Şimdi Ara

Survivor 2016 (627. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
112.527
Cevap
136
Favori
1.587.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 625626627628629
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2016

(En Son Oy Tarihi: 11.4.2024)
Giriş
    evet.yukarıda link var kardeş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: legendsurvivor

Eyw

Gönüllüler yenecek gibi hissediyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nihali destekleyenler ya akrabasıdır ya da kendini güldüren erkeklerden hoşlanıyordur net.

nihal oynamassa gönüllüler büyük ihtimal kazanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bray Wyatt

quote:

Orijinalden alıntı: MadDog1

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: asau

Yine geçen seneki gibi Survivor uzmanlarımız! yine aynı klişeleşmiş tezleri ile yazılarını döküvermişler gözlerimizin önüne. Buradaki Survivor uzmanlarının! çoğu şu iki görüşte birleşmişti
    1. Hasan finalist okur
    2. Turabi şampiyon olamaz!

(Oysa biz ne demiştik. Hasan finalist olamaz. Turabi şampiyon adayı olur)

Sonuç, bu konudaki Survivor uzmanlarımızın! yazdıklarının %90 oranda doğru çıkmadı. Yine aynı tezleri savunup duruyorlar. Sonuçta yine hüsrana uğrayacaklar!

Survivor uzmanlarına! tek sorum var! Sen yarışmaya başvursaydın, yarışmaya katılabilme oranın yüzde kaç olurdu. Bunu nedenleri ile ne açıkla. Bunu yaptıktan sonra, yarışmadaki tüm yarışmacıları sorgula. Bu işi bitirmen günlerini alabilir. İstersen ben sana bir ipucu vereyim, sorgulama nasıl yapılır diye:
    Semih o yarışmada neden ünlüler takımında değil!
    İkinci bir ipucu daha, Neden ünlüler, ellerini birbir üstüne koyup hep birlikte bağırdıklarında "ünlüler" değil de "survivor" çekiyorlar!

1-Semih gözünüzde büyüttüğünüz kadar ünlü biri değil, şu kadar insan arkasında falan diyeceksin ama internet ortamı birkaç kişi tarafından yönetilen yüzlerce troll hesapla dolu. Ünlü olan insanlara Semih de sizin gibi ünlü bir insan mı diye sor, %99'u o kim diye cevap verir. Semih Ütopya'yı kaybetti, 2 gün geçti sonrasında birdaha gördün mü televizyonda?

2-Semih'in gönüllüler takımında olmasının sebebi şu: Acun takımları kendilerinin oluşturduğunu söyledi, ünlülerin kadrosunda Kimler güçsüz? Yılmaz, Yunus, sen bu adamları gönüllülere koyabilir misin? Hayır. Gönüllülerin erkek kadrosu çok güçlü, orası hangi güçsüzle dengelemiş? Semih. Bu kadar basit işte. Ünlüler çok güçlü olmadığı için de Serkan ünlülere eklenmişti.

Anladın mı?

Madem güçsüz Yattara'yı Atakan'ı nasıl yendi az anlatsana kanky.

Sen kendin gitsen belki Semih'ten fazla oyun kazanırsın, oradaki her oyunun tamamen güce dayandığını mı sanıyorsun? Semih'in istatistiğe de ortada adam oyun kazanamıyor.

Abi adam nefretten ortadaki resmi istatistik tablosunu reddetmeye çalışıyor. :D Semih şu an % 40 - % 50 bandında bir kazanma oranına sahip ki ondan çok daha kötü performans sergileyenler var ama siz hep Semih'e çamur atıyorsunuz çünkü onu şampiyon yapacağımızı bildiginiz için korkuyorsunuz. Bu kadar basit.

Aynısını Ütopya'da da söylediniz, Semih kazanacak elimizi öpeceksiniz dediniz, ne oldu sonuç?

Semih'i ilk kez Survivor'da gördüm. Konu da değiştirilmiş hemen bu arada. Oyun muhabbetinden Ütopya (?)'ya dönmüş.

