Şimdi Ara

Survivor 2016 (566. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
112.526
Cevap
136
Favori
1.587.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 564565566567568
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2016

(En Son Oy Tarihi: 11.4.2024)
Giriş
    Kebap salonu mu kaçacak? Ayrıca 1 kişinin hususi olarak bu kadar pala kullanması kusura bakma insanlığa aykırı anca bencil ve paylaşmayı bilmeyen insanlar yapar. İsterse palayla göbek atar ona ne ki kendi süresinde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

Acuna bulacak adam mı yok sanıyorsun? Ütopya'ya alınırken de reyting getireceği düşünülerek alınmadı basit çömez biri olarak girdi oraya da ilk zamanları izlememişsin belli ki. Semihi gözünüzde bu kadar büyüten Semihçiler zaten siz artık nasıl görüyorsanız reisinizi orası size kalmış.

Ben zaten ütopyayı cok az izledim ve Semihi antipatik bulurdum. Olayın semihi tutmakla bir alakasi yok bu turabi icin de geçerli bazi adamlar show isini iyi beceriyor Turabide oyle Semihde oyle. Bu adamlari ya sever desteklersin ya da nefret edersin. Ortasi yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anche

quote:

Orijinalden alıntı: legendsurvivor

pala mevzusundan bahsedilirken,semihin adada yaşadığı olayların kronolojik sıralamasını dinlemek istemeyen damlayı küçümseyen semihçiler.
    semih çok mu zeki.bugüne kadar ki konuşmalarında büyük zeka emareleri gösterdi de biz mi göremedik.sanki cem yılmaz.
    damla diyor ki 8 kişi için , akşam olmadan palayı ver.sende adamsan palayı vereceğin zamanı söyle , ucu açık konuşma olay bitsin.
    zaten ada hayatında kimse iplemiyor da (dün ibrahim de damlanın tarafındaydı) acun 1000 defa söz verdi.bir iki akıllı laf söyle bari meziyetin buymuş..yok..
    acunda pek sıcak bakmıyor gibi geldi semihe.birleşmeyi görebilirse iyi ötesi zor.

:)

Acun şuan Semihe duacı. Semih olmasa programı kim taşıyacak efe ve serkay mi ? Yarismayi izleyenlerin buyuk kismi semih ve anti semih olarak ayrilmis durumda. Sev veya sevme programi izleten ve izletecek adam Semih..

Sen simdi Semihin pek konusmamasina bakma konsey günleri tek tek cevap verecek ilk konseyde oldugu gibi.

he he zaten semih olmasa survivor hiç seyredilmeyecek.
    survivor geçen sene , reyting rekorları kırıp , altın kelebekte yılın en yarışma programı seçilirken de semih vardı.

• Atakanın babasının dedikleri tuğbanın söyledikleri yüzünden olabilir

Ama her ne olursa olsun atakanın babası hatalı, adam artık yarışmaya katılmış, iş işten geçmiş. babası olacak adam ona destek vermeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: ktulgar15

2012 ve 2013 De semih var mıydı ? Ama yinede izlendi dimi

İnsanlar kavga değil mücadele görmek istiyor

Survivor 2016

• quote:

Orijinalden alıntı: ktulgar15

2012 ve 2013 De semih var mıydı ? Ama yinede izlendi dimi

İnsanlar kavga değil mücadele görmek istiyor

Iyide kavgayla ilgisi var demedim ki. Bazi adamlar kendini izlettiriyor hem iyi hem de kotu anlamda. Turabiyi sevmezdik ama adam show isini iyi yapiyordu dikkat cekiyordu. Semih de ayni sekil. Kendi diyor zaten ben show adamiyim. Enteresan ve zeki biri oldugu belli.

Ha ek olarak bu sene ortada mucadele mi var ? Cogu bos itici elemanlar.

• esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Eleştiririm bal gibi de bu olayda semih yüzde yüz haklı . İlk başta 30 dk lık işim kaldı diyor sonra üsteleyince birazdan veririm diyor. Hindistan cevizi toplamaları da tam bir yalan. Palayı alınca gittiler kumu deştiler palayla.

• Bir önceki sayfalarda da yazdım palayı bahane ederek kavga çıkardılar ki, Semih üzerinden prim yaparak halka cici gözükmeye çalıştılar. Semih zaten 30 dakika sonra işim bitince vereceğim dedi. Sonra yok hindistan cevizi kesilecek, yok akşamı bulacak diye bahane üretildi. Pala kavgası sona erince palayı alan 8 kişi içerisindeki tayfadan Efecan gitti pala ile kumu kazdı Hani hindistan cevizi kesecektiniz güzelim?
  • quote:

quote:

quote:

pala mevzusundan bahsedilirken,semihin adada yaşadığı olayların kronolojik sıralamasını dinlemek istemeyen damlayı küçümseyen semihçiler.
    semih çok mu zeki.bugüne kadar ki konuşmalarında büyük zeka emareleri gösterdi de biz mi göremedik.sanki cem yılmaz.
    damla diyor ki 8 kişi için , akşam olmadan palayı ver.sende adamsan palayı vereceğin zamanı söyle , ucu açık konuşma olay bitsin.
    zaten ada hayatında kimse iplemiyor da (dün ibrahim de damlanın tarafındaydı) acun 1000 defa söz verdi.bir iki akıllı laf söyle bari meziyetin buymuş..yok..
    acunda pek sıcak bakmıyor gibi geldi semihe.birleşmeyi görebilirse iyi ötesi zor.

