Şimdi Ara

Survivor 2014 [Ana Konu] (874. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35.960
Cevap
139
Favori
827.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 872873874875876
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2014 [Ana Konu]

(En Son Oy Tarihi: 9.4.2024)
Giriş
  • Merveyi destekliyorum umarım şampiyon olur hem yarışmacılığı çok iyi hem de sempatik geliyor bana. bugün sürünmede etkisiz kaldı biraz nedense

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Niye bu kadar akın düşmanı var anlamadım. Karaktersiz olan bence tolgadır resmen kızları oyuna getirdi akını göndermek için. Duygu ilk başlarda konuşup duruyodu akın çok çalışıyo akının adını yazmam şöyle böyle. şimdi akını yazmasının düzgün bi sebebi bile yok.

• Tolga ya nasıl inanıyorsunuz. Resmen oynuyor adam ya çok bariz. Ağlaması bile çok yapmacık. Duygu sömürüsü çok iyi yapıp halkı kandırıyor hakkını veriyim.

Birde sürekli mağdur beyefendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord De Seis -- 27 Nisan 2014; 0:03:42 >
  • Adalar birleşse bile ayrı yerlerde yatıp gene aynı takımlar olarak yarışacaklarmış.Acun sınırları zorlamaya devam ediyor.
  • bence takımlar dengelenmedi ismail-serenay-tolga nın oyun kazanma oranları düşük karşıda akın-turabi-sahra-yiğit oyun bazında çok daha güçlü ünlüler kendini batırdı.ismail-ahmet tolgayı zaten sevmiyorlar mental olarak düşüşte bir merve-serenay var.karşıda da tam tersine turabinin desteği duyguyu kamçılayacaktır.
  • Kural yanlis bence ama heyecanlandirdi o anlar bizi fakat tolga reizin gonullulere gidip turabiyle ortaligi supurmesini beklerdim :) kiz yonunden unluler onde bakalim ne olucak bundan sonra biraz ilgim kayboldu sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waleur5 -- 27 Nisan 2014; 0:11:25 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

quote:

Orijinalden alıntı: helfgott

quote:

Akın en çok oyu Tolga alır diye düşündü, kendisi ikinci olup gitmesin diye de strateji olusturup Duygu'yu yazdılar. Ama kazdıkları kuyuya düşmüşler...

Bu arada adalar birleşcekti, hatta yarışmacıların bile haberi vardı Acun neden son dk. çark etti bilmiyorum. Demek ünlülerin adalar birlesince tek tek gönüllüleri gönderebilme durumuna bir çare bulamadılar.

hocam akının konseyde söylediği palavraydı.. akın tolga yerine duyguyu göndermeyi kabul etti.. tolga yerine duyguyu göndermek için duyguya 3 oy gerekiyordu.. gökhan duygu yazmam tolga yazacağım deyince iş başa düştü.. . akın da ahmet ve ismailin duygu yazdığını bilerek duygu yazdı.. .

Eee iyi de EN AZINDAN Tolga'nın ve Duygu'nın kendi adını yazacağını bilebilecek bir zekaya sahip Akın.. Tolga'nın 1 oy alacağını bilse hayatta yazmazdı Duygu'yu. Bu arada oylar şöyle dağıldı sanırım;

Duygu - Akın
    Tolga - Akın
    Serenay - Akın
    Ahmet - Duygu
    Akın - Duygu
    Gökhan - Tolga
    İsmail Baki - Duygu
    Merve - İsmail Baki

Akıl sır erdiremiyorum, bir bit yeniği var bu işte. Merve ve Serenay'ın Tolga yazacağını zannettiler herhalde ama Serenay ki Duygu'nun kankası Akın'ın düşmanı ve Tolga'ya yakın. Nasıl güvenip böyle bir risk aldılar ki? Üstelik Merve neden İsmail Baki'nin adını yazdı? Resmen boş oy...

akın muhtemelen merve nin de ne yazacağını biliyordu.. duygu ve serenay ın da aynı oyu kullanacağını düşünüyordu.. ve bu oy ahmet olabilirdi.. tabi kendisi de olabilirdi ama muhtemelen tahmini ahmet yönündeydi.. o da böyle bir stratejiye eklemlendi..

• quote:

Orijinalden alıntı: mic

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: helfgott

quote:

Akın en çok oyu Tolga alır diye düşündü, kendisi ikinci olup gitmesin diye de strateji olusturup Duygu'yu yazdılar. Ama kazdıkları kuyuya düşmüşler...

Bu arada adalar birleşcekti, hatta yarışmacıların bile haberi vardı Acun neden son dk. çark etti bilmiyorum. Demek ünlülerin adalar birlesince tek tek gönüllüleri gönderebilme durumuna bir çare bulamadılar.

hocam akının konseyde söylediği palavraydı.. akın tolga yerine duyguyu göndermeyi kabul etti.. tolga yerine duyguyu göndermek için duyguya 3 oy gerekiyordu.. gökhan duygu yazmam tolga yazacağım deyince iş başa düştü.. . akın da ahmet ve ismailin duygu yazdığını bilerek duygu yazdı.. .

Eee iyi de EN AZINDAN Tolga'nın ve Duygu'nın kendi adını yazacağını bilebilecek bir zekaya sahip Akın.. Tolga'nın 1 oy alacağını bilse hayatta yazmazdı Duygu'yu. Bu arada oylar şöyle dağıldı sanırım;

Duygu - Akın
    Tolga - Akın
    Serenay - Akın
    Ahmet - Duygu
    Akın - Duygu
    Gökhan - Tolga
    İsmail Baki - Duygu
    Merve - İsmail Baki

Akıl sır erdiremiyorum, bir bit yeniği var bu işte. Merve ve Serenay'ın Tolga yazacağını zannettiler herhalde ama Serenay ki Duygu'nun kankası Akın'ın düşmanı ve Tolga'ya yakın. Nasıl güvenip böyle bir risk aldılar ki? Üstelik Merve neden İsmail Baki'nin adını yazdı? Resmen boş oy...

