Şimdi Ara

Survivor 2018 (178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
118.736
Cevap
69
Favori
3.196.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: zorradam

Ekip git Gide büyüyor yönetimle konuşmak lazım bir ara cumartesi forum çökmesin

Yarışma başladığında Maydıncılar, Hakancılar, Turbocular, Mağdurcular birbirine girecek asıl o zaman buralar çökecek hocam sen daha iyi bilirsin gerçi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lady Sylvanas Windrunner

quote:

Orijinalden alıntı: ayı gibiyim

survivor tarihinin en karaktersizi nagihan'dır.hilmi bile geçemez nagihan ablasını.survivor bütün dünyada nagihan kadar karaktersiz görmemiştir.nagihan'ın asıl sorunu da budur.hiç konuşmasa finale giderdi.bu sefer çantasına bant atmadıysa işi zor.

Nagihan'ın dedikleri teker teker çıktı.

Atakan denen kulis şampiyonu balon, oylarına güvenerek Ezgi'yi korumak için tüm takımı sattı.

Karşısında o kadar pasif tikiler vardı ki bu adama karşı koyamadılar bile.Şimdi gelse Turabi bunu rezil ederdi konseyde.

nagihan dediği hiç bir şey çıkmadı.rüya görmüşsün.hayır olsun.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ktulgar

quote:

bu arada doğu vs hakan kavgasında doğuyu haklı buluyorum lakin kötü yarışmacı olduğunu değiştirmez.doğu'ya iyi yarışmacı diyen survivor izlemesin.

Dogukan in tek eksiği atış onun dışında gayet iyi bi yarışmaciydi all starda atış olmayan çoğu oyunda turabiyi hilmiyi hasani yeniyordu

survivor'da atış olmıyan oyun mu var.bireysel dokunulmazlıkların bazılarında bile atış var.güç ve denge oyunlarında zaten turabi doğu'ya aduket atıyodu.

2015 de sadece ödül oyunlarında ve Kıbrıs sembolünun final kısmında vardı atış

Dokunulmazlıklarda atıs yoktu dogukanin o sene en buyuk sansizligi merve nin yanlış zamanda sakatlanması oldu ondan sonrası bildiğimiz senaryo hakan efendi gitti oyun sattı

bir de o sene büyük smsten sonra bireysel dokunulmazlık kaldirildi son iki sene böyle bir durum yok dogukan bireysel dokunulmazlıklarda da iyiydi keza kibris sembollerin de de iyiydi ama finalde atış olduğu icin başarısız oluyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

bu arada doğu vs hakan kavgasında doğuyu haklı buluyorum lakin kötü yarışmacı olduğunu değiştirmez.doğu'ya iyi yarışmacı diyen survivor izlemesin.

Dogukan in tek eksiği atış onun dışında gayet iyi bi yarışmaciydi all starda atış olmayan çoğu oyunda turabiyi hilmiyi hasani yeniyordu

survivor'da atış olmıyan oyun mu var.bireysel dokunulmazlıkların bazılarında bile atış var.güç ve denge oyunlarında zaten turabi doğu'ya aduket atıyodu.

2015 de sadece ödül oyunlarında ve Kıbrıs sembolünun final kısmında vardı atış

Dokunulmazlıklarda atıs yoktu dogukanin o sene en buyuk sansizligi merve nin yanlış zamanda sakatlanması oldu ondan sonrası bildiğimiz senaryo hakan efendi gitti oyun sattı

bir de o sene büyük smsten sonra bireysel dokunulmazlık kaldirildi son iki sene böyle bir durum yok dogukan bireysel dokunulmazlıklarda da iyiydi keza kibris sembollerin de de iyiydi ama finalde atış olduğu icin başarısız oluyordu

nasıl ödül oyunlarında var.doklardada vardı iyi bak.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

quote:

Orijinalden alıntı: kalavar

quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

ERDİCİYİZ...
    VAR MI İTİRAZIN?

ALAYINA ERDİ BAŞKAN..

ERDİ BAŞKAN BE....

ULAN PALMIYEYI TAŞIMIYORUM REYIZ...

NE YAPMIYOR ERDİ?

PALMİYEYİ TAŞIMIYOR..

ULAN PALMİYEYİ TAŞIMIYORUMMMM..

Survivor 2018

Erdi başkansız survivorin tadı çıkmaz

• Bu seneki favorim damla can

• Acun Forum patlamadan önce en sağlam muhabbet orada geçiyordu.Genel konu başlığı ve her yarışmacının kendi konu başlığı vardı.

Hey gidi günler hey

Oradan buraya transfer olduk
  • Bu sezon yedek yarışmacılar olacak mı varsa kimler var konuda seda tetik yiğit falan yazılmış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lady Sylvanas Windrunner

Atakan balonu gelemedi bile bu sene.Tek iyi olduğu nokta kulis yapmasıydı.Nagihan bunu yapamadığı için hak ettiği şampiyonluğu kazanamadı.

Allstar senesi gönüllü erkeklerinin işi kolaydı.Hilmi hızıyla coşuyordu ama Turabi ile başa çıkamadı ve yetenek oyunlarının çoğunu kaybetti.

Aynı şekilde Ünlü kadınlarının işi de basitti o sezon.Maydın iki sezon rakipsiz yarıştı Survivor'da, şimdi gerçek performanslar ortaya çıkacak.

herif nagihan şampiyon olmalıydı dedi lan :D böyle gereksiz biri olamaz. blok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brk 1 -- 7 Şubat 2018; 16:12:7 >
  • quote:

nagihan kulis yapmadı mı.

galiba arkadşla farklı şeyler izledik :D

nagihanın kulis yapmadıgı kisi kaldımı beee
  • hilmi cem'i seviyorum, şampiyon olmasını istiyorum ama yine birinin yancısı olacak diye korkuyorum lan turabi'ye bir daha yaklaşmaz ama şu an adada turabi değil turabiler var.
  • Damlanın güzelliği hızı yeter,damlanın yanında merve nagihan nevin falan erkek gibi duruyor.

• Atakan kendi supplement markasını çıkarmış:

Survivor 2018

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Casablanca -- 7 Şubat 2018; 16:23:37 >
  • Şu konuyu görünce gülmeye başlıyorum ama içim kan ağlıyor.
  • Ogeday nasıl olmaz şu turbo hırbo ön plana çıkmaz umarım,adem ağzının payını verir bozar façasını.

• yazı karakteri biraz danla bilic markasınınkine benzemiyor mu?
  • Birsen varken Damla hikaye

Survivor 2018
  • Acun sancak gibi adamı survivora nasıl almazsın inanılmaz bir kitlesi var çıktığı her oylamada iki katı fark atardı.

• Hocam damla sıfır makyaj bu kadından çok daha güzeldir,yaş farkı var damla 30 bile değil.

• Survivor 2018

bam bam rapido rapido rapidooo halal gardarş halal

bu sene resmini görmedim ben atayım dedim
  • 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.