Şimdi Ara

sürükleyici, akıcı sıkmayan dizi önerisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
10.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Why Shy

Hocam bende seninle aynı kafadanım. Bana da sürükleyici bir dizi önerir misin. Yalnız dizi tamamen bitmiş olsun.
    hocam listeni beğendim bana şçule bimiş kesin izle dediğin bölüm sayısı 100 gecmeyen dizi öneririmisin
  • Şuan netflix'de 2 bölüm masum izledim 3. bölümü izleyeceğim. hatta 2 bölüm ne ara bitti anlamadım! hele hele hakan denen ........ dan sonra ilaç gibi geldi. hala izlememiş olan varsa mutlaka izlemeli.
    sürükleyici, akıcı sıkmayan dizi önerisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madeofrage -- 9 Mayıs 2019; 18:34:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaman29

hocam listeni beğendim bana şçule bimiş kesin izle dediğin bölüm sayısı 100 gecmeyen dizi öneririmisin

Alıntıları Göster
    Listeden izlemediklerini söylersen ve sevdiğin ve sevmediğin tarzları söylersen tavsiye verebilirim.
  • Fringe izlemediysen çok şey kaybetmişsindir

• ben de aynı kafadayım listeni incelemeye aldım benim tavsiyem Carnivàle
    pek bilinmeyen ama kaliteli bir dizi 2 sezonda bitti ama devam etmemesi dünya dizi tarihine izleyicileri açısından dramatik bir şekilde geçti
  • Lethal Weapon gibi dedektiflik ve komedi,
    Black Mirror, Westworld ve Sherlock gibi zeka konularını içeren dizi arıyorum önerisi olan?
  • Hala izlemediyseniz

Supernatural | Prison Break | Game of Thrones | Chuck | Dexter | Sherlock | Mentalist | Narcos | Spartacus | Lucifer
    | Orphan Black | White Collar | Da Vinci's Demons | Sense8 | Arrow | Flash | Walking Dead | Burn Notice | Suits
  • Mindhunter

• twin peaks
  • Counterpart
    Killing eve
    You
    Berlin dogs

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.