Şimdi Ara

Survivor 2016 (1309. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
112.527
Cevap
136
Favori
1.587.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13071308130913101311
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2016

(En Son Oy Tarihi: 13.3.2024)
Giriş
    Ayrica turabinin kibrisa gitmesi garantilenince ciktigi dokunulmazlik oyunlarindaki performansini biliyoruz gizem k den farki yoktu,oyunculugu daha iyiydi tabi. Semihin performansini görmedik belkide adam %100 ünü verecekti bu durumda var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ezquero33

Ayrica turabinin kibrisa gitmesi garantilenince ciktigi dokunulmazlik oyunlarindaki performansini biliyoruz gizem k den farki yoktu,oyunculugu daha iyiydi tabi. Semihin performansini görmedik belkide adam %100 ünü verecekti bu durumda var

aklıma gelmişken turabi hakanın kıbrısa kalma ihtimali dogunca suda dönme oyununda nasılda ben sakatım acun abi deyip begümü kıbrısa taşımıştı bu gazeteler o zamanlar bunu neden yazmadılar turabinin hakanı eleme planı diye gizli gizli yapınca kahraman semih ben sizin elenmenizi istiyorum diyince satıcı komik gerçekten iki tane fazla tıklama almak için sürekli semih üzerinden haber yapıyorlar onlarda biliyor kimin reytingi var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

quote:

aklıma gelmişken turabi hakanın kıbrısa kalma ihtimali dogunca suda dönme oyununda nasılda ben sakatım acun abi deyip begümü kıbrısa taşımıştı bu gazeteler o zamanlar bunu neden yazmadılar turabinin hakanı eleme planı diye gizli gizli yapınca kahraman semih ben sizin elenmenizi istiyorum diyince satıcı komik gerçekten iki tane fazla tıklama almak için sürekli semih üzerinden haber yapıyorlar onlarda biliyor kimin reytingi var

sorunuza rasyonel bir cevap vermek gerekirse muhtemelen gizem k açıklamalarında oyunu kazanmak için çok kasmayacağını açıkladığı için ve semihin bu tavrı onayladığı için konu gazetelerde haber oldu. burada konu ile ilgili niyet okumadının ötesinde bir itiraf var. bahsettiğiniz örneklerde açık bir itiraf yoktu.
  • quote:

Semih eğer sonraki dokunulmazlikta oynayıp kazanırsa tikilerin tüm saldırı planlarını çökertecek. Yapmasi gereken şey basit ve umarım bunu düşünmüştür.

• gizem k nın akşam yaptığı net bir şekilde şike. strateji gereği yapılacak şeylerin belli ahlak kalıplarının dışında kalmaması gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

quote:

• Semih'in vereceği en iyi cevap çıkıp bir sonraki dokunulmazlıkta oyun kazanmasıdır. Ayrıca Semih oynamak isterse oynar takım kararı diye bir şey yok. Her zaman söylüyorum. Survivor bireysel bir yarışmadır. Herkes çıkıp kazanarak kendini göstermek isteyebilir.

• Dünkü hareketlerinden dolayı elenmesini en çok istediğim kişi yaver gizem

Şikeci gizemde desek olur

• %100 bugün oyun ünlülerin. her iddasına girerim (toteeeeem) bugünü alırlarsa yarın her türlü alırlar o enerjiyle. zaten geçen hafta işanssızlardı nagiha felan atışlarda. hem sembolü alırlar hemde yemek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taha yasin arıcı -- 21 Mart 2016; 17:18:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shady vs. Everybody

Çakma apaçi, dedikoducu maganda Atakan kendi arkadaşını satınca kimse bir şey demez ama.

Söylesene Nagihan'ı çakma apaçi ne yanar döner adammışsın sen.

Semih'e "oylarına güveniyor ondan rahat" diyenler bu magandanın yaptığı her hareketi oylarına güvenerek yaptığını görmüyorlarsa yarışmayı başka tarafları ile izliyorlar demektir.

Tabii oylarına güvenecek herkes çünkü SMS sistemi var orada neyine güvenecek başka.

