Şimdi Ara

Survivor 2018 (489. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
118.736
Cevap
69
Favori
3.196.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 487488489490491
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anche kullanıcısına yanıt
    Anıl ve Nevin atışları düzeltse bile yetmez.Takım cort.

Erkek atletin ekstra özelliği hızlı oluşu.Nevin Yanıt bak hızlı ama nereye atlayacağını nerede zıplayacağını bilmiyor.Kalçayı vurmuştu şimdi de dizin orası yaradan iltihap kapmış.Parkurcu veya jimnastikçi lazım.Şu eski artistleri patates edip şampiyon olsun.

Sıkıldım hepsinden.2014-2015 te Merve yi destekledim.Bugün utandım.Hilmi desen aynı.Turabi diskalifiye olacak adam değil der.Ne bileyim hep aynı insanların aynı hataları yapmasını izliyoruz.

Anıl Berk dedik.O da elimizde patladı şuanlık

Ne olursa olsun bu sene mağdur olan Gönüllüleri destekleyeceğim.

Forever Gönüllüler

• ATEŞŞŞŞŞŞŞŞ

Survivor 2018

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle03 -- 16 Şubat 2018; 2:34:31 >
  • IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    En iyisi Survivor Taksi :DD. Tutmayinca ogeyi cagirmislar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOEMAN32 -- 16 Şubat 2018; 1:48:42 >
  • marcus ortadan kaybolunca bir daha hiç ortaya çıkmayacak ve afişte görülen yeni yarışmacı takıma dahil olacak sandım bir an.
  • En son Deryanın 1. Olduğu survivoru izlemiştim o zamanlar efsaneydi Nihat Doğan Asena Taner Pascal Derya vs. çok eğlenceliydi ve komikti.Bu sene Nihat var diye tekrar izleyeyim dedim ama eski Nihattan eser yok.O kadar prpgramda falan spor yapıyorum diyordu heralde spor yapmasa parkuru bitiremeyecek. :)) O değilde bu sene gözümüze sokula sokula Hakan Hatipoğlu düşmanlığı yapılıyor.Özellikle merve ve turabi başını çekiyor bu düşmanlığın.Önceki yıllara pek hakim olmadığımdan bu Hakan ne yaptı da bunlar bu kadar düşman oldu? Birinaydınlatabilir mi beni teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

Turabi, Nihat Doğan, Hakan ve Sahra'dan nefret edenler bi +layabilir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Carbon Dioxide

En son Deryanın 1. Olduğu survivoru izlemiştim o zamanlar efsaneydi Nihat Doğan Asena Taner Pascal Derya vs. çok eğlenceliydi ve komikti.Bu sene Nihat var diye tekrar izleyeyim dedim ama eski Nihattan eser yok.O kadar prpgramda falan spor yapıyorum diyordu heralde spor yapmasa parkuru bitiremeyecek. :)) O değilde bu sene gözümüze sokula sokula Hakan Hatipoğlu düşmanlığı yapılıyor.Özellikle merve ve turabi başını çekiyor bu düşmanlığın.Önceki yıllara pek hakim olmadığımdan bu Hakan ne yaptı da bunlar bu kadar düşman oldu? Birinaydınlatabilir mi beni teşekkürler..

Hocam bende sizin aksinize 2015 All Star ve 2016'dan sonra bu izlediğim 3.sezon. Hakan'ın yarıştığı ilk sezonu izlemedim ama All Star'da karşı takımda Turabi, Hilmi, Bozok'lu grupla sürekli kavga halindeydi. Kendi takımında da Merve ile ayrı gruptaydılar ve araları kötüydü. Hakan'a takıntıları buradan geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• hakan'a büyük geçmiş olsun umarım ciddi bir sakatlığı yoktur ve umarım gözüne bir şey olmamıştır. sevmesem de üzüldüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carbon Dioxide

En son Deryanın 1. Olduğu survivoru izlemiştim o zamanlar efsaneydi Nihat Doğan Asena Taner Pascal Derya vs. çok eğlenceliydi ve komikti.Bu sene Nihat var diye tekrar izleyeyim dedim ama eski Nihattan eser yok.O kadar prpgramda falan spor yapıyorum diyordu heralde spor yapmasa parkuru bitiremeyecek. :)) O değilde bu sene gözümüze sokula sokula Hakan Hatipoğlu düşmanlığı yapılıyor.Özellikle merve ve turabi başını çekiyor bu düşmanlığın.Önceki yıllara pek hakim olmadığımdan bu Hakan ne yaptı da bunlar bu kadar düşman oldu? Birinaydınlatabilir mi beni teşekkürler..

