Şimdi Ara

Survivor 2018 (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
118.736
Cevap
68
Favori
3.197.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş
  • Mağdur ifsalamis bir nevi kamera arkası serhata ne vaat etti de ikna etti acaba acur :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Survivor tarihinin en iyi kadın yarışmacısı Berna Canbeldek hala çağırılmamış demek
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Survivor 2018

mağdur adem kalıbının adamı değil sen finali kaybet fanlarının %90ı acuna haftalar boyunca her türlü küfürü etsin.sonra sen acunun projelerinde oynamaya devam et,fanlarına hiç mi saygın yok insanlar paralarını sana yatırdı.acunun ne anasını ne bacısını bıraktılar ama senin için bunlar önemli değil baydöner gibi reklamlarda acun sayesinde rol alıp para kazanıyorsun senin için bunlar önemli

mağdur adem aynen turabi gibi daha survivora gelmeden dersini çalışmış ta gelmiş birisi. yok istatistik bilmiyordum ayaklarını geçsin evet ilhanlarla ilk 1-2 ay kavga etti.mağdur da bunu bekliyordu ve 7/24 hep mağdura yattı.ama sonra ilhanlar kavga etmeyi bıraktı.o zaman mağdur adem elinden oyuncağı alınmış gibi neden ilhanlara sataşmayı onları tahrik etmeye devam etti.çünkü kavga çıkarıp kameralara ''bakın üstüme geliyorlar çakallar,sırtlanlar'' demek istiyordu ama ilhanlar ona sataşmadıkça iyice rezil oldu.bir insan ilk günden son güne kadar mağdur olamaz ama mağdur adem bunu başardı!!

serhat birkaç kez sakatlandı iyileşince oyunlara alışsın diye birkaç defa erdi ile oynadı. mağdur adem öyle bir anlatıyor ki serhat erdi ile 1000defa karşılaşmışta istatistiğin kralını yapmış,erdi birleşme partisine bile kalamadı

puzzle yapamayan mağdur adem
    yüzemeyen mağdur adem
    gözleri bağlı oynayamayan mağdur adem
    atış yapamayan mağdur adem
    dengede duramayan mağdur adem
    bir tane bile sembol evet yanlış yazmadım bir tanecik bile sembol alamayan mağdur adem

isteyen baksın acunn sitesindeki istatistiklere,mağdur adem ilk aydan son aya kadar hep orta sıralarda yer aldı
    insanlar elendikçe level atladı 8nci sıralardaydı adamla elendikçe yedinci,altıncı oldu.kimse elenmeseydi 8nci sıralarda kalacaktı

ama sırtlanlar,çakallar ona hep saldırıyor,onlar hep en güçsüzlerle oynuyor hep istatistik kasıyor

ne olursa olsun bu işlerin en sonunda mağdur olan mağdur adem.

adam twitterde bile mağdur

• Seninleyiz wish

Survivor 2018

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: weros

finallerde istatistik kasanlara tokatlanan kimdi acaba, ilk 10'a sms gücüyle anca girdi çöp (10 kişi bide berna falan kalmışken o da )

Survivor 2018

• quote:

Orijinalden alıntı: Üçkağıtçı Cemal

quote:

Orijinalden alıntı: weros

finallerde istatistik kasanlara tokatlanan kimdi acaba, ilk 10'a sms gücüyle anca girdi çöp (10 kişi bide berna falan kalmışken o da )

Survivor 2018

• Bu sene bir bayan yarışmacı kazanabilir yarışmayı.Ama Sema olamaz kesinlikle bu yarışmacı çünkü geçen seneden çok agresif ve itici hareketleri oldu.Nagihan veya Gönüllülerden birisi kazanabilir.Hilmicem'in şansı ancak bir yolla olur o da Turabi'nin yanından ayrılması ve kendi yolunu çizmesi.Survivor Allstar'da rahatlıkla şampiyon olabilirdi Hilmicem fakat kendisi verdi şampiyonluğu.Sadece performans yarışması olmadığı için yarışmacıların birbiriyle diyalogları da epey etkiliyor.
  • tuğs@n kullanıcısına yanıt
    başlama tarihi belli oldumu hocam ocaktamı başlayacak ?
  • Merve düşmanlarını bu sene çok üzeceğiz. Hazır olun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Survivor 2018

mağdur adem kalıbının adamı değil sen finali kaybet fanlarının %90ı acuna haftalar boyunca her türlü küfürü etsin.sonra sen acunun projelerinde oynamaya devam et,fanlarına hiç mi saygın yok insanlar paralarını sana yatırdı.acunun ne anasını ne bacısını bıraktılar ama senin için bunlar önemli değil baydöner gibi reklamlarda acun sayesinde rol alıp para kazanıyorsun senin için bunlar önemli

mağdur adem aynen turabi gibi daha survivora gelmeden dersini çalışmış ta gelmiş birisi. yok istatistik bilmiyordum ayaklarını geçsin evet ilhanlarla ilk 1-2 ay kavga etti.mağdur da bunu bekliyordu ve 7/24 hep mağdura yattı.ama sonra ilhanlar kavga etmeyi bıraktı.o zaman mağdur adem elinden oyuncağı alınmış gibi neden ilhanlara sataşmayı onları tahrik etmeye devam etti.çünkü kavga çıkarıp kameralara ''bakın üstüme geliyorlar çakallar,sırtlanlar'' demek istiyordu ama ilhanlar ona sataşmadıkça iyice rezil oldu.bir insan ilk günden son güne kadar mağdur olamaz ama mağdur adem bunu başardı!!

