Şimdi Ara

Survivor 2018 (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
118.736
Cevap
69
Favori
3.196.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş

Sahra Merve Beraber antreman yapıyor her gün iki çirkef çok sinir bozacak bu sene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IceWizardd

Survivor 2018

Sahra Merve Beraber antreman yapıyor her gün iki çirkef çok sinir bozacak bu sene

Survivor 2018

• quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Bu arkadaş olmalı.Katılırsa favorim olur.Youtube de çoğu videosunu izledim.Adam youtube kazancını sevenleriyle buluşma düzenleyerek harcadı.

Doğal,samimi ve orijinal deli.Oyunların tozunu attırır diyemem ama spor yapıyor.Fiziği gayet iyi.

• Abi anlamıyorum gerçek şu 0 performanslı sahrada ne buluyorlar. Turabi bunun yanında dünyanın en iyi insanı kalıyor o kadar çirkef itici bi kız. İnsanın hiçbir albenisi olmaz mı özelliğidir çekicliğidir siffir siffir siffir inşallah gelmez sabriyeye razıyım. Nagihan inşallah agzına eder bunun adada
  • Damla duygu sahra Merve Nagihan sema

İlginç bir takım kim kimle dost olur acaba

Tahminim Merve sahra

Damla Nagihan (Twitter'da birbirlerlerini rtliyorlardi falan sen çok iyi yarışmacısın o diyor sen daha iyidin falan geçmişten tanışıyorlar semihte yok )

Duygu ile sema sanmıyorum beraber takılsinlar muhtemelen duygu merve sahra olur semanin murat ve Hilmi ile takilmasini bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: IceWizardd

Survivor 2018

Turbo babanın bu iticileri paketlemesini izlemek çok zevkli olacak.

• Anche kullanıcısına yanıt
    3 T den ciddi diyorum adam olmaz. ÇOK ama Çok dengesiz bir insan. Uyuşturucu alkol içiş yayın açıyor millete sallıyor ertesi gün özür diliyor sonra yinr aynı şey. Vallahi adadaki kızlara dadanır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

Damla duygu sahra Merve Nagihan sema

İlginç bir takım kim kimle dost olur acaba

Tahminim Merve sahra

Damla Nagihan (Twitter'da birbirlerlerini rtliyorlardi falan sen çok iyi yarışmacısın o diyor sen daha iyidin falan geçmişten tanışıyorlar semihte yok )

Duygu ile sema sanmıyorum beraber takılsinlar muhtemelen duygu merve sahra olur semanin murat ve Hilmi ile takilmasini bekliyorum

merve-sahra bayağı yakın arkadaş,boxun yıldızlarında merve gelip sahrayı destekledi.mervenin nişanına sahra geldi,idmanları beraber yapıyorlar,yedikleri içtikleri bir. adada ikisi kanka takılırlar ama sahra 6atletin arasından çıkamaz birleşme partisini zor görür
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

barziye nin böyle bir kadroda işi yok.

Adem canlı yayında söyledi Sabriye geliyo bu sene. Acun medya ile kesinleştirme işi kalmış sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guitar-X

quote:

Adem canlı yayında söyledi Sabriye geliyo bu sene. Acun medya ile kesinleştirme işi kalmış sadece.

mağdur ikili bir araya gelip karşılarında bir sanal düşman yaratıp 7/24 kameralara mağduru oynarlar,nasılsa alıştılar mağdura yatıp sms kasmaya hep aynı senaryo.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Guitar-X

quote:

mağdur ikili bir araya gelip karşılarında bir sanal düşman yaratıp 7/24 kameralara mağduru oynarlar,nasılsa alıştılar mağdura yatıp sms kasmaya hep aynı senaryo.

İzleyenler düşünsün

• Sabriye bu sene de parkurları alev alev yakmaya geliyor !!!

Survivor 2018

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guitar-X -- 8 Aralık 2017; 23:15:3 >
  • o degilde turabi vs adem+sabriye

• Merve BALONU ile Sahra çirkefine karşı her türlü Turabi veya kimse karşılarında onların yanındayım sms'e bogarım bunlara karşı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taha yasin arıcı

Merve BALONU ile Sahra çirkefine karşı her türlü Turabi veya kimse karşılarında onların yanındayım sms'e bogarım bunlara karşı.

İkisininde hakkından nagi reis gelir.zaten uzun zamandır merveye acayip ayar oluyor nagi.adayı dar edecek ikisinin de ağzına burnuna edecek

• quote:

Orijinalden alıntı: tuğs@n

quote:

Merve BALONU ile Sahra çirkefine karşı her türlü Turabi veya kimse karşılarında onların yanındayım sms'e bogarım bunlara karşı.

İkisininde hakkından nagi reis gelir.zaten uzun zamandır merveye acayip ayar oluyor nagi.adayı dar edecek ikisinin de ağzına burnuna edecek

Nagihan, Balon of the Star Merveyi performansıyla tokatlar üzerine çenesiyle mermi manyagı yapar allahım beklıyorum o günleri
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tuğs@n

quote:

Nagihan, Balon of the Star Merveyi performansıyla tokatlar üzerine çenesiyle mermi manyagı yapar allahım beklıyorum o günleri

Nagi, merveyi parkurda zıplatacak o allahım emri de.korkuyorum adada kendini tutamayıp dalmasın saçını başını yolmasın mervenin.malum uzun zamandır nagi çok pis bileniyor.elinden bir kaza çıkmasın nagi deliriyor bilirsin

• Çirkef Team: Merve-Sahra-Hakan
    Barzo Team: Turabi-Nagi-N.Doğan
    Adamlık Team: Hilmi-Murat-Sema-Ümit
    Mağdur Team: Adem-Sabriye

Diğer adaya adam gönderilmediği sürece yakınlaşmalar böyle olacak. Adamlık team her grupla iyi geçinecek az çok. Mağdur team Barzolar tarafından mağdur edilecek . Barzo team ise Çirkef team ile 7/24 dalaşacak.
  • Sahra falan nedir? Berna Ezgi damla gizem tuğçe elif dururken...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.