3 yıldır spor yapmadım dedi. 9 kilo fazlam var dedi geçen. Belli de oluyor zaten. Kilolu ve kondisyonu yetersiz. Oysaki ilk katıldığı sene en hızlı yarışmacıydı. Kesin son zamanlara doğru çağırıldığından bence spor yapamadı. Parkur zorlupunu bilen birisi çünkü yapardı. Acun başkasını düşündü getiremeyince yada son anda gelemeyince nihat çağırıldı bence. Benim hatırladıpım 2-3 sene önce 3 adama katıldığımda spor yapıyordu ve gayet fitti. 41 yaşında tabi bu da var.

• Ben de gönüllü şampiyon çıkmasını istediğim için Gönüllüleri destekliyorum. Anıl yarışmaya çok iyi giriş yaptı. Şimdi biraz durgun ama beklentim büyük. Rakipler bu parkurları yüzlerce kez oynadı sonuçta.. Atışları düzeltirse all star takımını yenen gönüllü şampiyon olabilir. Aynısı Nevin ve Funda için de geçerli. Başka zaten şampiyon olabilecek yarışmacı yok takımda.

Belki yedeklerden çok iyi yarışmacı gelir ama o da dezavantajlı başlayacak.

• Cumali bey varken digerleri ancak onunu ilikler...

• İYİ OLMAK KOLAYDIR , ZOR OLAN ADİL OLMAKTIR...

Survivor 2018

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle03 -- 16 Şubat 2018; 3:16:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

İYİ OLMAK KOLAYDIR , ZOR OLAN ADİL OLMAKTIR...

Survivor 2018

Semih Öztürk => Erdi Ünver => Cumali Akgül

Osmanlı böyle çökmedi be...

• quote:

Survivor 2018

Ama kendisi iyi olduğunun farkında değil

Siz burda "Halkın adamı"vs yazınca farkında olmadığı gibi...Elenince,Vay be! Ben neymişim? diyebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 16 Şubat 2018; 3:29:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: maracanna

quote:

Survivor 2018

Semih Öztürk => Erdi Ünver => Cumali Akgül

Osmanlı böyle çökmedi be...

ŞÜKÜR Kİ HER ZAMAN MİLLETİN ADAMLARINI DESTEKLEDİK..

• Apache Air Fighter kullanıcısına yanıt
    Son anda dediğiniz en az 1.5 ay önce çağırıldı.Bence kendini toparlamaya yeterli bir zaman.Keşke toparlasada iyi oyunlar çıkartsa şuan sadece boş boş konuşuyor.Kendi de farkında zaten ilk gidenlerden olacağının ondan karşı takıma sataşıyo kendi takımına şirinlik yapıyo vs vs. Nihat eski zamanlarına dönerse reytingler de de büyük artış olur.

• BlackEagle03 kullanıcısına yanıt
    Diğerleri gibi tiki değil

Zengin değil

Görgüsüz değil

Kibirli değil

Tv maymunu değil.

Halkın ıcınden.. Senden benden bizden biri o... Gidip o kas yığınlarını desteklemektense kendi içimizden birini severiz...

Cumali başkan fan clup...

• İzleyen herkes yorum bırakmış bende kendi çapımda birkaç kişiyi değerlendirdim ve yazmak istedim.Bu seneki survivor 3. Kez dikkatli takip ettiğim survivor oldu.İlk izlediğim türkiye-yunanistan dı ve benim memleketim Ayvalıktan katılan Derya kazanmıştı.2. İzlediğim survivor ise Nihat Doğan Taner Pascal ‘ın olduğu ve bana göre birdaha böylesi yapıalamayavak olan survivordı.Çok zevk alarak izlemiştim.Nihatın hakkıydı bence ama Derya kazandı.3. Olarak da bu sezonu takip ediyorum.(Önceki Allstara da ara sıra bakınıyordum son 8 den sonra biraz daha yoğun baktım).Şimdi geçelim yorumlarıma;