Akın ve Gökhan hariç kimse Tolga'ya gıcık değil ki. Hemde Duygu'dan daha fazla oyun kazanıyor. Neden Tolga'yı yazsınlar ki.

Aynen orası hep atlanıyor

Akın'ın tayfası vardı tamam da özellikle Ahmet ile Tolga arasında bir sıkıntı yoktu

Ahmet'in ben daha Tolga'yı şikayet ettiğini hiç görmedim,

• Kizlar acisindan degisen pek bir sey olmaz guc oyunu haricinde. Mesela Duyguyla Merveyi herhangi bir guc oyununda karsiya karsiya gormek isterim. Parkurlarda her turlu Unluler avantajli. Erkekler acisindan bayagi cesitlendiler

Adadaysa gruplasma isi biraz soner, eskisine nazaran daha yakin olurlar. Ayrica baliklari da Tolga tutacak artik. Daha da onem kazanir takim icin oyunlardaki eski performansi surerse

• Merve'nin İsmail'i yazacağından emindim

Çünkü kız bas bas bağırıyor ben kimseden değilim ortadayım diye

Bunu dedikten sonra Akın veya Tolga yazamazdı,çünkü yazsa bir gruptan gibi gözükecekti,Duygu'yu zaten yazmazdı

İsmail yazarak bir nevi boş oy attı,doğru da yaptı bence
  • Bir tarafta Turabi-Yiğit-Akın üçlüsü

Diğer tarafta muhtemelen yarışmalarda İsmail-Tolga-Gökhan ya da Ahmet

Her türlü gönüllüler ağır basıyor.

Kızlarda tek avantajları var ama kızlarda genelde az oynuyor. Sahra da 2-3 oyun alacak kapasite de fazlasıyla var.
  • duygu en azından 1 hafta boyunca oynamaz gibi geliyor bana.. çünkü ünlüler gönüllü kızlarından mügeyi seçecekler sahra da serenayı seçecek..
  • ben tolgaya inanmiyorum

her yil biri cikip magduru oynar bu yilda bu cikti.

anlasamadigin adam gitti tolga artik kesersin su acindirmayi umarim.

• quote:

Orijinalden alıntı: propesyonel

Merveyi destekliyorum umarım şampiyon olur hem yarışmacılığı çok iyi hem de sempatik geliyor bana. bugün sürünmede etkisiz kaldı biraz nedense

adaya geldiğinden beri her zaman yanında olduğu Akın reyize ihanet etti ve boş oy attı. çok destekçisini kaybetti bugün merve sms'e çıkarsa gitme ihtimali yüksek.
  • ben AKIN'ı destekliyorum nekadar haraketlerini beyenmesemde oyunlarda en iyi o yarışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kelt

artık yiğit geri planda kalır gönüllülerin 2 grup lideri var Akın ve turabi. bu 2 reyiz birbirini yollamıcağına göre yine alttan birileri gider müge sahra duygu falan

Acun'un napacağı belli olmaz. Yiğit ve Akın yakın arkadaş olarak gösteriliyordu. Belki ikisi bir olup Turabi'yi dışlarlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kelt

quote:

Orijinalden alıntı: propesyonel

Merveyi destekliyorum umarım şampiyon olur hem yarışmacılığı çok iyi hem de sempatik geliyor bana. bugün sürünmede etkisiz kaldı biraz nedense

adaya geldiğinden beri her zaman yanında olduğu Akın reyize ihanet etti ve boş oy attı. çok destekçisini kaybetti bugün merve sms'e çıkarsa gitme ihtimali yüksek.

Bence en doğrusunu yaptı boş oy atarak. Zaten haftalardır kendi halinde olduğunu gruplaşma içinde olmadığını söylüyordu. Duygu'yu yazsa asıl ona ihanet edecekti.
  • Akın yazıldı diye Tolga'ya kızanlar var.Ama adam çok doğru yaptı. Akın takımı parçaladı.Bir de sürekli Turabiy'e iltifatlar ediliyor.Yok çok iyi dedi yok şöyle delikanlı.Turabi güçlü diye kendini bir şey sanan insanları kaba kuvvetle bastırmaya çalışan terbiyesiz saygısız adamın teki.Gönüllüler adasında tek bir karakterli kişi var oda duygu.Performans için bakarsak sadece akın.Turabiymiş yiğitmiş bunlar faso fiso.Yiğit bugün 4 te 1 yaptı.Güçler dengelenmedi.Bugün Akın oynadı da mı kazandılar sanki ünlüler.Tolgayı çok az oyunda oynattılar ve çoğunda başarılı oldu adam.Eğer dokunulmazlığı ünlüler kaybederse oyum Serenay ve Tolga'ya gönüllüler kaybederse Duygu'ya.Eğer saçma sapan oyunlar olmazsa eski oyunları değiştirip değiştirip sunmazlarsa ünlüler vura vura devam eder.Zaten 4-0 geriden gelecekler.
  • Tolga'nın misyonu o..
    Aynen devam eder.

• Asıl grup kurup plan yapanın kim olduğu ortaya çıktı. Tolga Duygu ve Serenay ın beynini yıkadı en güçlü adamlarını yollattı. Grup kurdu diye suçladığı Akın ın grubu ise takımı düşünerek hareket etti gitti Duygu yu yazdı. Bir tek Gökhan Tolga dedi.

Hala bu Tolga nın ne olduğunu anlamayan varsa bir şey diyemeyeceğim.
  • 
Sayfa: önceki 872873874875876
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.