Şimdi Ara

Survivor 2013 [Ana konu] | Hangi yarışmacıyı destekliyorsunuz? (409. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.119
Cevap
43
Favori
255.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 407408409410411
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2013 [Ana konu] | Hangi yarışmacıyı destekliyorsunuz?

(En Son Oy Tarihi: 6.6.2017)
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masquerade89

quote:

Orijinalden alıntı: mervee..

yarismanin başından beri ümit karanı tutuyorum ama doğukan olmasa takım yerle bir olur bu da bir gerçek
    ayrıca dağhan sevinmesin, gülmesin bir insan gülerken bu kadar itici olabilir mı ya resmen kanalı değiştiriyorum onu görmemek için

Orda dur bakalım Dağhana laf yok o adam olmasa survivor izlenmez

Dağhan bana da çok itici geliyor. Ama yarışmada özellikle karşı tarafa geçtikten sonra yarışmaya bayağı hareketlilik getirdi.
  • quote:

yarismanin başından beri ümit karanı tutuyorum ama doğukan olmasa takım yerle bir olur bu da bir gerçek
    ayrıca dağhan sevinmesin, gülmesin bir insan gülerken bu kadar itici olabilir mı ya resmen kanalı değiştiriyorum onu görmemek için

Ayiptir be herif yuz felci gecirmis baska biseye benzemez, sen kimsinde herifin hastaligiyla dalga geciyosun?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gönüllülerden yanayım ve bu 4'lüyü finalde görmek istiyor bu gözler çok iyi bir takım oldular Dağhanın Fantastik 4'lü tanımına tam olarak uyuyor.
  • Doğukan çok iyiydi de ümit yüzünden alamadı götünü kaldıramadı adam. Tabi gönüllülerin kazanmasına sevindim, ama doğukana üzüldüm hak ediyordu.
  • dün cengiz dedi bugun ümit kısmetsizlik var takımın üzerinde diye.evet 2 aydır fatmagül diye bir kısmet vardı ünlülerde o gidince kısmetler kapandı tabi.
  • Dağhanın zayıflıktan baklavaları çıkmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Belarius

quote:

Ayiptir be herif yuz felci gecirmis baska biseye benzemez, sen kimsinde herifin hastaligiyla dalga geciyosun?

Yeni öğrendim bak kötü olmuş, gerçi ben hiç dalga geçmedim yakışıyor adama kötü değil ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Belarius

quote:

dalga geçtiğim falan yok olayı saptırma davranışları, hareketleri,gülmesi bana itici geliyor bu yani
    adamın hastalığıyla ilgili bir şey demedim demem de

• Gönüllüler oyun kazanıyor adam gibi sevinecekleri yerine anında dedikodu yapmaya başlıyorlar. Oyun biter bitmez başlıyorlar "artık ünlüler birbirlerini yiyecek, kavga edecekler" bla bla bla. Ulan sanane oyunu kazanmışsın edebinle sevin, yemeğini ye adana geri dön.
  • gonulluler kazansin ünlüler toplansin

• Survivor tanımının altını dolduramayan tek isim Ümit Karan bence gitme vakti geliyor.
  • Keyifler yerinde gönüllülere
  • quote:

Orijinalden alıntı: helfgott

ümit in kaybetmesi olayın en güzel tarafı.. ya şu ben akıllıyım diye öne çıkanların mort olması kadar hayatta zevk veren başka birşey yok..

tıpkı zamanında murat'ın ve duygu'nun asarız keseriz laflarından sonra oyun kaybetmeleri gibi değil mi ayrıca senin pençe şov bir hayli körüklemiş takımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: goncerivoo

Survivor tanımının altını dolduramayan tek isim Ümit Karan bence gitme vakti geliyor.

Irmak varken asla.

• farkettiyseniz gönüllüler sürekli ünlüleri konuşuyor onları çekiştiriyolar buradn belli ne kadar art niyetli oldukları hepsinden nefret ediyorum karaktersiz topluluğu
  • quote:

Orijinalden alıntı: aMiraL*

Gönüllüler oyun kazanıyor adam gibi sevinecekleri yerine anında dedikodu yapmaya başlıyorlar. Oyun biter bitmez başlıyorlar "artık ünlüler birbirlerini yiyecek, kavga edecekler" bla bla bla. Ulan sanane oyunu kazanmışsın edebinle sevin, yemeğini ye adana geri dön.

burunları havada ve mütevaziden yoksunlar. böyle olmalılar mı, bizim için sorun yok fakat geçen seneki gönüllüler takımına bakınca bu mevzuda bir hayli gelen gideni aratıyor sanki
  • Gonulluler en iyi odulleri aldilar

• duygu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FourWalls -- 21 Mayıs 2013; 22:05:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jejooo

farkettiyseniz gönüllüler sürekli ünlüleri konuşuyor onları çekiştiriyolar buradn belli ne kadar art niyetli oldukları hepsinden nefret ediyorum karaktersiz topluluğu

kesinlikle katiliyorum

• 
Sayfa: önceki 407408409410411
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.