Yazık size. Ama final günü cevabınızı alacaksınız. aynen ütopya finalinde olduğu gibi
  • Damla'ya güzel diyenlerle aynı dünyada yaşıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AkifKarabulut

Atakan büyük bir efsane olma yolundayken bir anda u dönüşü yapti .. Ha bana kalırsa edayi demesi çok mantıklı ama halk arkadaşını satan damgasını vuracak.. Turabiyi gram sevmem ama adam hiçbir durumda arkadaşlarını yazmadı(ilk hafta hilmicemi yazması disinda o da planliymis zaten)..
    Bizim halkımız turabi gibi tipleri seviyor maalesef.. Atakan turabiyi ikiyle çarpar dorde böler ama bir kişiyi bile bu yönünü kullanarak ezmeye calismadi.. Hatta o bir baba hindi olayında bile çok sakin davrandı çok doğru konuştu orada turabi olsa ne soparliklar yapardı milletin üstüne yürürdü..
    atakan işin cakallik kısmını pek beceremiyor ama gerek oyunlardaki başarısı gerek karakteriyle bir numaralı aday..

Eda Atakanın dostu değil. Eda bi ona bi buna mavi boncuk dağıtıyor.
    Nagiler edayı dışlamasaydı onlarla takılacaktı.

Mesela Atakan Ezgi'yi söyleseydi tamam haklısın derdim çünkü gerçekten dostu.
    Ama onu asla ( şuan için ) söylemez. Hatta Ezgi geçen bölüm de, nagilerin onu potaya çıkaracağını söylediğinde
    Atakan şöyle birşey demişti: Onlar şimdi söylesin seni de bak, ondan sonra nasıl kıyameti kopartıyorum ben

Aynı şey seda içinde geçerli. Nagihan Sedayı yazmayı teklif ettiğinde Atakan buna izin vermedi.
    Halbu ki seda ile arası çok mu iyiydi Atakan'ın hayır. Ama kızın hakkının yenmesine izin vermedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shady vs. Everybody

Semih reyiz maganda Atakan'a daha erken bir operasyon yapacak merak etme.

Atakan final koltuğunda olmayacak üzgünüm.

Güzel kardeşim size kalsa tuncay da final koltugunda oturamazdı dimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utopiaaa -- 21 Mart 2016; 17:38:48 >
  • Nagihan sedayi yazmayi onerdimi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AVATAR ATAKANIN TAKEN 2 ( Takip: İstanbul ) Filminde oynamış olduğunu biliyor muydunuz?

SADECE ATAKANIN SAHNELERİN OLDUĞU VİDEOYU BİRAZDAN YOUTUBE'A YÜKLEYECEM 19.00 CİVARINDA FORUMA KOYARIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utopiaaa -- 21 Mart 2016; 17:45:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prince of Darkness

Nagihan sedayi yazmayi onerdimi ?

Aynen kız adada yokken "zaten hasta, onu yazalım" gibisinden şeyler demiş atakana
  • quote:

Orijinalden alıntı: aşkımgs

Damla'ya güzel diyenlerle aynı dünyada yaşıyoruz.

Aynen be kardeşim
  • Panaromada haftanın en önemli olayı neden konuşulmadı? Atakanın zıplatma meselesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: conrado

quote:

Orijinalden alıntı: squhze

quote:

Orijinalden alıntı: conrado

quote:

Orijinalden alıntı: berk dogan

Semih diyorki dokunulmazlık oyunlarında oynamasamda olur..

ödül oyunlarına bakarım beğendiğim oyunlarsa oynarım.. ödül benim için önemlidir...

neden korkuyorsunuz ey gönüllüler.. konseye gelin görelim sizi diyede meydan okuyor herkese...

Bir allahın kuluda çıkıp semihe demiyorki.. be adam sen türk halkının smslerine ambargomu koydunda böyle konuşuyorsun...

dokunulmazlık önemli değil benim için deme güvencesini kimden veya kimlerden alıyorsun diye..

küçük enişte ve gizem dün gece konseyde acuna resmen meydan okudular..

senin survivorun biizim için değeri yoktur. biz istersek oynaız istersek oyun satarız diye..

Acun efendide mal mal dinledi mudahale yapmadı orda.. survivorun ciddi bir yarışma olduğunu savunmadı bile..

ne diyeyimki.. Balık baştan kokmuş..

ne yazık ki semihin karşısında ki damla ve serkay semihi ipe götürecek cümleler kuramıyor

orda ben olmak isterdim, semih ergenini 6 ay sabit tavana baktırırımdım 2 cümleyle

dün acun 2 laf söyledi gizem k. hemen kıvırmaya başladı

niye kıvırıyorsun,adada gerile gerile oynamıcam demiyor muydun

acun sıkıştırınca yemedi mi yancının vasatı

konseyde serkay şunu diyecekti köşesine çekilecekti olay bitecekti.

ey semih efendi,hadi bizim emeğimize saygın yok oyun satıyorsun,lan düdük acun ılıcalı oyun düzenliyor,halka sunuyor.acun beye ve halka da mı saygın yok da oyun satıyorsun.

bunu deseydi semihin en fazla 3 haftası olurdu orda

ellerine büyük fırsat geçti bunu da semih ergeni verdi ama kullanamadılar.yazık.

acuna da bi çift lafım var

bu osbirci looserı ne halt yemeye oraya götürüyorsun.al bak asıl ameliyatı sana yaptı acun.senin oyununu hiçe saydı.mal mal baktın.