serhat birkaç kez sakatlandı iyileşince oyunlara alışsın diye birkaç defa erdi ile oynadı. mağdur adem öyle bir anlatıyor ki serhat erdi ile 1000defa karşılaşmışta istatistiğin kralını yapmış,erdi birleşme partisine bile kalamadı

puzzle yapamayan mağdur adem
    yüzemeyen mağdur adem
    gözleri bağlı oynayamayan mağdur adem
    atış yapamayan mağdur adem
    dengede duramayan mağdur adem
    bir tane bile sembol evet yanlış yazmadım bir tanecik bile sembol alamayan mağdur adem

isteyen baksın acunn sitesindeki istatistiklere,mağdur adem ilk aydan son aya kadar hep orta sıralarda yer aldı
    insanlar elendikçe level atladı 8nci sıralardaydı adamla elendikçe yedinci,altıncı oldu.kimse elenmeseydi 8nci sıralarda kalacaktı

ama sırtlanlar,çakallar ona hep saldırıyor,onlar hep en güçsüzlerle oynuyor hep istatistik kasıyor

ne olursa olsun bu işlerin en sonunda mağdur olan mağdur adem.

adam twitterde bile mağdur

Ademi neden sevmiyorsunuz ? Yani ilk ay ilhanlarla kavga ettiğinde bilemi sevmiyordunuz?Çünkü baya nefret ediyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nihat Doğan'ın kazanma şansı var mı sizce ?
  • Police Kappa kullanıcısına yanıt
    Hiç şans tanımıyorum ama baya eğlendirecektir bizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuğs@n

quote:

Orijinalden alıntı: LORDMASTERKING

3 T gelir mi sizce?

Keşke gelse adamın zornosu var.barzo turabi çekinir,hürmet eder.abi çeker

yok ya turabi ancak, şahin k'ya saygı duyar bence acun onu getirsin adanın ağası yapsın
    Adaya meteor düşüp, Nihat dışındaki tüm yarışmacılar ölürse evet.
  • Bu yıl tahminimle ünlülerde Merve ile Nagihan arasında bir ego savaşı olacaktır , Sema bu ikili ile baş edemez ve arka planda kalır diye düşünüyorum ,Turabi barzoluk tam gaz devam , Nihat Turabi yalakası olur eğer olmaz ise güzel şeyler izleyebiliriz bu ikili arasında ama sanmıyorum o da yalakalık yapar , Murat-Hilmicem birlikte takılırlar eğer yine Turabi yalakalığı yapacaksa kazanamaz ama kendi başlarına iş yapacaklarsa kesinlikle favori konumunda Hilmicem , Adem mağdurluk tam gaz devam ama bu sefer biletini erken keserler Kıbrıs'ı göremez, Ogeday iyi bir performans sergilese de o da Adem gibi bileti erken kesilenlerden olabilir çünkü Hilmicem-Murat-Turabi gibi isimler ile her ne kadar performans olarak aynı seviyede olsa bile onlar kadar baskın karakterli bir isim değil ancak Kıbrıs'ı görme olasılığı Adem'e göre daha yüksek , gönüllülerde de elbet bir baskın karakterli ve iyi bir performans sergileyen çıkacaktır (Özellikle kadınlardan ümitliyim) , Hakan patates tam gaz devam o en erken gidenlerden olacaktır diye düşünüyorum , Ümit Karan'ı bilemiyorum performans olarak diğerlerine göre geride olacaktır.Eğer Hilmicem bu sefer Turabi'nin karşısına dikilirse ki hiç sanmıyorum şampiyonluğun en büyük favorisi ancak eğer yalakalık tam gaz devam ise Turabi rahat rahat alır götürür.Bu arada bu yıl tıpkı Hasan gibi Turabi'nin karşısında olan birisi lazım yoksa o kadar zevkli olmayabilir.

• rddgn kullanıcısına yanıt
    Hakan hakkındaki görüşlerinize katılmıyorum açıkçası.Çok kolay elenebilecek birisi değil tam bir strateji adamı.Oyunlardaki performansı gayet iyi.Sadece diğer isimlere göre sms desteği daha az ama gene de çok kolay elenir diyemiyorum açıkçası.
    En erken elenenlerden olurdan kastım ünlülerin erkeklerinden en erken gidenlerden olacağıydı.Malum oy potansiyeli ve performansı diğerlerine göre daha düşük.
  • rddgn kullanıcısına yanıt
    Oy potansiyelinde haklısınız fakat performans olarak başa baş gelebilir bence.Allstar'da gayet iyiydi diye hatırlıyorum.En azından Turabi'yi yenebilecek güçte 1 e 1 de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wtwt24

quote:

Orijinalden alıntı: tuğs@n

quote:

Orijinalden alıntı: LORDMASTERKING

3 T gelir mi sizce?

Keşke gelse adamın zornosu var.barzo turabi çekinir,hürmet eder.abi çeker

yok ya turabi ancak, şahin k'ya saygı duyar bence acun onu getirsin adanın ağası yapsın

şahin.k gelirse, barzo turabi barakada en köşede korkudan sırtı yerde yarım gözle uyur geceleri

• quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

başlama tarihi belli oldumu hocam ocaktamı başlayacak ?

şubatın ilk haftası
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.