Şimdi Ara

Survivor 2018 (177. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
118.737
Cevap
69
Favori
3.195.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Survivor 2018

çoğu oran yakın ama eksikler var başka bulan varsa atsın onlarlada karşılaştıralım diyecemde 2013'de falan resmi olarak istatistik tutulmazdı twittterda fan sayfaları tutardı eskiden istatiskleri ama görünen şu doğukan murat hilmi ümit %50 ve çevresinde mücadele etmişler yani 1 oyun kazanan 1 oyun kaybetmiş sonraki yıllarda şampiyon olanlar bu oranı %55-60 arasına çekti artık şampiyon olmak istiyorsan 1 al 1 ver değil 3 al 2 ver bunun altına düşmemek lazım

• Atletlerde Nevin ön plana çıkacaktır çünkü kısa mesafe koşuyor. Merve'yi paket yapacaklar onu da söyleyeyim. Merve 800 metre koşucusu, Birsen ve Nevin'e üstünlük kuramaz. Funda'nın da parkurda Merve'yi geçeceğini düşünüyorum.
  • Survivor 2018
  • Dediğim gibi Murat'ın oyun sonlarında sakin kalıp atışları iyi yapması lazım. All starlar arasında Kimsenin nefret etmediği tek yarışmacı o, ama bunu performansıyla perçinlemesi gerekir. Biraz zayıfladığı için belki hızı da artmıştır ama önemli olan bitiricilik. Doğukan, Furkan gibi yarışmacıların hızlı olması onları sonlara kadar tuttu ama daha fazlasına yetmedi (Özellikle Doğukan için diyorum, diğeri zaten iticiydi). Bir de madem 2013'ün konusu geçiyor, biraz nostalji yapalım.

https://survivor.acunn.com/24-bolum-odul-oyunu-275069-video

https://survivor.acunn.com/gonullulerin-odul-ziyafeti-275072-video

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi franz392 -- 7 Şubat 2018; 15:22:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: xxxtolgaxxx1977

Allstar yapıyorsa Atakan' ı kesin alması lazımdı Acun' un. Atakan pistte gelmiş geçmiş en iyi yarışmacıydı, her şeyini ortaya koyan bir adamdı, diğerleriyle kapışmasını izlemek zevkli olurdu..

Survivor tarihinin en dominant şampiyonu zaten açık ara Atakandı 2016 nın ilk bölümünden beri herkes şampiyon olacağını biliyordu sadece semihçi troller kendine yediremediği için itiraf edemiyorlardı tiki tayfa yı zaten geçtim Atakan ın rakibi olmaları imkansızdı

2017 - en çöp seneydi izlemedim ama adem-ogeday kapışması baya ortada geçmiş finale kadar diye biliyorum
    2015 all star - zaten turabi balına şampiyon oldu merve nın oyu ondan çok daha fazlaydı ama babası yüzünden kaybetti.yani turabı almadı merve verdi diyebiliriz şampiyonluğu
    2014 - gerçek şampiyon herkesin gözünde Gökhan keser dir. yorum bile yapmıyorum survivor tarihinin kara lekesidir o sene.
    2013 - doğu-hilmi-murat üçününde performansları çok yakındı belki de şampiyonluğun en zor belirlendiği sene o dur. Kim alsa diğerine haksızlık olacaktı
    2012-Nihat altınkaya reis ve Hasan reis herkesin gözünde şampiyondu zaten net bir favori olamazdı.
    2011- Nd - derya - 3t en sayko sene buydu zaten geçtim burayı. 2011 den gerisini de boşver

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• teşekkürler
  • xxxtolgaxxx1977 X kullanıcısına yanıt
    survivor 2016'da atakan'ı desteklemiş biri olarak söylüyorum; iyi bir yarışmacıydı evet ama sayı alamadığı çok oyun oluyordu. turabi ve hilmi cem kadar iyi değildi bence. ha, bu sezon olmasını isterdim o ayrı, şampiyonluğa yakışan bir havası var.
  • Ekip git Gide büyüyor yönetimle konuşmak lazım bir ara cumartesi forum çökmesin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merve nin asıl dalı 800 metre olsa da 400metre bayrak yarışında Birsen ve Sema ile aynı takımda bulunup madalya almışlığı var.Parkurda çok bariz farklar olmaz bence.

Merve de stres kontrolü ve soğukkanlılık yok.Sadece hırslı.Begüm e karşı bile dağıldı Allstarın sonlarında.