Her oyunun çekişmeli geçtiğine ve gerçekten bu kadar az farkla bittiğine inanıyor musun? Büyük kısmı kurgu olan bir yarışma programında, "oyun satmak" kelimesi Saçma oluyor. Zaten seyir zevkini yükseltmek için hepsi oyun kaybediyor. Bu Dürüstlük üzerinden yargılanacaksa, tüm yarışmacılar hilebaz sayılır.

Hiç kimse, Serkay'ı yada Diğerlerini programa katılması için zorlamadı. Yarışmacıların tamamının uyum içinde olduğu bir yarışma Programını kim seyretmek ister? Belki ilk Bölümler biraz yüksek izlenme oranlarına sahip olur, ama Bölümler arttıkça dibe vuracaktır. Eğlence Sektörünün ne olduğunu tekrar düşün...

Polat Alemdar, birilerini gerçekten öldürüyor mu? Oyuncu, rol icabı onu yapıyor. Bunların bütününe de kurgu deniyor. Bir şahsı değerlendirirken, oynadığı karakter üzerinden yapamazsın. Semih'i savunmuyorum, ama diğerlerinden daha iyi rol yapıyor. Bu sezon onun olmadığını düşünürsek, program yine aynı reytingi alabilir miydi? Survivor, insanları eğlendirmek için üretiliyor. İçeriğine bakarak, insanları, satıcı, komplocu, kötü niyetli, ahlaksız vs. sayamazsınız. Bu değerlendirmeyi yapan, hayal aleminde yaşıyordur. Kendini gerçek dışı olaylara fazla kaptırmıştır...

konunun içine girmeden kenarından geçen bir mesaj atmışsın.

rol meselesine gelirsen herkes yapıyor

ama herkes oyun satmıyor.

orda acun da kendi gibi değil o da rol yapıyor.mesele rol yapmak yapmamak değil.

ne diyorum?

eleman oyun satıyor.satmıyor diyen var mı? yok

ama sen diyorsun ki semih izlettiriyor.

izlettirsin.acun o yüzden tutuyor zaten.işi bitince tükürüp atacak belli ki.

bana uyar.

ha eğer dediğin gibi tüm oyunlar kurguysa o zaman acun halka hakaret ediyor demektir.izlemeyelim o zaman.

Tanımı böyle yapacaksak, herkes oyun satıyor. Tekrar edeyim; Programın izlenme oranını arttırmak için bilerek mağlup oluyorlar, birbirlerine düşüyorlar, gerilim yaratıyorlar. Reyting sisteminde anlık izlenme oranı var. Hangi sahnenin fazla izlendiğini biliyorsun. Yapımcı, çok izlenen sahneleri müdahale ile arttırıyor. Bunlar benim görüşlerim, kanıtım yok, kanıt sunmak zorunda da değilim. İzlediğimden bunu anlıyorum, sen daha farklı Görüyor olabilirsin.

Semih'in yarışmayı tek başına ayakta tuttuğuna dair bir söz söylemedim. Aynı kişi farklı yarışma programında da yer aldı. Onun reytingleri bu seviyede değildi. Benim söylediğim, Semih yada bir başkası, Kutuplaşma yaratan bir karakter olmazsa, program bu kadar ilgiyle seyredilmez. Geçen yıl, Hasan ve Hakan, takımın içinden küçük bir grubu yanına alıp mücadele etmişti. Yarışmada bunun olması gerekiyor.

Yapımcının, Semih ile iş bitince kenara atacak, bu konuda haklısın, ama birinci olan da aynı şekilde kenara atılacak. Diğer birinciler memleket Star'ı değil. Para meselesini söyleyeceksen, sona kalan diğer yarışmacılar da, şampiyon olana yakın bir para kazanıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SONUNA KADAR
    SONSUZA KADAR
    EFECAN DİANZENZA

• 
Sayfa: önceki 13071308130913101311
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.