Şimdi Ara

Survivor 2017 | Final (1533. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.580
Cevap
87
Favori
3.012.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15311532153315341535
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2017 | Final

(En Son Oy Tarihi: 13.4.2024)
Giriş
  • "Bu gitme adayları geçmişi ile ajitasyon içindeler. Ben milletin merhamet oylarına değil adalet oylarına talibim" - Erdi

İsmi yazılan Erdi bugüne kadar konseyde söylenecek en doğru sözü söyledi. Ajitasyon sözlerden gına gelmişti millete.
  • BlackEagle03 kullanıcısına yanıt
    Kanka Adalet oylarına talipse en son hakeden erdidir.
    Edit: Acitasyon yapanları bende sevmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 27 Şubat 2017; 0:48:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MstFrost

Bu arada istediğiniz kadar kıvranın, aralarından en iyi Fatih konuştu.

Bence de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adem çöpken sesin çıkmıyor, iyi performans sergileyince yazıp duruyorsun Ben Adem'e çöpken çöp, iyiyken de iyi derim. Anıl'ın atışları çöp ama parkurda iki tane Adem'i cebinden çıkartır.

Ben dinlendi de geldi, bağırdı da konsantrasyonu bozuldu demiyorum. Bariz bir şekilde oyun içerisinde etap sonu değiştiriliyor, bundan bahsediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MstFrost

Bu arada istediğiniz kadar kıvranın, aralarından en iyi Fatih konuştu.

Fatih iyi konuştu ama sürekli bazı şeyleri eksik yapıyor. Duruşunu ve yüz ifadesini düzeltse iyi oy alırdı. Çok eğilip bükülüyor, gülüyor falan. Yaptığı konuşmayı daha sert bir şekilde yapmalıydı.
  • Erdinin su performansı adlarına almasın demeleri komik, Tarık bile seni yeniyor. Gidip bireysel sembolü örnek veremezsin Gökhan seni bireysel yüzünden demiyor ödül ve dokunulmazlıkta kötüsün diye cekiyor gidip sembolde kötüyüz falan diyip saçmalıyor. Erdiyi severim ama bugun sıctı sıvadı.

• enteresan bir şekilde yarışmanın başından beri fatih'i aşırı seviyorum yolladım smsi reyize <3
  • quote:

Orijinalden alıntı: haraco

quote:

Orijinalden alıntı: codred

geçen sene semih bu sene erdi görevi sırf laf kalabalığı olan bu insanları acun şov için smsle beslemiyorsa bende hiçbir şey bilmiyorum. aha burdada sırf trolluk olsun diye 3 5 acun medya görevlisi var. ama artık çoook sırıtıyor gerçekler

ooo.. pavalı köpeklev diyorsun yani...

• Türkiye makarna severler derneği 5 paket kelebek makarna , 10 paket burgu makarna , 20 paket spagetti makarna değerinde SMS yollamış...

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Karakter ve duruşuyla sonuna kadar hakediyor
  • Fatih Sabriye'nin konuştuğu kelime sayısı kadar Allah - Rabbim demiş.

Ciddi ciddi böyle demezsem oy alamam düşüncesi nekadar kötü.

:(
  • Sadin bu sefer şiir okumadı hayret.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Söylediklerimi kimse yanlış anlamasın, başka yöne çekmesin lütfen.

Bu Erdi denilen işe yaramazın Göz6 evindeki veya Survivor adasındaki söylediklerinin yüzde kaçını gerçek yaşamında, birinin yüzüne karşı söyleyebilir? Hiç kimsenin.

Öyle elini kolunu oynatarak konuşmalar, kafayı aşağı çekip sinsice, kurnazca alttan bakış atmalar, tipik bir kenar mahalle varoşunun söyleyeceği tarzda artistlik içeren konuşmalar..

Maalesef bizim insanımızda önce Turabi, sonra Semih denilen ucuz kişiliklerin tuzaklarına yem oldukları gibi şimdi de Erdi denilen Bayrampaşa gülünün ucuz numaralarına, hareketlerine, sözlerine tav oluyorlar..

Ben orta halli semtin, orta halli ailenin bir çocuğuyum falan.

Oyunlara katkısı sıfır. Hiçbir işe yaramaz. Ada hayatına katkısı sıfır. Anca ver yiyim, ört yatıyım modunda. Hiçbir işe yaramadığı gibi millete de oradan kendince akıl veriyor, taktik veriyor, eleştiriyor vs.

Erdi, Survivor tarihinin gelmiş geçmiş en boş yarışmacısı bence. Bu kadar vasıfsız fakat geveze, herşeye zıplayan başka biri yok.

• Jurgen Klopp kullanıcısına yanıt
    +1
  • Erdi ada birlesmesinde Sabriyeye sahip cikacak mazlumlari yerde birakmaz dedik hic alakasi yokken laf atti. Gozumde iyice bitti. Merhametle degil adaletle kalmak istiyorum diyor. Adalet olsa gidecek ilk kisilerdensin. %75 kaybediyorsun adaleti mi kalmis. Esas sen merhametten kaliyorsun. Merhamet de degil eglencesine. Yazik cok yazik

babam beni bir seye muhtac etmeden yetistirdi diyorsun ama takim arkadaslarina tek konuda yardim etmiyorsun nasil olacak? Ayrica yuksek derecede kaypaklik var. Elifle kavga etti elifi yazmadi. Kiz iyi oynuyor gitti onu yazdi. Bernayla kavga etti herkes ondan dolayi bernayi yazdi. gitti berna yazmadi kendi arkadasi sadine oldu olan. Kaypak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paşa Hazretleri -- 27 Şubat 2017; 1:3:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sene Survivor ı kaslı,dopingli sporcular değil adaletli ve karakterli anadolu çocukları kazanacak..

ERDİ BAŞKAN!!!
  • Enterasan bir durum var, Erdi oynamayinca Gonulluler kaybediyor, ama yine suclu Erdi oluyor?!?

Gokhan oynamayinca gonulluler kazaniyor.... cozumu basit bir matematiksel bir durum....
    Herneyse bu hafta Fatih gider.
  • Paşa Hazretleri kullanıcısına yanıt
    O lafı Çılgına dedi ama sabriye atladı hemen ayıp etti sabriş.
  • Fatih yolcu bu hafta

Sabriye iyi imaj yaptı bi süre daha kalır adada sinirlenince aşırı komik oluyo djjdkd

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sene yarışmanın kalitesi çok düştü. Acun da gelmiş geçmiş en güçlü takımlar diyor aklı sıra millete yedirecek.

Erdi her konseyde adı yazılacak bu net. Ne yaparsa yapsın bu performansla onu yazarlar. Kendisini destekleyenlerin de sms göndermekten ocağına incir ağacı dikecek yakında.

Sabriye de aynı şekilde, Survivor tarihine adını en büyük fiyasko olarak yazdırmayı başardı.
  • 
Sayfa: önceki 15311532153315341535
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.