Şimdi Ara

Süresi biten pet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
7.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    maymun ve pet baslıklarını okudugum kadarıyla kim arkadaslar suresi bitince yeniden almanın gerektigini kimileride sadece saat alınca devam edecegini yazmıs..

maymunun suresi bitince.. yenidenmi 88 silk verip almamız gerekiyor yoksa 48 silk ile clock alıp suresini uzatabiliyormuyuz.

not:arama yap gibi birsey demeyin aramada cıkan butun sonucları okudum ama hep celiskili cvblar var.

• clock alıp uzatmazsan süresi bitince 88 silk verirsin tekrar o clock 1 ay daa uzatıo galiba forumdan bi arkadaşın başına gelmişti yakın zamanda
  • süresi bitince 48 silk verip saaten alıosun yeniden dirilio ve bir ay daha kullanıyosun.. denedim biliom korkma
  • pekı bıttıkten sonra da olabılıyomu mesela 5 gun sonra yada bıtmedenmı alıp uzatıyoruz ?????
  • tam olarak benimde anlatmak istedigim buydu.. 2-3 gun sonrada alınsa saatle kullanılabiliyormu ? yoksa 0dan mı almak lazım

quote:

Orjinalden alıntı: bora563

pekı bıttıkten sonra da olabılıyomu mesela 5 gun sonra yada bıtmedenmı alıp uzatıyoruz ?????
  • Petin süresi bitince pet inventory de durur ama acamassınız..
    Ne zaman saat alip tiklarsan o zamandan sonra 1 ay daha kullanma hakkı verir..
    İster petin süresi dolduktan ister dolmadan al ne zaman tiklatip baslatırsan o zaman baslar...
    tamamen userin keyfiyetine baqli..
  • ya bence pet almak o kadar iyi bişi değil!!!
    eyer okçuysanız gerekli ama glavie veye bladeçiyseniz zaten yaratığın yanına gidiosun bide eğilip parayı almanın ne sakıncası var!!!eyer skiliniz varsa ve item malldan bişi almak istiyorum diyosanız 100% exp paketi almak sizin açınızdan daha iyi !!!!!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: djberko

ya bence pet almak o kadar iyi bişi değil!!!
    eyer okçuysanız gerekli ama glavie veye bladeçiyseniz zaten yaratığın yanına gidiosun bide eğilip parayı almanın ne sakıncası var!!!eyer skiliniz varsa ve item malldan bişi almak istiyorum diyosanız 100% exp paketi almak sizin açınızdan daha iyi !!!!!!!

nası grekli değil ben bladerim
    mesela bi giant kestin bissürü gold çktı onları tek tek tek toplayana kadar(örn taoist giant) 4 tane keserim ben zahmetlik iş vakit kaybı

• benim bir sorun olacak

aldigimiz pet in kendine ait bir inventory si varmi. yoksa topladigi esyalari carimizin inventory sinemi atiyo ???
  • quote:

Orjinalden alıntı: ~frost~

benim bir sorun olacak

aldigimiz pet in kendine ait bir inventory si varmi. yoksa topladigi esyalari carimizin inventory sinemi atiyo ???

kendıne ait bıı ınventer ı war oraya topluyor dusuen ıtem tablet vs.vs
  • hepinizin ellerine sağlık birçok şeyi bu forumlardan öğrendim nerdeyse şçyle diyecem%50 forum%50 sro ama gerçeği % 30 forum %70 sro
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.