Atlet tayfası içinde Pınar Saka gibi patlamazsa en büyük süprizi Birsen den bekliyorum.37 yaşında oluşu biraz soru işareti.
  • Atakan balonu gelemedi bile bu sene.Tek iyi olduğu nokta kulis yapmasıydı.Nagihan bunu yapamadığı için hak ettiği şampiyonluğu kazanamadı.

Allstar senesi gönüllü erkeklerinin işi kolaydı.Hilmi hızıyla coşuyordu ama Turabi ile başa çıkamadı ve yetenek oyunlarının çoğunu kaybetti.

Aynı şekilde Ünlü kadınlarının işi de basitti o sezon.Maydın iki sezon rakipsiz yarıştı Survivor'da, şimdi gerçek performanslar ortaya çıkacak.
  • nagihan kulis yapmadı mı.
  • bazı yorumları çözemiyorum gülüyorum.birisi der doğu murat'tan iyi der diğeri nagihan kulis yapmadı der.atakan balonmuş.

arkadaşın dediği gibi atakan survivor tarihinin en güçlü şampiyonudur.belki turabi kadar iyi olmasa da şampiyonluğun yakışma şampiyonluğu kaldırma olayları da var.atakan ile şampiyonluk kelimeleri yakışıyor.farklı bir ışığı karizması var o konuda.turabi taç takınca güldüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayı gibiyim

nagihan kulis yapmadı mı.

Buna ben de çok güldüm :) ne çabuk unutuldu bi yattaranin yanındaydi bi morgulun yanındaydi bi tuğba ozayin yanındaydı hepsinin aklını çeldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lady Sylvanas Windrunner kullanıcısına yanıt
    yanlışın var, nagihan gayet de kulisçiydi. yalnız bu kulislerini gözümüze sokarcasına yaptığı ve de insanı tavlayacak, etkili bir konuşma tarzı olmadığından konseylerde falan güzel manevralar yapamadı eline yüzüne bulaştırdı hep.
  • quote:

bu arada doğu vs hakan kavgasında doğuyu haklı buluyorum lakin kötü yarışmacı olduğunu değiştirmez.doğu'ya iyi yarışmacı diyen survivor izlemesin.

Dogukan in tek eksiği atış onun dışında gayet iyi bi yarışmaciydi all starda atış olmayan çoğu oyunda turabiyi hilmiyi hasani yeniyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ktulgar

quote:

bu arada doğu vs hakan kavgasında doğuyu haklı buluyorum lakin kötü yarışmacı olduğunu değiştirmez.doğu'ya iyi yarışmacı diyen survivor izlemesin.

Dogukan in tek eksiği atış onun dışında gayet iyi bi yarışmaciydi all starda atış olmayan çoğu oyunda turabiyi hilmiyi hasani yeniyordu

survivor'da atış olmıyan oyun mu var.bireysel dokunulmazlıkların bazılarında bile atış var.güç ve denge oyunlarında zaten turabi doğu'ya aduket atıyodu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayı gibiyim -- 7 Şubat 2018; 15:55:5 >
  • seri çökün

Survivor 2018
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayı gibiyim -- 7 Şubat 2018; 15:55:30 >
  • quote:

survivor tarihinin en karaktersizi nagihan'dır.hilmi bile geçemez nagihan ablasını.survivor bütün dünyada nagihan kadar karaktersiz görmemiştir.nagihan'ın asıl sorunu da budur.hiç konuşmasa finale giderdi.bu sefer çantasına bant atmadıysa işi zor.

Nagihan'ın dedikleri teker teker çıktı.

Atakan denen kulis şampiyonu balon, oylarına güvenerek Ezgi'yi korumak için tüm takımı sattı.

Karşısında o kadar pasif tikiler vardı ki bu adama karşı koyamadılar bile.Şimdi gelse Turabi bunu rezil ederdi konseyde.
  • herkes nagihan için botoks, dolgu yaptırdı patlayacak, eriyecek diyor da kadın canlı yayında bizzat söyledi, survivor öncesi aşırı yemek yediği için çok kilo almış, suratı şişmiş, 1 haftaya kadar süzülecekmiş. ama dudaklar için de aynı şey geçerli mi bilemem...

bu arada sema'nın yeni saçı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0E4D88987 -- 7 Şubat 2018; 15:58:52 >
  • silinsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayı gibiyim -- 7 Şubat 2018; 16:7:35 >
  • 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.