Şimdi Ara

Survivor 2018 (488. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
118.737
Cevap
71
Favori
3.194.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş
  • Yavaşlatıp izledim ama anlamadım nereyi çarptığını. Bir de herkes koşuyor, doktor gelip bakmaya başlıyor ama rezil Nihat parkurda o kadar geride kalmış ki anca yetişiyor.
  • Pansuman yapılırken Hakan'ın elini tutup saçını okşayan kişi Turabi. Kurgu ihtimali?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dada12

Fragmanı incelediğime göre, sanırım hakan 3.oyununda sakatlanıyor. Bu durumda oyun uzadı demek oluyor. Yanı 9 9 olabilir yarın.

Hakan Nihat’la oynarken sakatlanıyor sanırım. Büyük ihtimal ilk oyununda sakatlanıyor. Sen neden 3 oyuna çıktığını düşündün ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Anche

quote:

Orijinalden alıntı: dada12

Fragmanı incelediğime göre, sanırım hakan 3.oyununda sakatlanıyor. Bu durumda oyun uzadı demek oluyor. Yanı 9 9 olabilir yarın.

Hakan Nihat’la oynarken sakatlanıyor sanırım. Büyük ihtimal ilk oyununda sakatlanıyor. Sen neden 3 oyuna çıktığını düşündün ?

Bi an muratla da yarışır gibi gördüm. Yanılmışım zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: franz392

Yavaşlatıp izledim ama anlamadım nereyi çarptığını. Bir de herkes koşuyor, doktor gelip bakmaya başlıyor ama rezil Nihat parkurda o kadar geride kalmış ki anca yetişiyor.

Evet inanılır gibi değil hakanın başına herkes gelmiş toplanmış..

Nihat denen kaplumbağa geriden anca geliyor.

ne kadar fark yemişki hakandan anlaşılır gibi değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Axel Manning

Pansuman yapılırken Hakan'ın elini tutup saçını okşayan kişi Turabi. Kurgu ihtimali?

Barzoyu sevmem ama yaralananlara karşı bi hassasiyeti var. All starda da öyleydi.
  • Oyunda baya fark yapmış hakan. Umarım o olaydan öncede oynamıştır 1 maç.

• quote:

Orijinalden alıntı: berk dogan

quote:

Yavaşlatıp izledim ama anlamadım nereyi çarptığını. Bir de herkes koşuyor, doktor gelip bakmaya başlıyor ama rezil Nihat parkurda o kadar geride kalmış ki anca yetişiyor.

Bir de utanmadan taktik veriyor, rakip takıma laf atıyor. O uyduruk masa sallayıp top sokma oyununda bile susmadı itici herif.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: berk dogan

quote:

Bir de utanmadan taktik veriyor, rakip takıma laf atıyor. O uyduruk masa sallayıp top sokma oyununda bile susmadı itici herif.

Bu gece o tiz sesini duymaktan sinir oldum.

Adam susmuyor arkadaş susmuyor.
  • Yarın akşamın özeti.
    Survivor 2018
  • Cumali reyizi küçük görenleri biz de küçük göreceğiz

• Hakan Hatipoğlu na geçmiş olsun.Çok ciddi bir şey olsa koymazlar herhalde fragmana.

Oyun alanlarında sakatlık çok arttı.Rekabetten dolayı yarışmacılar ölümüne oynuyor.Sadece Türkiye de değil diğer Exatlonlarda da sıkca sakatlık yaşanıyor.

Onu geçtim Exatlonlarda oyun alanına minübüs gibi bir araçla gidiyorlar.Bizimkiler tekneyle.Yazık günah adamlara.

Acun yarışmacıların etinden-sütünden sonuna kadar yararlanıyor.Gel gelelim bu kadar uluslararası arenada iş yaparken gerekli önlem ve sistem yok.

Ada hayatı yok.Güzel görüntüler internet sitesine yükleniyor.Vakit dolsun diye gereksiz sponsor oyunu oynatılıyor.

Gönüllüler takımı pert.Sonradan dahil olacak yarışmacılar bari iyi olsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karınca M

Hakan Hatipoğlu na geçmiş olsun.Çok ciddi bir şey olsa koymazlar herhalde fragmana.

Oyun alanlarında sakatlık çok arttı.Rekabetten dolayı yarışmacılar ölümüne oynuyor.Sadece Türkiye de değil diğer Exatlonlarda da sıkca sakatlık yaşanıyor.

Onu geçtim Exatlonlarda oyun alanına minübüs gibi bir araçla gidiyorlar.Bizimkiler tekneyle.Yazık günah adamlara.

Acun yarışmacıların etinden-sütünden sonuna kadar yararlanıyor.Gel gelelim bu kadar uluslararası arenada iş yaparken gerekli önlem ve sistem yok.

Ada hayatı yok.Güzel görüntüler internet sitesine yükleniyor.Vakit dolsun diye gereksiz sponsor oyunu oynatılıyor.

Gönüllüler takımı pert.Sonradan dahil olacak yarışmacılar bari iyi olsa.

Hocam adamlar haftalik dünyaları götürüyor ne yazığı Allah aşkına.Millet maden ocağında aç aç çalışiyor gözünü seveyim.

• Acun Gönüllülere sağlam 2 yarışmacı alır. Nevin ve Anıl atışları düzeltmediği sürece oyun kazanmaları imkansız.

Erkek atlet gelmesini istemiyordum ama sanırım atlet alırlar. Böyle gitmez valla yarışma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anche -- 16 Şubat 2018; 0:47:40 >
  • Burnu kırılmış olabilir, o kadar bağırdığına göre. :(

• Halk ezilenin yanındadır diye her sene Gönüllüleri kötü seçiyor Acun sıkmadı mı artık bu? 1 kere de ünlüler kötü olsun. Ünlüler kaybetse daha çok reyting gelir bana göre ama nedense hep maviler mağdur halk hep ezilenin yanında sıktı artık.
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    ünlüler yok hocam bu sene all star vs gönüllü
  • Gizem Hatipoğlu şimdi İnstagramdan yazmış Hakan yarışmadan ayrılmış arkadaşlar. Sağlık sorununu yazmamış...

• BlackEagle03 kullanıcısına yanıt
    İyi para kazanıyorlar diye gebersinler mi yani?

Survivor ile ilgili konuşuyorum.Mağdurluk kasma benden hocam

Memleketteki asgari ücret-hayat koşulları vs girersek bu işlere çıkamayız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karınca M

İyi para kazanıyorlar diye gebersinler mi yani?

Survivor ile ilgili konuşuyorum.Mağdurluk kasma benden hocam

Memleketteki asgari ücret-hayat koşulları vs girersek bu işlere çıkamayız.

Survivor 2018
  • 
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.