Acun şuan Semihe duacı. Semih olmasa programı kim taşıyacak efe ve serkay mi ? Yarismayi izleyenlerin buyuk kismi semih ve anti semih olarak ayrilmis durumda. Sev veya sevme programi izleten ve izletecek adam Semih..

Sen simdi Semihin pek konusmamasina bakma konsey günleri tek tek cevap verecek ilk konseyde oldugu gibi.

survivor geçen sene , reyting rekorları kırıp , altın kelebekte yılın en yarışma programı seçilirken de semih vardı.

Yanlis yerden bakıyorsun olaya. Tabi ki seyredilir. Ama bazi adamlar daha da cok seyrettirir ve programin yildizi olur. Geçen sene bu hakandi. Ondan önceki sene Turabi. Show isini iyi beceren insanlar bunlar. Semih de ayni böyle.

Gecen sene semihe ihtiyaç yoktu.. zaten benim bahsettigim show adamlarindan çokça vardi. Hepsi ayri fanlari olan ayri ayri kisiliklerdi. Bu sene hic oyle bir izlenim yaratmadi. Sosyal medyadaki yorumlarda ayni sekilde.

Ek olarak bu senenin Ilk bolumunun rekor kırdığıni da unutmayalim. Bunda yilmaz ve nihalin etkiside buyuk. Cunku bunlarda show isini iyi beceriyor.

• Konseyi atlatınca kükremeye başladılar konsey yaklaşınca yuvalarına giriyolar
  • legendsurvivor kullanıcısına yanıt
    Seyredilmicekdi tabi. Bu sene çok sıkıcı geçiyor bide semih olmasa daha da sıkıcı olur. İnsanların tikileri izleyeceğini mi sanıyorsun ? Şu konuda bile sadece semih konuşuluyor.

• Ben açık ve net konuşayım kardeşim burda Semih olmasa izlenmeyecek mi demişsiniz haklısınız ama en kendimden söylüyorum ben Ütopya'yı vaktim olduğu zamanlar izliyordum (hafta 1-2 kere anca) ve bana o programı izlettiren tek adamda Semihti hani Semihi Ütopya'dan çıkarsan izlenecek hiç bir şey kalmayacağı ortadaydı Semihin zeki kurnaz olduğu belli ama adam kendini izletiyor.

Survivor konusuna gelirsek ben bundan önce yapılan all-star ı hiç izlemedim zerre ilgimi çekmedi ve bu yıl Semih var diye izliyorum dün bayılma olayı olduğunda Semih gitseydide bırakırdım izlemeyi ki ne zaman giderse bırakacağım izlemeyi. Şimdi Semih olmasa neyi izleyeceğim diye düşünüyorum? Semih olmasa gönüllüler takımında zerre ilgimi çeken olay olmazdı aynı şekilde Ünlüler'de öyle çok süper iş yapmıyorlar zaten bir nevi Yılmaz Morgül, şuan bu programı izlettiren adam Semihtir iyide reyting getiriyor adamın oyun kazandığı gün (Atakan vs Semih) TT listesine girdi birden seven var sevmeyen var Semihi ama açık ve net burda ki mesajların %50 sinden fazlasında bir Semih lafı geçiyor e ne demişler reklamın iyisi kötüsü olmaz...

• Bence sen taraflı olarak eleştirmeye devam etme. Çünkü konuştukça batıyorsun

• quote:

quote:

quote:

Her sene yarışmayı taşıyan isimler oldu.

2010 - Hakan
    2011 - Nihat, 3T
    2012 - Hasan, Nihat
    2013 - Hilmi ve Murat Dostluğu
    2014 - Turabi (Nefret Etsem de)
    2015 - Adı üstünde all star

Her sene yarışmanın etrafında döndüğü isimler illaki oluyorlar. Bunlar ya karakterleriyle ya da showlarıyla öne çıkıyorlar. Saydığım isimler dönemlerinde en öne çıkan isimler.

• semih'e reyiz diyenler var, sütlaç reyiz... iki koştu bayıldı köftehor..
  • Semih konseyde birinci gelsin hem adada hem burdaki anti semihciler mağaralara girerler

• Yine 2 saat özet

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Ben batmıyorum size doğrular batıyor.

• Semihin hadi hadi hareketini gif yapabilecek var mı?
    1:02 sonrası

https://youtu.be/Ms1l_-4XsMA?t=62

• Semih ünsüzler takımında ama adada ki herkesten daha ünlü ay dont andırstend dis acun
  • 
Sayfa: önceki 564565566567568
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.