Kendim gitsem onun 2 katı oyun kazanmıştım, eee?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dezert

quote:

Orijinalden alıntı: Cengizzz66

Hayatta başarılar diliyorum

Çok düşüncelisin sağol, bende sana survivor hayatında başarılar diliyorum :D

Allah sizi fikirlerinizden ayırmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: Anabolic

Survivor 2016

Survivor 2016

71.000 Semihcana caps ulaştırıldı !

• Sinirden beni düşecekti Özay'ın

Survivor 2016

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Casablanca -- 25 Şubat 2016; 19:14:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kurokochin

quote:

Orijinalden alıntı: Anabolic

Survivor 2016

Survivor 2016

71.000 Semihcana caps ulaştırıldı !

71k..Vay anasini demekten alamadim kendimi. Gecen sene hakan hatipoglu grubu vardi 5k idik orada. O geldi aklima :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ele7en

quote:

Orijinalden alıntı: legendsurvivor

Eyw

Gönüllüler yenecek gibi hissediyorum

not at all..
    fragmanda ki o algı bana da geçti.inşallah kazanırlar.her ne kadar çamur parkurun uzunluğunu tam göremesek te
    zaten mantık olarak bu erkeklerle , güç oyunu kazanması zor ünlülerin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legendsurvivor -- 25 Şubat 2016; 19:15:51 >
  • legendsurvivor kullanıcısına yanıt
    Sas-Clevand daha çok şanlı spurs bu sene bir yüzük daha alacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Atakanın hareketleri bana itici geliyor beyler, sizcede öyle değil mi ? hep artislik hava atma peşinde çok egosu yüksek biri öyle insanları sevmiyorum bana itici yapmacık geliyorlar.
    Bu sene pek izleyemedim ailevi durumlar yüzünden ilk haftalarda izlemiştim.

Atakanın bana 1 yapmacık & hava atma amacıyla yaptıgı hareketini söyler misn?

Turabi desen hak verirdim adamın her hareketi öyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brolaf

Sas-Clevand daha çok şanlı spurs bu sene bir yüzük daha alacak

muhtemel sas - golden state konferans finalini kazanan şampiyon olur.
    bence gsw bro...büyük ihtimal saha avantajı olacak ve fazlalar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Survivor 2016

YA ÜMİTSİZSİNİZ; YA DA ÜMİT SİZSİNİZ. YA ÇARESİZSİNİZ; YA DA ÇARE SİZSİNİZ.

Adam saf sex
  • Eda ile Yunus oohh

*Semih Yunus'a kaybediyor Cumartesi günü....

• Acunu sevmeyenler bu mesaj da toplanıp dans ediyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

İyi güzel de Semih'deki egoyu görmüyor musun? Adam Atakan'ı "takım oyununda" yendi diye 1 bölüm artistlik yaptı, Atakan yarışmanın başından beri dominant bir performans sergiliyor Semih kadar hava basmadı

dostum ben o bölümleri izleyemedim, ilk haftayı izledim sadece efecan ve serkan semihle kavga edıyordu. O tiplere inat semihi tuttum.

• quote:

Orijinalden alıntı: SirusBro

Eda ile Yunus oohh

*Semih Yunus'a kaybediyor Cumartesi günü....

Bana kazanıyor gibi geldi

• legendsurvivor kullanıcısına yanıt
    Saha avantajı çok etkilemez hocam Sas ve popovich playofflarda her zaman vites yükseltirler.Şu anki oyuna bakarsak ama gsw 2-3 adım daha önde Sas dirençli maçlarda ortadan kayboluyor malesef yani orta kötü takımları falan rahat yeniyor da okc clevand gibi dirençli takımlara karşı zorlanıyor ve maçı da bırakıyor bi yerden sonra bu durum playoffda bir nebze olsun düzelir diye düşünüyorum.He bi de Tony Parker yavaş yavaş ritim tutuyor o da baya önemli bir etken sene başlarında baya kötüydü
  • şöyle bir durum var herkes semihin performansıni şampiyonluk için yetersiz buluyor ama son 5 sene şampiyonları ortalama başarıları 55-65 arasi değişiyor yani düz hesap % 60 desek semih su an % 45 sanırım ve daha 1 kisi elendi geriye kibrisa kadar elenecek 16 hafta var 6-7.haftada ortalamasini merak ediyorum ondan sonra aşağı yukarı belli olur siz şu an % 80 ile oynayanlara bakmayin 65 civarına gecerler hepsi

• 
Sayfa: önceki 625626627628629
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.