Şimdi Ara

Survivor 2018 (191. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
118.736
Cevap
69
Favori
3.196.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

quote:

Orijinalden alıntı: candicewa

semih, dayak yeme pahasına dahi olsa insanların sinir sistemiyle acayip oynayan bir tip. neyse ya ikisini herhangi bir survivor sezonunda izlemeden durumu bilemeyiz. ben yine de semih turabi'ye psikolojik harp yaşatır diyorum.

Hakan,Semih in koyduğu karakterin çeyreğini koyamaz.

Alakasız 2 karakter.

Hakan la Turabi yi toplasan Semih in yarısı etmezler.

Zaten Semih'le Hakan aynı diyen adam Semih haterıdır. Kimse yemez yani bunu. Hakan korkağın tekidir. Semih kendinden hayli cüsseli Efecan'a tokat atmış adam. Turabi Hakan'a yaptıklarının onda birini Semih'e yapamaz. Sonuçta insanlar izin verildiği kadar ileri gider.

• quote:

Orijinalden alıntı: LORDMASTERKING

Survivor 2018

Hepinizi tek tek ziplatayim mi arkadaşlar

Ah işte ah bu adam olmadığı için kadro eksik. Gerçi olsa bence kesin şampiyon olurdu. Performansı Turabi'den kötü de olsa Turabi'yi adada yemesi yeterdi. Hepimiz desteklerdik. Bence bu sene gelmeyişinde küfür ettiği videonun da etkisi var. Çok duyuldu sosyal medyada kafasında bir acaba oluşmuş olabilir. Yani sosyal medyada bunu bana karşı kullanabilirler diye düşündü bence. Bir yanıyla da haklı.

• Bu yarışmanın tadı asıl Sms denen saçmalık olmadan çıkar. Konseyde en çok ismi çıkan 2 kişiyi düelloya alırsın, bir gün denge oyunu olur, bir gün hız, bir gün dayanıklilik vs. Kaybeden de elenir. İşte bu şekilde herkes gerçek yüzünü gösterir, millet sürekli kulis yapar, herkes birbirini arkadan vurur falan

Survivor budur zaten. Lakin şimdiki Sms düzeninde Acun gitmesini istemediği yarışmacıyı bir şekilde tutabiliyor adada, kısacası işine gelmiyor. Biz de Sms için tribünlere oynayan iki yüzlü insanları izliyoruz işte.

Bu arada All Star kadrosunda Avatar Atakan, Ogeday, Serhat Akin, Çılgın Sedat gibi isimler olmalıydı mutlaka. Ümit Karan secimi hatalı olmuş, Nihat Doğan da performans olarak büyük hayal kırıklığı yaratacak bana kalırsa, zira bu iki adam da gelmiş 41 yaşına, performanslarında çok ciddi düşüş olacaktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Anche

Merve hariç kim şampiyon olursa olsun. Merve’nin hırsı çok abartıydı. Finale çıktığında attığı çığlık, Turabi’ye kaybettiğinde tepki bile verememesi bana çok antipatik geliyor. Oysa finalde kaybeden yarışmacıların hepsi kazananı alkışlar,ayağa kalkar vs.

Gerçi zaten Merve şampiyon olamaz. %90 bir kadın şampiyon olur ama Merve’nin şansı düşük.

Birini kötülemek için neden yalan atıyorsunuz kardeşim doğruyu söylemek bu kadar zor mu?

Buyur Turabi’nin şampiyon olduğu an. Videosu da youtube’ta açıp izleyebilirsin.

Survivor 2018

• Bütün kötülemelere bütün algı operasyonlarına rağmen senciyiz senci...

Survivor 2018

• quote:

Orijinalden alıntı: survival of the fittest

quote:

Merve hariç kim şampiyon olursa olsun. Merve’nin hırsı çok abartıydı. Finale çıktığında attığı çığlık, Turabi’ye kaybettiğinde tepki bile verememesi bana çok antipatik geliyor. Oysa finalde kaybeden yarışmacıların hepsi kazananı alkışlar,ayağa kalkar vs.

Gerçi zaten Merve şampiyon olamaz. %90 bir kadın şampiyon olur ama Merve’nin şansı düşük.

