Şimdi Ara

Survivor 2014 [Ana Konu] (875. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
35.960
Cevap
139
Favori
827.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 873874875876877
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2014 [Ana Konu]

(En Son Oy Tarihi: 9.4.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: Lord De Seis

Bir tarafta Turabi-Yiğit-Akın üçlüsü

Diğer tarafta muhtemelen yarışmalarda İsmail-Tolga-Gökhan ya da Ahmet

Her türlü gönüllüler ağır basıyor.

Kızlarda tek avantajları var ama kızlarda genelde az oynuyor. Sahra da 2-3 oyun alacak kapasite de fazlasıyla var.

Hocam bu yönüyle baktığımızda yani kağıt üstünde evet gönüllüler dediğiiniz gibi ağır basıyor ama daha bugünkü oyunu yiğit ve turabi gibi gönüllülerin en güçlü iki adamı ismail ve ahmet'e kaybettiler. Bundan önceki dokunulmazlığı turabi-yiğit-mert, ismail tolga akın'a karşı kaybettiler. 2-3 haftadır gönüllülere adam seçme şansı tanındırığı için ismail'i seçiyorlar. 1'i hariç hepsini kaybettiler. ismail ve tolga fiziksel olarak güçsüz görünebilir ama her yarışmada turabi ve yiğiti yeniyorlar. Bu yüzden gönüllülerin bir avantajı olduğunu düşünmüyorum açıkçası. kızlarda ise duygu'nun gitmesiyle beraber ünlüler bariz şekilde üstün. Bence bundan sonra seçilecek oyunun türüne göre oyun ya dengede yada ünlülerin üstünlüğüyle gidecektir.

• quote:

Asıl grup kurup plan yapanın kim olduğu ortaya çıktı. Tolga Duygu ve Serenay ın beynini yıkadı en güçlü adamlarını yollattı. Grup kurdu diye suçladığı Akın ın grubu ise takımı düşünerek hareket etti gitti Duygu yu yazdı. Bir tek Gökhan Tolga dedi.

Hala bu Tolga nın ne olduğunu anlamayan varsa bir şey diyemeyeceğim.

akinin grubu, tolganin grubu... boyle konusmamizi saglayan insan akindir.adayi zorla boldu, sinsi ve kisiliksiz. yazik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Asıl grup kurup plan yapanın kim olduğu ortaya çıktı. Tolga Duygu ve Serenay ın beynini yıkadı en güçlü adamlarını yollattı. Grup kurdu diye suçladığı Akın ın grubu ise takımı düşünerek hareket etti gitti Duygu yu yazdı. Bir tek Gökhan Tolga dedi.

1 kişi gönderilmeyecek ki hocam hepsi Duygu'yu yazdı demişsin ama. Akın ne dedi. Gelirken söylenenlerle, burada çıkan isimler farklıydı dedi. Aralarında pay yaptılar bence Tolga ve duyguyu ancak sonradan duyguyu yazarak, akını göndermek istediler bence.
  • ++ şu tolganın küçük emrah rollerine kanıp "tolganın askerleriyiz huaa adamsın" cılar gerçekten komik duruma düşüyorsunuz adam buz gibi oynuyor akın dan herkes nefret ediyor çünkü gizlemiyor yani evet mokları yiyor ama cıkıp söylüyor biz tv de görüyoruz ama tolga bey sinsilikten ödün vermiyor sürekli acındırma içinde dikkat ediyorum her hafta reportajda en çok tolga konuşuyor birilerini kameralar yokken ısırıyor millet çığırdan çıkınca toplu konuşmalarda hep kendini acındırıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SteppinUp -- 27 Nisan 2014; 0:29:44 >
  • quote:

Bence sen öyle düşünüyorsun. Akın gönüllüler adasına gideceğini hissettiği için duyguyu yazalım diye grup arkadaşlarının aklını çeldi. Yoksa takımı falan düşündüğünden değil gönüllüler adasına gidiyorum bari yanımda tolga gelmesin duygu gelsin diye düşünerek öyle yazdı.
  • Tolga'nın rol yaptığı kameralara oynadığı konuşma tarzından bile belli, ama adam iyi oynuyorki çoğu kişiyi inandırıyor demek ki.
  • Duygu zaten Ahmet yada Akın yazacaktı

Tolga zaten Akın yazdı

Serenay da Akın yada Baki yazardı

Akın'ın son artistikleri kızların haklı olarak Akın'ı yazmalarına neden oldu,Tolga ile pek alakası yok

