Şimdi Ara

Suriye ordusu 48 saat içinde Menbiç ve Kobani'ye girecek iddiası (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
0
Favori
10.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Novagate

2000 den beri PKK var ve senin Esad'ın PKK'yı vurmuyor. Apoyu veren de Esad değil ABD, ama senin bunlardan haberin yok tabi.

Alıntıları Göster
    Önce ne yazıldığına bak ondan sonra cevap ver.
    2011'e kadar Esad'la Türkiye'nin ilişkileri çok iyiydi, Erdoğan başbakanken tatil yaptı, çok kez Suriye-Türkiye ziyaretleri oldu, o arada PKK'ya destek veriyorsa aklınız neredeydi diye sorarlar adama?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OZ44 -- 13 Ekim 2019; 23:2:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OZ44

Önce ne yazıldığına bak ondan sonra cevap ver.
    2011'e kadar Esad'la Türkiye'nin ilişkileri çok iyiydi, Erdoğan başbakanken tatil yaptı, çok kez Suriye-Türkiye ziyaretleri oldu, o arada PKK'ya destek veriyorsa aklınız neredeydi diye sorarlar adama?

Alıntıları Göster
    İyi ilişkiler olması PKK'yı vuruyor anlamına gelmez. Senin Esad'ın bir PKK aşığı. Bunu o dönemde PKK'yı vurmayarak ispatlamıştır, bugün de YPG PKK'yı vurmayarak bunu ispatlıyor zaten ama anlayana tabi, Eset sevicilere değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ümettçiler yine boş boş konuşuyorlar.
    Hayal dünyasında yaşıyorlar.
    Yaptıklarını da inkar ediyorlar

• quote:

Toprak almak nedir sen anlamazsın boşver zorlama.
    Noldu petrol veren topakslar şimdi mi aklına geldi hayırdır 100 sene önce aklın neredeydi diye sorarlar adama

Alıntıları Göster
    Halkımız aşağıdaki gibi iken biz Sevr antlaşmasından ancak bugunki Türkiye topraklarına döndük. Atatürkün gücü, hasta hali ile ancak kendisi görememesine ve isyan bastırmasına rağmen Hatay iline yetti. Bugün hatay çok önemli bir set kuzey suriye için. Mısak-ı milli için Daha erken gücü yetecekti ama ingiliz destekli isyan çıktı. Halkımız da fakirdi hocam baksana fotoğrafa.
    Klavye başından alamadık edemedik vs yazmak kolay.

Suriye ordusu 48 saat içinde Menbiç ve Kobani'ye girecek iddiası

Suriye ordusu 48 saat içinde Menbiç ve Kobani'ye girecek iddiası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ` quaD. -- 13 Ekim 2019; 23:8:13 >

• ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Hatay da zaten bizimdi. Atatürk Hatay'ı geri alırken Atatürk'e de "senin amacın fetih mi" diyen olmadı. Bu arada Sevr hiçbir zaman yürürlüğe girmedi.

• Senin söylediğine göre RTE "kardeşim Esad" lafını, PKKyı desteklediğini bildiği biri için kullanmış.
    Sayın Cumhurbaşkanını nelerle suçluyorsun böyle, aman dikkat et, Silivri serinlemeye başlamıştır yine...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PYD rejimle ( Ruslarla ) niye anlaşsın. Anlaşsaydı şimdiye kadar anlaşırdı bizim girmemizi beklemden. Rejim ordusu geliyosa PYD'lileri tost yapmak içindir, bize karşı değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

PYD rejimle ( Ruslarla ) niye anlaşsın. Anlaşsaydı şimdiye kadar anlaşırdı bizim girmemizi beklemden. Rejim ordusu geliyosa PYD'lileri tost yapmak içindir, bize karşı değildir.
    Yav he he rejim ordusu PYD'yi vuracakmış
    Yahu siz hangi gezegende yaşıyorsunuz çok merak ediyorum

• Bu Esed ne istediğini ne yapacağını bilmiyo ki. Kendi halkını vuruyor. ülkesinde hortlayan daeş e müdahale etmiyor. Bide üstüne işgalci ypg ye yardım edip bize salça olacaksa Pehhh derim ve Bakırköy ruh sinir hastalıkları hastanesine davet ederim bu kaçık adamı...
  • quote:

