Şimdi Ara

Survivor 2016 (567. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112.527
Cevap
136
Favori
1.587.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 565566567568569
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2016

(En Son Oy Tarihi: 11.4.2024)
Giriş
  • Ütopya'da çok izlemediğimden mi bilmem Semih'i pek sevmemiştim ama burada sempatimi kazandı. Semih'in karakteri var. Adam unutmuyor. Ulan sen adama dk 1 dökerim yemeğini yere oradan yalarsın dedin. Unutur mu lan adam bunu. Her türlü pisliği yapar. Hayır ne bekliyorlar ve bekliyorsunuz? Oyun kazanınca oov çak 5'lik el ele kol kola mı takılacaklar? İşte bunuu o zengin bebeleri yapmak istedi. Karakteri olan zaten çizgisini bozmaz.
  • Hayır bana tarafsızlıkten dem vuracağına biraz kendine baksaydın keşke. Ben sadece seni güzel bir dille uyarıyorum. Yoksa komik durmuşsun durmamışsın beni pek bağlamaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yılmaz elenirse hiç bişey eskisi gibi olmayacak benden söylemesi

• esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Ben tarafsız değilim ama semih yanlış yapınca ,haksız olunca söylerim şuana kadar yaşanan olaylarda adam haklı . Tikiler kavga çıkarmak için neden arıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Replikans

Ütopya'da çok izlemediğimden mi bilmem Semih'i pek sevmemiştim ama burada sempatimi kazandı. Semih'in karakteri var. Adam unutmuyor. Ulan sen adama dk 1 dökerim yemeğini yere oradan yalarsın dedin. Unutur mu lan adam bunu. Her türlü pisliği yapar. Hayır ne bekliyorlar ve bekliyorsunuz? Oyun kazanınca oov çak 5'lik el ele kol kola mı takılacaklar? İşte bunuu o zengin bebeleri yapmak istedi. Karakteri olan zaten çizgisini bozmaz.

Bir de Semih kendi kendini soyutluyorlar diyorlar. Tam komediler. O hakaretlerden sonra karakteri olan yüzlerine bile bakmaz onların. Semih de bunu yapıyor mesela. Ve her seferinde kendileri gidiyorlar Semih'in yanına. Adamların çizgisi bile yok, net değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Survivor la Ütopyanın seyircisi bir değil diyen Nihal'e Semihten güzel yanıt

Survivor 2016

• quote:

Orijinalden alıntı: SABO tuvaletterliği

yılmaz elenirse hiç bişey eskisi gibi olmayacak benden söylemesi

Reyting yapan üç isimden biri Yılmaz. Acun izin verir mi sanıyorsun. Nihal, Semih ve Yılmaz kolay kolay elenmezler.

• quote:

Orijinalden alıntı: abc123xyz

quote:

Reyting yapan üç isimden biri Yılmaz. Acun izin verir mi sanıyorsun. Nihal, Semih ve Yılmaz kolay kolay elenmezler.

yikariZ burayı yılmaz Morgul fun clup olarak .

• quote:

quote:

Ütopya'da çok izlemediğimden mi bilmem Semih'i pek sevmemiştim ama burada sempatimi kazandı. Semih'in karakteri var. Adam unutmuyor. Ulan sen adama dk 1 dökerim yemeğini yere oradan yalarsın dedin. Unutur mu lan adam bunu. Her türlü pisliği yapar. Hayır ne bekliyorlar ve bekliyorsunuz? Oyun kazanınca oov çak 5'lik el ele kol kola mı takılacaklar? İşte bunuu o zengin bebeleri yapmak istedi. Karakteri olan zaten çizgisini bozmaz.

Bir de Semih kendi kendini soyutluyorlar diyorlar. Tam komediler. O hakaretlerden sonra karakteri olan yüzlerine bile bakmaz onların. Semih de bunu yapıyor mesela. Ve her seferinde kendileri gidiyorlar Semih'in yanına. Adamların çizgisi bile yok, net değil.

Aynen ha nasıl bir yüzsüzlük anlamadım ben varya nihali çok severdim kıyafet yarısımdada sırf o var diye acıp izlerdim arada, survivoruda sırf o var nasıl olcak diye ilk bolumden izlemeye basladım ama bildigin kendinden soguttu beni, semihe karsı bir on yargım vardı ama simdi semihi destekliyorum

• Semih adaya gelir gelmez ben bireyselim dedi hala neyin bik bikliğini yapıyorsunuz. Adaya insanlarla anlaşıp takım olmaya geldi sanki... Numara anlatmayın Semih'in insanlara nasıl davrandığını Ütopya'da cümle alem görmüştür.

• ya yılmaz i tutan yokmu beyler

• quote:

quote:

quote:

yikariZ burayı yılmaz Morgul fun clup olarak .

Elenmez merak etme. Acun sms'e ayar çekmiştir. Adler'e ulaş istiyorsan. O da senin gibi fanatik Morgülcü.

@Herr Adler

• Tolga Karel reyız
    Taner reyız
    Hakan reyız
    Efsaneler

• EN AZ KİLO VEREN NİHAL DİYEN EKSİ.

• Efecan bir an önce elenir umarım

• quote:

Orijinalden alıntı: Ele7en

quote:

quote:

Aynen ha nasıl bir yüzsüzlük anlamadım ben varya nihali çok severdim kıyafet yarısımdada sırf o var diye acıp izlerdim arada, survivoruda sırf o var nasıl olcak diye ilk bolumden izlemeye basladım ama bildigin kendinden soguttu beni, semihe karsı bir on yargım vardı ama simdi semihi destekliyorum

Tüm sempatikliğini bitirdi bu yarışmada Nihal. Normalde ben de severdim de uyuz biri oldu adada.

• Acun Allahtan kork. konseyi birazdan diye gösteriyor 23.30 dan erken çıkmaz
  • Nihal Survivor'a gelmeden önce çok kilo vermişti yarışmada az vermesi normal.

• Acun bir çakallık yapıp morgülü bırakmaya kalkmaz ise sms te atakan veya yunus 1. olur.
  • 
Sayfa: önceki 565566567568569
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.