Şimdi Ara

Sürücü Belgesi Randevu Sistemi [ANAKONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
4
Favori
12.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 666azazel

İLK DEFA SÜRÜCÜ BELGESİ VERİLMESİ İŞLEMLERİ
    1) Sürücü Belgesi Dosyası
    2) Nüfus cüzdanı
    3) Motorlu Taşıt Sürücü Sertifikası
    4) Sürücü Sağlık Raporu
    5) 2 adet fotoğraf biometrik
    6) Kan Grubunu belirtir belge

7) Sürücü belgesi harcı,
    sürücü belgesi değerli kağıt bedeli
    sürücü belgesi hizmet (vakıf payı)
    bedelinin vergi dairelerine veya anlaşmalı bankalara yatırıldığına dair makbuz

( hizmeti vakıfbanka yatırıyorsunuz - diğer ikisini emniyette maliye yazan yerden yada normal maliyeden yatırabilirsiniz. bazı bankalarda alıyor)

Hocam bu belgelerin hepsi kursun bize verecegi dosyada yer alıyor mu bizim yeniden çıkartmanız gereken bir sey var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• respectable_man kullanıcısına yanıt
    evet kurstaki dosyanızda hepsi var

mesela sağlık raporu 6 aylık olur süresi geçerse yeniden özelden 30 tlye alırsınız devlette daha fazla para isteniyor 200 e kadar çıkıyor .
    sürücü belgesi dosyası olmadan işlem yapılmıyormuş kurstan alırsan 20 tl soförler odasından alırsan 1-2 tl aradaki fark süper

emniyete giderken 2 resim isteniyor ve harç makbuzları
  • 666azazel kullanıcısına yanıt
    Hocam harç ücretleri sadece nakit olarak mı ödenebiliyor ?
  • galiba öyle bizde nakit ödedik . yoksa taksit yapardık çok pahalı ...
  • 666azazel kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba siz biliyorsunuz diye yazayım dedim olaya pek vakıf değilim yardımcı olursanız çok sevinirim...
    Bugün direksiyon sınavım vardı sorunsuz geçtim. Az önce de kurstan mesaj geldi 15 gün içinde sertifikanız hazırlanacak diye. Şimdi benim ne yapmam gerekiyor? Emniyetten 15 gün sonrası için şimdiden randevu mu almam gerekiyor? Yoksa belgeler elime ulaştığında randevu alabilir miyim? İstanbul'dayım bu arada bilmiyorum emniyet vs. fark eder mi.. Çok sordum kusura bakmayın, şimdiden teşekkür ediyorum...
  • Sertifikayı aldıktan sonra randevu alın...

Eksik dosya falan olur randevu iptal etmek zorunda kalırsınız.

Randevu. Sizin orada en erken kaç güne alınıyor bir bakın. Randevu alıyormuş gibi. Yapın ama almayın.

Ben mesela antalyada tarihlere baktın 3 güne verdi .
  • Ayın 30una randevu aldım tek kontenjan kaldığı için inşallah sorun olmaz. 15 günden fazla oluyor kalan 2 günde de eksik bir şeyler olursa onları hallederim diye düşündüm
  • Beyler ben 2016 ocak ayında aldım ehliyeti a2+b aldım ama ehliyetimde şuan A,A1,A2,B,B1,D1,F,M yazıyor yani a1 bile geçerli galiba şuan ehliyetimde bilen biri varmıdır ?
    Bu mesaja eklenen görseller:

Sürücü Belgesi Randevu Sistemi [ANAKONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: katleden1995

Beyler ben 2016 ocak ayında aldım ehliyeti a2+b aldım ama ehliyetimde şuan A,A1,A2,B,B1,D1,F,M yazıyor yani a1 bile geçerli galiba şuan ehliyetimde bilen biri varmıdır ?

Arka kısma bak yanında tarih varsa geçerlidir

• quote:

Orijinalden alıntı: SiyahPapyon

quote:

Orijinalden alıntı: katleden1995

Beyler ben 2016 ocak ayında aldım ehliyeti a2+b aldım ama ehliyetimde şuan A,A1,A2,B,B1,D1,F,M yazıyor yani a1 bile geçerli galiba şuan ehliyetimde bilen biri varmıdır ?

Arka kısma bak yanında tarih varsa geçerlidir

25.01.2026 ya kadarmış hocam.

