Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

sürekli scanreg yapan makina

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
111
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> sürekli scanreg yapan makina
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    82 Mesaj
    sürekli scanreg yapan makina var elimde rami değiştirip denedim, hdd yi değiştirip denedim format attım hiç fayda etmedi sağlam çalışan sistem yüklü hdd taktım oda scanreg yaptı. yardım pls...

|
    |
  • Yarbay
    4656 Mesaj
    Scandisk mi scanreg mi?
    Scanreg bildiğim kadarı ile sistem dosyalarının denetlenmesi problem yoksa yedek alınması, problem varsa kullanıcının uyarılıp bir önceki yedeğe geri dönülmesi işlemidir. Yani normal bir işlemdir.
    |
    |
  • Çavuş
    82 Mesaj
    kesinlikle scanreg...:) scandiskle karıştırmadım yani! neyse sistem yüklü sağlam bir harddisk(hdd) taktığımıda yazmıştım aynı hatayı bundada yaptığınıda söledim. yani sorunum donanımsaldı. ancak bu sorunu sabah çözdüm... sorun kablo ve rami değiştirince çözüldü. scanreg işlemi normaldir ama yeni kurulmuş bir sistemde herseferinde scanreg yapması hiç normal değildi(yeniden başlattığımda)... neyse sorunum halloldu. tşk...
    |
    |
  • Mareşal
    3813 Mesaj
    kesin ram olmalı rami değiştirdim diyorsun ama ozaman anakrtta birşey var
    |
    |
  • Yarbay
    4656 Mesaj
    Sorunu hala tam olarak anlayabilmiş değilim..
    Neyse çözülmüş ya geçmiş olsun.
    |
    |
  • Binbaşı
    1402 Mesaj
    eğer ram değiştirip aynı sorun ile karşılaştıysan anakartın ram denetleyicilerinde problem var olabilir.
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.