Şimdi Ara

Survivor 2016 (568. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
112.527
Cevap
136
Favori
1.587.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 566567568569570
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2016

(En Son Oy Tarihi: 11.4.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

Nihal Survivor'a gelmeden önce çok kilo vermişti yarışmada az vermesi normal.

ANIL TETİK VOL 2

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeBron Jamess 23

Efecan bir an önce elenir umarım

İzliyor muydun sen aga?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EFECAN AMİGOLUK YAP ANCA SEVİN

• Ne özetmiş ne birazdanmış be
  • YILMAZ SMS DE BİRİNCİ OLURSA BİR HAFTA ÇEKİLMEZ ÇENESİ

• Bu Nihal gidene kadar izlemeyeceğim artık. Çok sinirimi bozuyor kız. Gittiğinde bana pm atarsanız sevinirim.

• bugun olumcul özet var. dün 2 oyun vardı
  • quote:

Semih adaya gelir gelmez ben bireyselim dedi hala neyin bik bikliğini yapıyorsunuz. Adaya insanlarla anlaşıp takım olmaya geldi sanki... Numara anlatmayın Semih'in insanlara nasıl davrandığını Ütopya'da cümle alem görmüştür.

Yalan mı kardeş? Herkes bireysel orada. En azından yalandan gruplaşma oynamadı. Oyun alanında takım olmalıyız sadece dedi. Yanlış nerede? Bir şampiyon çıkacak sadece oradan. Semih bunun bilincinde. Diğerleri değilse ve anlamıyorsa kendi sorunları.

• quote:

Orijinalden alıntı: abc123xyz

quote:

Orijinalden alıntı: Replikans

Ütopya'da çok izlemediğimden mi bilmem Semih'i pek sevmemiştim ama burada sempatimi kazandı. Semih'in karakteri var. Adam unutmuyor. Ulan sen adama dk 1 dökerim yemeğini yere oradan yalarsın dedin. Unutur mu lan adam bunu. Her türlü pisliği yapar. Hayır ne bekliyorlar ve bekliyorsunuz? Oyun kazanınca oov çak 5'lik el ele kol kola mı takılacaklar? İşte bunuu o zengin bebeleri yapmak istedi. Karakteri olan zaten çizgisini bozmaz.

Bir de Semih kendi kendini soyutluyorlar diyorlar. Tam komediler. O hakaretlerden sonra karakteri olan yüzlerine bile bakmaz onların. Semih de bunu yapıyor mesela. Ve her seferinde kendileri gidiyorlar Semih'in yanına. Adamların çizgisi bile yok, net değil.

neden olayı en başından almıyorsun.neden önyargılı geldi sence bu adamlar neden hakaret ettiler durduk yere.manyak mı bunlar.
    "bu sene survivorda çok beyin ameliyatı yapacağım galiba" hatırladın mı bunu.
    semihin tanıtımdaki bu lafını duyan adamlar(aşağılama) tabi ki önyargılı gelecek yarışmaya.
    sen gönüllüler takımında olsan semihin bu konuşması sana sempatik mi gelirdi antipatik mi.
    sen kimsin de daha tanımadığın insanlara bu tabiri kullanabiliyorsun.
    o yüzden çoğu kişinin söyleminin aksine bu çocukların semihe bilenmesi normal.
    ama evet abarttılar ama abarttıklarınında şu an farkına vardılar zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: bostonceltic

Eleştiririm bal gibi de bu olayda semih yüzde yüz haklı . İlk başta 30 dk lık işim kaldı diyor sonra üsteleyince birazdan veririm diyor. Hindistan cevizi toplamaları da tam bir yalan. Palayı alınca gittiler kumu deştiler palayla.