• Bugun 18 gun onceden aldigim randevum vardi, turkiye capinda sistem yokmus bu sebeple hic bir islem yapmadan geri yolladilar.
    Ne yapicaz dedigimizde de tekrar randevu al dedi polis bey

• quote:

Orijinalden alıntı: metiletilfenol

Bugun 18 gun onceden aldigim randevum vardi, turkiye capinda sistem yokmus bu sebeple hic bir islem yapmadan geri yolladilar.
    Ne yapicaz dedigimizde de tekrar randevu al dedi polis bey

Çok saçma cevap olmuş.Ben aldıgım zamanlarda sistem kilitlenmişti beklemiştim baya sonra açılmıstı.Adamlarında sucu yok çünkü hergün rendevular full oluyor sizi yarın çağırsa yarın gelenler alamaz.Tabi sizde burda büyük mağdursunuz yapıcak fazla bir şey yok.Burası Türkiye kardeş ne bekliyon

• SiyahPapyon kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba. Ben bir şey soracaktım
    Ayın 30unda randevum vardı saatini değiştirmek için sisteme girdim birkaç değişiklik yaptım tarihle ilgili sonra işlemi yapmaktan vazgeçtim yani değiştirmek istemedim ve değişiklikleri iptal edeceğini düşündüğüm "iptal et" butonuna bastım. Anında randevumu iptal etti. Uyduruk işlemlerde bile iki kere sorarken benim için böylesine hayati bir konuda tek tuşla iptal etti sistem. Bunun bir çıkar yolu yok mudur arasam yardımcı olamazlar mi çünkü en erken 14 temmuza veriyor ve burda ciddi mağdur olmuş oluyorum ben bütün planımı temmuzun ilk haftası ehliyeti almış olduğumuz düşünerek yaptım ama bu durumda iki hafta geri atıyor ne yapabilirim bir fikriniz var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: senahizm

Hocam merhaba. Ben bir şey soracaktım
    Ayın 30unda randevum vardı saatini değiştirmek için sisteme girdim birkaç değişiklik yaptım tarihle ilgili sonra işlemi yapmaktan vazgeçtim yani değiştirmek istemedim ve değişiklikleri iptal edeceğini düşündüğüm "iptal et" butonuna bastım. Anında randevumu iptal etti. Uyduruk işlemlerde bile iki kere sorarken benim için böylesine hayati bir konuda tek tuşla iptal etti sistem. Bunun bir çıkar yolu yok mudur arasam yardımcı olamazlar mi çünkü en erken 14 temmuza veriyor ve burda ciddi mağdur olmuş oluyorum ben bütün planımı temmuzun ilk haftası ehliyeti almış olduğumuz düşünerek yaptım ama bu durumda iki hafta geri atıyor ne yapabilirim bir fikriniz var mı

Hocam doğruyu söylemek gerekirse iptal ettiysen biter pek umurlarında olcağınıda sanmıyorum, tuhaf polise gelirsen laf bile yapabilir öyle diyim.Keşke iyi düşünmeden iptal etmeseydin.Geçmiş olsun

• SiyahPapyon kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle oldu Ankara emniyeti aradım sabah öyle bir yetkimiz yok dedi adam allahtan ters değildi ama çok sinirlenmiştim kendime çünkü bir de bilerek iptal falan etmedim ya sayfadan çıkmak için iptal dedim de neyse artık iş işten geçti 14 temmuza randevu verdi benim ehliyetimi elime geçeceği tarihten daha sonra bi zamana randevu almış oldum hayırlısı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senahizm -- 24 Haziran 2016; 12:59:31 >
  • 2 gün önce emniyete gittim randevum vardı. Ve orada randevu almadan gelen onlarca insan vardı. Randevusu olan sıra almıyor, randevusu olmayan sıra alıp bekliyordu. Acaba her yerde bu sistem mi işliyor bilgisi olan var mı? Ben randevu aldığıma pişman oldum, randevu bulamasaydım başka bir şehire gidecektim az kalsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: howdeepisyourweb

2 gün önce emniyete gittim randevum vardı. Ve orada randevu almadan gelen onlarca insan vardı. Randevusu olan sıra almıyor, randevusu olmayan sıra alıp bekliyordu. Acaba her yerde bu sistem mi işliyor bilgisi olan var mı? Ben randevu aldığıma pişman oldum, randevu bulamasaydım başka bir şehire gidecektim az kalsın.

Randevusu olmayan %99 torpildir aksi halde çok zor randevusuz git hakaret işitirsin

• Hocam banka gibi sıra alıp bekliyordu insanlar. Hiç olumsuz bir durumla karşılaşmadım şaşırdım açıkçası
  • quote:

Orijinalden alıntı: howdeepisyourweb

Hocam banka gibi sıra alıp bekliyordu insanlar. Hiç olumsuz bir durumla karşılaşmadım şaşırdım açıkçası

Öyle bir şey sadece Trafik tescil şubelerinde duymuçtum hocam emniyetde böyle bir sistem görmedim hiç öyle olsa randevu koymazlar

• Yanılmıyorsam ben de trafik tescil biriminde hallettim işlemlerimi
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.