Merve ve sahra bana çok itici geliyor.Bu iki tip çıktığı zaman ya wc molası ya da kanal değiştirmeyle geçiştiresim geliyor.Nihatta eski gücüne kavuşamazsa yavaştan itici gelmeye başlar.Bıdı bıdı karı gibi konuşuyor.Eskiden parkur da performansıyla konuşurdu şimdi o da yok çenesine vurmuş.Erken elenme korkusuyla karşı takıma sataşıyo turabiye yalakalık yapıyo vs vs vs.

Hakana o kadar çok laf ettiler ki adamı desteklemeye başladım ki bence içlerinde en iyi taktik yapacak eleman kendisidir.O kadar panaroma sundu herşeyi biliyordur artık.Ayrıca performansı ile Allstardaki herkese kafa tutacak gönüllülerdeki tek isim.

Cumali bizden biri keşke son 7-8 e kalsa ama bence kalamaz.Ekrana hiç yakışmıyor gerek görüntü gerek ses olarak.Oyundan sonra yorgunken bir ses çıkıyor adamdan değişik bir canlı türü gibi.Gönüllüler takımından gidecek ilk 5 isimden biri olur.

Turabi de izleyenlerin çoğuna gıcık bir tip gibi gelsede acun için çok değerli.Adam gerçekten reyting kaynağı.Benim en son izlediğim yarışmadaki Taner beyinsiz olmasaydı şimdiye turabiye göre daha el üstünde tutulurdu.Hem iyi yarışıyordu hem de komikti.

Sema ve duygu ünlüler takımının sempatik gelen isimleri.Aslında tam zıt karakter gibiler sema devamlı konuşuyor takımı gazlıyor ön plana çıkma gayesinde duygu can ise fazla konuşmuyor ama bir kadın ne kadar asil durabilirse o kadar asil duruyor.Sanırım hoşlandım kızdan 😂 1990lıymış ama aramızda 3 yaş var 😂😂

Ümit Karan ise tam bir korku filminde ortalarda ölen fazla bir etkisi olmayan karakter.Birleşme partisinden sonra son 6-7 de elenir.Aslında iyi yarışmacı ama reyting getirmez.

Hilmicem de bu sene tekrar turabinin yancısı olursa son 3ü bile göremez.Bence turabiye kafa tutsa geçenki Allstarın rövanşını alabilecek kapasitesi var.Bakalım beta karakter olmaya devam edecek mi..

Son olarak gönüllüler takımı: Ya acuuuuuun 50 tane elemeye sokup bu insanları getiriyosun.Son elemede parkur bile kurup bunlara baktırıyorsun.Yahu bizim ayvalıktan halısaha arkadaşlarımı çağırsam yeminle gönüllülerin erkek takımını yeneriz.Yuh ya bu kadar olur yani.Yakışıklı çocuğu anıl mıydı ismi her neyse bir onu birde nevin yanıtı çıkar takımdan bunlar 1 oyun bile alamaz.Kendide gördü bunların kapasitesini ki yeni yarışmacı getirecek.Gönüllülerden bile cumali hariç hepsi neredeyse ünlü.Şu forumda bile bu gönüllülerden daha yetenekli en az 20 kişi çıkar ama ünlü değil prim yaptırmaz diye almazsınız.

Son 5e kalır dediklerim ise tabi daha 3-4 bölüm oldu ama ; Turabi-Anıl-Hakan-Merve-Sema ... Hilmicem beta karakterden sıyrılıp alfa olmaya karar verirse bu listeye girebilir.Çok olağanüstü bir olay olmazsa bence gidişat bu arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: kalavar

Diğerleri gibi tiki değil

Zengin değil

Görgüsüz değil

Kibirli değil

Tv maymunu değil.

Halkın ıcınden.. Senden benden bizden biri o... Gidip o kas yığınlarını desteklemektense kendi içimizden birini severiz...

Cumali başkan fan clup...

AĞLATTIN HOCAM...

ELLERİNE SAĞLIK...
  • 
Sayfa: önceki 487488489490491
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.