nevin acun programda söyledi böyle bir performans yok dedi efor testinde yıkıp geçti demektir biri sema onu önceden duymuştuk digerleri birsen muhtemel nagihan ama merve aydını geçen o 3.kız kim gönüllülerde tekvandocu kız mı acaba o kadar hızlı kim olabilir merveden iyi

yanılıyorsun ihsan panoramada " sabriyede efor parkurunda fena degil gibiydi ama yarışmada tam bir hayak kırıklıgı yarattı." demişti öyle efor testi falan ilk 5 yapacak akıllara kazınacak bir performansı yoktu yani ortanın altıymış berbat seviyesinde yarışmış kısaca

• quote:

1.Funda Alkayış ın olduğu söyleniyor.

Bir organizasyonda Çakma Muay Thaici Turabi den aldığı plaket.Resmi de atayım buraya.

Survivor 2018

• Gecen sene sabriyenin yerine irem akin katilicakmis ama sakatligi sebepiyle sanirsam sabriyeye donulmus. Bi kiz dovuscu de alinsin diye, goruntusundende basarili olucagi dusunulmus olabilir.
  • büyük ihtimalle funda ne gamzede ne ecemde öyle merve ile yarışacak hız oldugunu sanmıyorum ecem göz6da berna kekliklerden geride kalıyordu parkurda

• Yagmur 3 taekwondo macina cikmis 2sini kazanmis. 20 yasinda olmasi kendine ozguveni ve emin konusmasi guzel birsey. Karsindaki atletlere karsi falan korkarsan, mutevazi falan konusursan basarili olamassin. Bir sekilde pisikolojik olarak kafalarina girmelisin, 20 olmana ragmen kolay lokma sanmasinlar seni. Yarisma icerisindeki karakterini gorucez ama umarim bu ozguvenin verdigi hirsla kendinden buyuklerede saygisizlik edip gevezelik yapmaz.
  • ben boksörlerin tekvandocuların çalışma programlarını az çok biliyorum bunlarda öyle koşu moşu pek yok statik alan oyuncusu bunlar nasıl koşuda merve sema nagihanla kapışacaklar el yetenekleri atış yetenekleri iyi olması lazım birsen ve nevin dışındakiler baya ezilebilir sahrayı saymıyorum karşıda en zayıf damla görünüyor damla bu yarışma tarihinde kıbrısa kalma oyunu kazanmış tek kız ve finalde atakanı yenerek düşünün işte

• Boks'ta kosuda var tabikide. Taekwondo'yu pek bilmiyorum. Kondisyon olarak Adem'den iyisi yoktur orada ama beceriksiz. Gecen sene kimse bahsetmedi ama Ogedayin basarili olmasindaki en buyuk sebeplerden biri hazir sporcu ve kondisyonun super olmasiydi. 5-6 oyuna ust uste cikabiliyomusun, best oflardada sanki ilk oyununa cikiyormuscasina yarisabiliyomusun bunlar da onemli bence. Yoksa Ogeday en hizlisi degildi ama kondisyon olarakta herkesin ustundeydi bence. Herkes 1-2 oyunu kaldirir hatta 3 oyunu ama 4-5 oyuna cikip sirtliyabildiginde takimi benim icin tam Survivor olursun. Ogeday 6 da 6 yapiyordu gecen sene.
  • Merve ile Nevin yakınlarmış sanırım,adalar birleşince bir koalisyon izleyebiliriz.

Survivor 2018

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: STMUS

quote:

yanılıyorsun ihsan panoramada " sabriyede efor parkurunda fena degil gibiydi ama yarışmada tam bir hayak kırıklıgı yarattı." demişti öyle efor testi falan ilk 5 yapacak akıllara kazınacak bir performansı yoktu yani ortanın altıymış berbat seviyesinde yarışmış kısaca

Yanlış dinlemişim o zaman ama yarışma öncesi abartılanlar balon çıkıyor hep. Nevin Yanıt dışındakiler ortalama performans gösterecek tiplere benziyor. Bu efor testinde ünlülerin çok kasacaklarını düşünmüyorum bir de, zaten teklifle gitmiyor mu kendileri???

• quote:

Orijinalden alıntı: Classic_Man

Boks'ta kosuda var tabikide. Taekwondo'yu pek bilmiyorum. Kondisyon olarak Adem'den iyisi yoktur orada ama beceriksiz. Gecen sene kimse bahsetmedi ama Ogedayin basarili olmasindaki en buyuk sebeplerden biri hazir sporcu ve kondisyonun super olmasiydi. 5-6 oyuna ust uste cikabiliyomusun, best oflardada sanki ilk oyununa cikiyormuscasina yarisabiliyomusun bunlar da onemli bence. Yoksa Ogeday en hizlisi degildi ama kondisyon olarakta herkesin ustundeydi bence. Herkes 1-2 oyunu kaldirir hatta 3 oyunu ama 4-5 oyuna cikip sirtliyabildiginde takimi benim icin tam Survivor olursun. Ogeday 6 da 6 yapiyordu gecen sene.

kondisyon genelde dayanıklılık sporu yapanlarda yüksektir boksörler kürekçiler güreşciler ama ademde kondisyon eksikligi vardı ilhan ve serhatta özellikle ilhanda ilerleyen yaş sebebiyle 2 oyunda sonra 3.oyuna ayakları gitmiyordu ogedayın 2 sembolle erkekler sembol finaline kalma sebebi buydu furkan dışında herkes 3.oyunda pert oldu furkanda az sembolü vardı elendi ogeday çıkıp çıkıp yendi kesinlikle kondisyon yarışmanın özellikle son 1-1,5 ayında çok önemli serkayı sevmezdim ama serkayı son aylarda parlatan özelligi kondisyonuydu atakan nagihan bile artık ayakları gitmiyorken serkay çıkıp sayısını alıyordu ki final koltugunuda serkay kazandı atakan smslerle gelip şampiyon oldu

• zorradam kullanıcısına yanıt
    Funda efor testinde 2.ymiş kaynak sağlam

• quote:

Orijinalden alıntı: Alinda98

Funda efor testinde 2.ymiş kaynak sağlam

izlemek lazım

ilk oyun hazır

Survivor 2018

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zorradam -- 6 Şubat 2018; 23:25:36 >

• 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.