Heeee benim yüzümden. ABD' yi eleştirme tabi onlar senin efendin. O bölgeyi işgal eden ben değilim ABD'nin teröristleri.
    Hiçbir şeyden haberin yok ona buna laf atıyorsun. İnşallah şehit olarak olurum. Şehitlik senin kafana göre değil zaten merak etme

Alıntıları Göster
    Sizin seviyenizle size cevap veremiyorum.
    Çok şükür bugüne kadar kimsenin gözünü yalamadım.
    Boynumda kimsenin ipi yok, ben boş konuşuyorsam, hiçbir şey bilmiyorsam. Siz delikanlıysanız buyrun lafınızı yemeyin gidin hakkınızı alın.
    10 gb internet paketi ile ne kadar toprak alabiliyorsanız alın.

• quote:

Hatay da zaten bizimdi. Atatürk Hatay'ı geri alırken Atatürk'e de "senin amacın fetih mi" diyen olmadı. Bu arada Sevr hiçbir zaman yürürlüğe girmedi.
    Sevr İstanbul hükümeti ile devrede olan anlaşma idi. Anadolu ve ankara istanbulu tanımayınca hükümsüz sayıldı olay budur.

Hatayda bizimdi evet bende bunu diyorum. İsyanlar , fakirlik , savaştan yeni çıkma sebebi vs vsler ile mısak-ı milliye ulaşılamadı. O günki şartlara göre insanlar düşünmeyip geçmişteki komutanları eleştirince bana komik geliyor. Nerden nereye kurtarmışlar bizim komutanlar , bizim dediklerimize bakın. ayıp valla.

Neyse konuyu dağıtmayalım.

• Rejim bizi vurması Bana fazla uçuk geldi. Arkadaşlar Türkiye Bm kurallarına göre orda illegal bir durum yok. Ayrıca unuttuğunuz bir nokta var biz Nato ülkesiyiz.
  • Deadwood kullanıcısına yanıt
    Bence natodan bize bişey çıkmaz. Şuanki tabloya bakılırsa Pyd nato üyesi, biz nato dışındayız
  • Ne garip hayatında konyadan doğuya gitmemiş adamlar burda suriyeyi tartışıyor.
    Yahu oralsın etnik yapısını bir bilseniz daha sittin sene kıyamete kadar kazanan veya kaybeden yahut biten bir savaş göremeyeceginizi anlarsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: dh_faRuk

Bence natodan bize bişey çıkmaz. Şuanki tabloya bakılırsa Pyd nato üyesi, biz nato dışındayız
    Haklısın bir şey çıkmazda işin içinde Suriye ve Rusya olunca ABD felan bir anda en iyi müttefikimiz oluverir gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sauthern Man

Sizin seviyenizle size cevap veremiyorum.
    Çok şükür bugüne kadar kimsenin gözünü yalamadım.
    Boynumda kimsenin ipi yok, ben boş konuşuyorsam, hiçbir şey bilmiyorsam. Siz delikanlıysanız buyrun lafınızı yemeyin gidin hakkınızı alın.
    10 gb internet paketi ile ne kadar toprak alabiliyorsanız alın.

Alıntıları Göster
    8 milyon insanı ben oradan çıkartmadım ABD geldi çıkarttı. O toprakları ABD işgal etti Suriyelileri yerinden yurdundan etti. Gelip bana suç atıyorsun.
    RTE düşmanlığınız batsın!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Novagate -- 13 Ekim 2019; 23:36:30 >

• Valla ben askere gittim Tsk nın sert yüzünü orda gördüm bize böyle yapan düşmana neler yapar :) isterse dünya birleşsin Tsk başka abi adamı parçalar :)

• Bro iç savaş başlangıcında Davutoğluyla neo osmanlıcılık oynayan benim babam mıydı? ABD ile birlikte deliler gibi asilere yardım etmedik mi? O asiler sonra IŞİD olmadı mı? Şimdi dahi ÖSO denilen pislik toplulukla uğraşıyoruz. Neyse ki ordumuz bilerek az donadı ve kötü eğitti, ileride karşımıza çıktıklarında pek baş ağrısı yapmayacaklar.
  • Deadwood kullanıcısına yanıt
    İnşallah olur. yoksa bölgedeki denklem çok karışık . En az zararla atlatırız İnşallah
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.