Şimdi Ara

Sürücü Belgesi Randevu Sistemi [ANAKONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
4
Favori
12.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SiyahPapyon

Rica ederim P.tesi 11.15 e aldim bende direk sonunda bitecek şu çile 😂

Ben de Pazartesi saat 13.00'a aldım
  • Geçici belge işi doğru mu? Pazartesi geçici belge alan olursa ss atabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slauson

Geçici belge işi doğru mu? Pazartesi geçici belge alan olursa ss atabilir mi?

Doğru ben bu perşembe aldım geçici belgeyi.A4 bir kağıt yani belge denilen şey.

Ehliyeti de eve getireceklermiş,telefona mesaj bırakacaklar herhalde zamanını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alftalen -- 9 Ocak 2016; 13:31:00 >
  • alftalen kullanıcısına yanıt
    Parmak izi verip kayıt yaptırdığın gibi veriyorlar mı bu belgeyi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: SiyahPapyon

Parmak izi verip kayıt yaptırdığın gibi veriyorlar mı bu belgeyi ?

Evet.
  • Arkadaşlar saat 00:00da mi aciliyor o günün randevuları

• Randevular kaçta açılıyor bilen var mı?

• akikara kullanıcısına yanıt
    Belirli bir açılma saati yok hocam

• Arkadaşlar 9 ocakta direksiyon sınavına getirdim ve geçtim. Henüz bir işlem yapmadım, kursla irtibata da geçmedim. 27 ocakta memlekete gideceğim, gidene kadar halledebilir miyim ehliyet alma işini? Veya memlekette alma şansım var mıdır ehliyeti. Ne yapmam lazim? Yarın kursa da gidip sorucam ama yine de yardımınızı bekliyorum. İstanbuldayim bu arada

• Bu randevular ne ara bitti ya
  • Az önce bakayım dedim şans eseri ataşehirde yer buldum 1 şubata aldım

• şun an için her aşaması olay bir durum.

randevu almak imkansız.
    randevuyu aldın para yatırma konusunda kimsenin haberi yok.
    rapor konusunda aile hekimleri vermiyor,hastanelere yönlendiriyor. biometrik fotoğraf isteniyor. 30 tl

para yatırma olayını aşağıdaki yol ile yapanlar olmuş ama emniyet kabul edecek mi belli değil ???

- vakıfbank internet şubesine girin.
    - vergi tahsilat kısmına gelin.
    - burada "diğer vergiler" şeklinde bir sekme göreceksiniz, oraya girin.
    - orada işlem numarası ile sorgulama var. ona tıklayın. 9264 kodu bulun.
    - ben ehliyeti alacağım ilçenin vergi dairesini seçtim. tahakkuk dönemi olarak da şu anda içinde bulunduğumuz 02.2016 tarihini seçtim.
    - 13 tl'yi buradan yatırın.
    - şubeye gidin.
    - şubeden vergi alındı makbuzunu isteyin ve 2 tl'lik vakıf ücretini de yatırın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akemals42 -- 18 Şubat 2016; 13:24:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akemals42

şun an için her aşaması olay bir durum.

randevu almak imkansız.
    rapor konusunda aile hekimleri vermiyor,hastanelere yönlendiriyor. biometrik fotoğraf isteniyor. 30 tl

para yatırma olayını aşağıdaki yol ile yapanlar olmuş ama emniyet kabul edecek mi belli değil ???

- ben ehliyeti alacağım ilçenin vergi dairesini seçtim. tahakkuk dönemi olarak da şu anda içinde bulunduğumuz 02.2016 tarihini seçtim.
    - şubeye gidin.

Madem bankaya gidip sıraya gireceksem ne diye internetten uğraşacağım onu anlamadım. Beyler nakit yatırın, size bir makbuz bir de vergi dairesi ödeme formu veriliyor. internetten yatırıp gidip slip almak sorunlu iş. alamazsanız kalırsınız öyle. bu işi çok sıkı tutuyorlar üzerinde tahsil edildi mührü olmayan dekontları bile geri yolladılar emniyetten. gidin elden yatırın tümünü vakıfbanktan yatırabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Roark

quote:

Orijinalden alıntı: akemals42

şun an için her aşaması olay bir durum.

randevu almak imkansız.

- şubeye gidin.

Madem bankaya gidip sıraya gireceksem ne diye internetten uğraşacağım onu anlamadım. Beyler nakit yatırın, size bir makbuz bir de vergi dairesi ödeme formu veriliyor. internetten yatırıp gidip slip almak sorunlu iş. alamazsanız kalırsınız öyle. bu işi çok sıkı tutuyorlar üzerinde tahsil edildi mührü olmayan dekontları bile geri yolladılar emniyetten. gidin elden yatırın tümünü vakıfbanktan yatırabilirsiniz.

Banka şubesi bilmediğini söylediği için bu bilgiyi paylaştım.
    9264 kodunu şubedekiler bilmiyordu

Kolay geldin

• Benim bi sorum olucak. Ben Ziraat Bankasına gittim ehliyet harçlarını yatırıcam dedim, görevli de iki farklı makbuz kesti. Toplamda 510 küsür lira mı ne ödedim. Vakıf payı gibi bişey varmış onu da almıyo musunuz dediğimde yok dedi. Peki o ücreti nereye yatıracağım? Bilen biri yardımcı olursa çok iyi olur. Başka alan banka var mı, vergi dairesi mi yoksa, ya da emniyette mi veriyoruz. Teşekkürler
  • Halkbank a gidiyorsunuz onlar biliyorlar, ben en son ing is ziraat vakif a gittikten sonra butun isimi Halk ta hallettim ve sikinti cikmadi en iyi sonuc Halkbank da .

• yahu bu nasıl bir olaydır. kocaeli gebzede oturuyorum randevular 6 ayın 24üne veriliyor yokmu bunun bir çaresi daha erken almak için .s
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thenough

yahu bu nasıl bir olaydır. kocaeli gebzede oturuyorum randevular 6 ayın 24üne veriliyor yokmu bunun bir çaresi daha erken almak için .s

İlk çıktığında çok rahat randevu alabiliyordun şuanda ne durumda bilemiyorum

• SiyahPapyon kullanıcısına yanıt
    birde ben kursa istanbulda yazıldım orda girdim sınavlarada. bu herhangi bir problem yaratırmı. mutlaka kendi semtimdenmi almam gerekiyor randevuyu veya sınava girdiğim yerdende alabilirmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thenough

birde ben kursa istanbulda yazıldım orda girdim sınavlarada. bu herhangi bir problem yaratırmı. mutlaka kendi semtimdenmi almam gerekiyor randevuyu veya sınava girdiğim yerdende alabilirmiyim

Öyle bir kural yok istediğin yerden alabilirsin mesela ben b.evlerde oturuyorum ama kursum şirnevlerdeydi ehliyetimide bahçelievlerden aldım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.