Asıl kulisi yapanlar Akın tayfası ama bir taraflarında patladı

Akın oy kullanırken ne dedi sonra ne dedi,milleti keklemeye çalışıyor

Onlar sandı Merve,Serenay Tolga yazar Gökhan'la beraber 3 Tolga olur

Bizde Duygu yazarız 3 Tolga,3 Duygu giderlerler,ama olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uhtred Ragnarson -- 27 Nisan 2014; 0:38:07 >

• Adadaki en sinsi adam tolga acununda tolganın yaptıklarını göstermediğini düşünüyorum kısacası 1. Çoktan belli biz filmi izliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fire.Sword

Tolga'nın rol yaptığı kameralara oynadığı konuşma tarzından bile belli, ama adam iyi oynuyorki çoğu kişiyi inandırıyor demek ki.

Aynen öyle rolün ağa babasını yapıyor hemde. Her ne kadar sevmesem de Turabi bile Tolgadan daha doğrucu.

Tolga mağdura yatarak ağlayarak oy topluyor.
  • Sonlardan
  • bana göre acunun bu seneki finalist adayları belli turabi ve tolga

tolga ağlayarak sızlayarak sms birincisi oluyor turabi zaten vücut gidince kendide bitti ertunga'dan daha kötü oynuyor artık ama arkasında dağ gibi acun var eletmez turabisini
  • 500 bin lirayi turabi gibi bi kekoya yedirmez acun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün tolganın asıl yüzünü görmeye başladık sonunda akın oyunlarda tokatlasında bi tolgayı görelim
  • oylar şöyle verildi

Duygu >>> Akın
    Serenay>> Akın
    Tolga >>> Akın
    Akın >>> Duygu
    İsmail >> Duygu
    Ahmet>> Duygu
    Gökhan>>> Tolga
    Merve >>> ismail

oylama hakkında ise erkekler sözde strateji yaptı ama bi halt yapamamişlar oylamada Serenay'ı az çok tahmin edebiliyordum Akın yazmasını.
    Merve'nin Akın yazmayacagınıda önceki sayfalarda yazmıştım beni yanıltmadı.

kısaca akın sayesinde ödülleri kazanan ünlüler nankörlük yaptılar !
    Tolga'nın; "Başarılarını örtemezsin" demesi olayı özetliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAE11

bugün tolganın asıl yüzünü görmeye başladık sonunda akın oyunlarda tokatlasında bi tolgayı görelim

Akın gibi birini göndermek istediği için mi tolga kötü oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: headshout10

quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim reyiz

Karaktersiz akın'ın gitmesine sevindim

akın ünlülere geçmeden önce tolganın kızlara artistlik yapıp bağırıp çağırması akın geçince havası söndü şimdi tekrar artistlenir kızlara bağırır çağırır önce bir yalan atmayıp oyun oynasın gizli saklı yemek yesin ben güçlü olandan yanayım bunda dolayı favorim ahmet turabi akındır

Akın o kadar delikanlıydı da kızları koruyordu da madem Ahmet Duygu'ya,Serenay'a bağırırken nerelerdeydi.Gıkı çıkmıyordu Akın beyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ktulgar15

quote:

Orijinalden alıntı: MAE11

bugün tolganın asıl yüzünü görmeye başladık sonunda akın oyunlarda tokatlasında bi tolgayı görelim

Akın gibi birini göndermek istediği için mi tolga kötü oldu.

bu bölümü tam izlememişsin galiba
  • Akın-Turabi-Yigit Bu 3'lü her türlü ezer karşı tarafı

karşıda ise Ahmet-Gökhan-Tolga-ismail var. içlerinde bi tek Ahmet güçlü o da nereye kadar Turabide güçlü ama tek başına takıma katkısı yetmiyordu.
    Serenay'dan da artık tiksindim... ünlüler takımında tek favorim Merve.

bu arada Akın'ın ismi garantilenince Sahra'nın yüz ifadesini gördünüz mü kızın içinde havaii fişekler patliyor gibiydi
  • Ünlüler için lale devri sona erdi. Bundan sonra büyük ödülleri tek tek kaybetsinler de kafalarını dağlara taşlara vursunlar. Başta Tolga ve yancıları olmak üzere.
  • quote:

Ünlüler için lale devri sona erdi. Bundan sonra büyük ödülleri tek tek kaybetsinler de kafalarını dağlara taşlara vursunlar. Başta Tolga ve yancıları olmak üzere.

aynen artık hep hleikopterle şehre inme ödülleri olacak
  • 
Sayfa: önceki 873874875876877
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.