Çok iyi bir noktaya parmak basmışsın hocam. Bu bile kişinin karakterini belli eder bence. Geçen sene finalde Adem ve Ogeday'ın sarılması, önceki sene Serkay ve Atakan'ın sarılması falan çok iyiydi. 2012'den bahsetmeye gerek yok zaten. O kadar izlediğimiz için başta bizlere saygıları olması lazım önce. Fair play bunu gerektirir.

Yorum yapmadan önce keşke üstteki mesajlara baksaydın

Survivor 2018

• quote:

Orijinalden alıntı: maracanna

quote:

Birini kötülemek için neden yalan atıyorsunuz kardeşim doğruyu söylemek bu kadar zor mu?

Survivor 2018

Neden yalan atayım? Burayı kaçırmışım.

Ki Serkay Atakan’ı anında alkışlamıştı. Sevmem ama orada takdirimi kazanmıştı. Adem öyle yine. Merve kaybettiği an jest mimikleri bana çok itici gelmişti. Kimine normal gelebilir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: maracanna

quote:

Survivor 2018

Neden yalan atayım? Burayı kaçırmışım.

Ki Serkay Atakan’ı anında alkışlamıştı. Sevmem ama orada takdirimi kazanmıştı. Adem öyle yine. Merve kaybettiği an jest mimikleri bana çok itici gelmişti. Kimine normal gelebilir.

Bu 5 dakika sonraki anları değil. Açıklandıktan saniyeler sonra sarıldı. Youtubedan açıp izleyebilirsin.

• Hiçbirini sporcu olarak görmüyorum diyen bir adam benim sporculuğuma laf edecek ondan sonra kalkıp ben o adama saygı göstereceğim.

Romanya Exatlon u izleyenler görmüştür.Turabi nin hakkından gelmeyi bırak doğduğuna pişman eder.

Giani Kirita

Survivor 2018

• Merve Aydın > tüm atlet Tayfası

Merve Aydın her zaman Turabi ve Hakan gibilerin karşısında olduğu için sempatimi kazanmıştır.

2015 All Star ın gerçek şampiyonudur..

• ÖZLEDİK REİS NERELERDESİN...

Survivor 2018

Survivor 2018

Survivor 2018

• Merve Aydın adamdır

• erdi baskan nerelerdesin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakan Turabi Nihat

En az birinden nefret eden +

• Survivor işkencesi yine mi başlıyor. Ayvayı yedik.

• All-Star iyi hoş da sürekli aynı tipler baydı yav. Şu Marcus büyücü felan ayaklarında galiba bu yıl onu desteklerim Gandalf capsleriyle. SMS falan atmadan tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Regardy sth.

Survivor işkencesi yine mi başlıyor. Ayvayı yedik.

hadi yallah o zaman konudan hadi yallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Merve Aydın > tüm atlet Tayfası

Merve Aydın her zaman Turabi ve Hakan gibilerin karşısında olduğu için sempatimi kazanmıştır.

2015 All Star ın gerçek şampiyonudur..

Babası konuşurken ahada kaybetti dedim ve Acun un Tu-ra-biii deyişi sonrası tvyi kapattım.Turabiye sarılıp tebrik ettiğini bilmiyordum.Ben olsam tebrik bile etmezdim.Bu konularda ondan daha keskinim.

Merve babası yüzünden kaybetti.Çıkıpta babasına tek bir kötü laf etmedi.Aksine savundu.

Doğal ve ne düşünürse ne hissediyorsa onu söylüyor onu yansıtıyor.

Bu yılda şampiyon olamaz.Yakından takip etmiş biri olarak söylüyorum.

Bu yıl Gönüllülerden birinin şampiyon olmasını istiyorum ve Gönüllüleri destekliyorum.Ha olurda Merve ve Turabi karşı karşıya gelir.O zaman Sms atarım Merve ye.Onun dışında final harici ve finalde de ekstrem bir durum olmazsa kimseye atmam.

İşin en komik yanı ne biliyor musun?

Turabi nin Hakan a o kadar şey yapmasına rağmen Hakancıların Hakan gibi tavır takınması.Maydın seni şampiyon yapmayacağız.Komik.

Merve elense idi 2015te izlemezdim sonrasını.Hakan veya Turabi hangisi ne yapmış ne etmiş umrumda olmazdı.

Biz netiz abi.Bizde yanardönerlik yok.

Ya severiz ya sevmeyiz.

• Bu sene de böyle bir şey bekliyorum. :D Taner konuşurken verilen altyazının tüm ciddiyeti bozması efsaneydi.
  • 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.