Şimdi Ara

Survivor 2016 (628. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
112.526
Cevap
136
Favori
1.587.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 626627628629630
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2016

(En Son Oy Tarihi: 11.4.2024)
Giriş
  • Semih şampiyonluk için yetmiyor ama Acun onu şampiyon yapmak isteyecektir. Başka tv8 de ki programlarda bile görebilirsiniz Semih'i, Turabi gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brolaf

Saha avantajı çok etkilemez hocam Sas ve popovich playofflarda her zaman vites yükseltirler.Şu anki oyuna bakarsak ama gsw 2-3 adım daha önde Sas dirençli maçlarda ortadan kayboluyor malesef yani orta kötü takımları falan rahat yeniyor da okc clevand gibi dirençli takımlara karşı zorlanıyor ve maçı da bırakıyor bi yerden sonra bu durum playoffda bir nebze olsun düzelir diye düşünüyorum.He bi de Tony Parker yavaş yavaş ritim tutuyor o da baya önemli bir etken sene başlarında baya kötüydü

tabi şimdiden birşey söylemek zor.playoff zamanları oyuncuların ve takımların form durumları önemli.
    gregg popovich nba in en klas koçlarından biri gsw yi devirmek için çözümler üretecektir.
    yalnız şunu biliyorum ki gsw u atarak yenemezsin aga.

• quote:

Orijinalden alıntı: yyildirayy

Semih diskalifiye korkusuyla kendisine bir şey yapılamayacağını bildiğinden şımarıklık yapan zavallının tekidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SEMİH REYIZ
    SEXY BİRİDİR DİYENLER
    BU MESAJI ARTILASIN

• quote:

Orijinalden alıntı: Anche

quote:

Orijinalden alıntı: SirusBro

Eda ile Yunus oohh

*Semih Yunus'a kaybediyor Cumartesi günü....

Bana kazanıyor gibi geldi

Aynen kaybediyormuş ben sevindiği için bağırdığını sanmıştım ama sinirden bağırıyormuş o halde #SONUNAKADARSEMIH

Survivor 2016

• yunusun çıldırdığı an yanından çamurlu bir şekilde semih geçiyor demek ki semihle eşleşmiş. Lakin orada yenmiş de olabilir belki bir ters köşe gelebilir acundan.
  • lan hala gördükçe kopuyorum..zafere mi güleyim..ezginin kaçışa mı..yoksa morgülün dünya turuna mı..
    https://www.youtube.com/watch?v=eR66xUnP0-A
  • Cengizzz66 kullanıcısına yanıt
    Senide mübarek

• nagihan hic gozukmuyo son konseyden sonra sesi kisildi sanirim

• o degilde yilmaz morgul nedir öyle yav, ben geceleri Allah'la konusuyorum diyor
  • Hadi bakalım

• atakan ve semih finale kalacak, atakanı şampiyon yapacaklar. Elemelerde ve finalde adalet denen bir şey yok, elemeye ya da finale kalanlar kendi arasında yarıştırılmalı ki sonuç adaletli olsun. sms mide bulandırıcı.
  • Acun NBA'in yayın haklarını almış bari WWE'nin yayın haklarını da alsa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sakin ol Sampuan

o degilde yilmaz morgul nedir öyle yav, ben geceleri Allah'la konusuyorum diyor

Dua ediyorum demek istedi ama kendini doğru düzgün ifade edemedi. Bu arada Atakan son konseyde hiç takılmadan, duraksamadan kendini çok güzel ifade etti. Önceden hazırlanmış bir konuşma gibi geldi bana.

• Hasan Yalnızoğlu ve Nihat Altınkaya'nın yarıştığı sezon Semih adada olsaydı burada bir tane bile destekleyeni çıkmazdı. Bu sezon Semih burada Reyiz oldu. Gönüllüler takımının karakter olarak kalitesini anlamak için bu bile yeter.

•  Survivor 2016

• sırasıyla en güzel 5 kız ve en yakışıklı 5 erkeği sıralayalım. ve cinsiyetimizi de belirtelim. güzellik ve yakışıklılık algısı ne kadar farklı olabiliyor bir görelim.

1. damla
    2. eda
    3. gizem m.
    4. gizem k.
    5. ezgi

1.serkay
    2.atakan
    3.ibrahim g.
    4.efecan
    5.zafer

erkekleri salladım biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helfgott -- 25 Şubat 2016; 23:05:50 >
  • en yakışıklısı yattara orası kesin.

• Nahihanı tek geçerim

• kizlarda ezgi ebru iki gizem
    erkeklerde avatar ve yilmaz bey

• 
Sayfa: önceki 626627628629630
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.