Bu olayda İbrahim bile Semih'i haksız buluyorken senin haklı görmen tamamen fanboyluğa giriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robert Nesta -- 23 Şubat 2016; 19:57:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: legendsurvivor

quote:

quote:

Ütopya'da çok izlemediğimden mi bilmem Semih'i pek sevmemiştim ama burada sempatimi kazandı. Semih'in karakteri var. Adam unutmuyor. Ulan sen adama dk 1 dökerim yemeğini yere oradan yalarsın dedin. Unutur mu lan adam bunu. Her türlü pisliği yapar. Hayır ne bekliyorlar ve bekliyorsunuz? Oyun kazanınca oov çak 5'lik el ele kol kola mı takılacaklar? İşte bunuu o zengin bebeleri yapmak istedi. Karakteri olan zaten çizgisini bozmaz.

Bir de Semih kendi kendini soyutluyorlar diyorlar. Tam komediler. O hakaretlerden sonra karakteri olan yüzlerine bile bakmaz onların. Semih de bunu yapıyor mesela. Ve her seferinde kendileri gidiyorlar Semih'in yanına. Adamların çizgisi bile yok, net değil.

neden olayı en başından almıyorsun.neden önyargılı geldi sence bu adamlar neden hakaret ettiler durduk yere.manyak mı bunlar.
    semihin tanıtımdaki bu lafını duyan adamlar(aşağılama) tabi ki önyargılı gelecek yarışmaya.
    sen gönüllüler takımında olsan semihin bu konuşması sana sempatik mi gelirdi antipatik mi.

• O YES FRAGMAN IS REAL
  • Ailecek izliyoruz
    Aslında bu sene bakmayacaktim ama dayanamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: legendsurvivor

quote:

quote:

Bak Semih'e karşı gruplaşma olur. Bir şey demem. Semih böyle istedi, şikayet etmeye hakkı yok derdim. Ama köpek muamelesi görecek kadar kötü bir şey yapmadı Semih. Serkay ve Efecan destekleyenlere anlam veremem. Çünkü yaptıkları şeyler insanlık tanımına uzak şeyler.

• Yerimizi alalım

• legendsurvivor kullanıcısına yanıt
    Sen ne sacmaliyosun er.Git biraz mesaj at oyle gel belki seni ciddiye aliriz xd.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Atakanin bi dovusunu izledim İbrahim de kenardaydi bunlar önceden tanisiyoru muymus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teddy Death 1 -- 23 Şubat 2016; 20:02:52 >
  • quote:

quote:

Semih adaya gelir gelmez ben bireyselim dedi hala neyin bik bikliğini yapıyorsunuz. Adaya insanlarla anlaşıp takım olmaya geldi sanki... Numara anlatmayın Semih'in insanlara nasıl davrandığını Ütopya'da cümle alem görmüştür.

Yalan mı kardeş? Herkes bireysel orada. En azından yalandan gruplaşma oynamadı. Oyun alanında takım olmalıyız sadece dedi. Yanlış nerede? Bir şampiyon çıkacak sadece oradan. Semih bunun bilincinde. Diğerleri değilse ve anlamıyorsa kendi sorunları.

Semih bireyselliğini sadece Ütopyadan gelen oyları sayesinde getirdiği özgüvenden dolayı söylediğini bilmeyen mi var yemesin bizi. Adalar birleşene kadar güçlü takım arkadaşlarını kaybederse kendi ödül oyunu kaybedecek ve kendisi de elenebilir. Burnu havada ve kibirli hareketleri çok iğreti duruyor. Bir şampiyon çıkacak lakin şuan takımlar.

Ha bu arada Semih'te şu yönden haklı yalandan can ciğer olmadı. Fakat arkadaşlık kuracak bir tip değil kendisi. Hiçbir şeyi alttan almıyor ve paranoyak haraketler. Zaten kendi de arkadaşlık kurmak istemiyor. No problem her şey yolunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 23 Şubat 2016; 20:04:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: LeBron Jamess 23

Ailecek izliyoruz
    Aslında bu sene bakmayacaktim ama dayanamadım

Semih Team'e beklerim o halde. Geçen sezon üslupçuydum. Bu sezon Semih.

• Atakan, Yattara, Efecan, Serkay, İbrahim, Zafer cidden çok iyi adamlar, umarım onlardan biri kazanır.

• 
Sayfa: önceki 566567568569570
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.