Şimdi Ara

SÜRAT KARGO KREDİLİ KARGO KAMPANYASI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
2
Favori
10.534
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sürat kargo ile 2 kötü deneyimim oldu bunu her fırsatta yeri geldikçe söylerim. Ilkinde 2012 13 Subatta sevgilime istanbuldan ankaraya elma sekeri gibi bisey yollatmistim tabi kargo firmalari araci firma ben secemiyorum nakliyatci firmayi, adamlar ankara yerinr sakaryaya gondermisti kargoyu. Bu sene de istanbuldan istanbula kargoya verilen sirt cantasini malatyaya gonderdiler yine sürat kargo basrolde :) aralarinda en rezalet firma sürat kesinlikle. Keske her alisverisim UPS ile gelse gelmeden once arayip sormalari kapida odeme sırasında para cikismayinca tekrar ertesi gun gelmeleri gonlumu fethetmeye yetti benim acikcasi.UPS olmayacaksa Aras kargo ancak asla sürat kargo degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence aramızdan birisi 3000 lik kontör alsın biz de yararlanırız satar bize parça parça

• Kargoyu kafasina gore baska daireye teslim edebilen bir firmadir kendileri.

• quote:

Orijinalden alıntı: meddah58

Kargolar bölgeye ile gore değişiyor sanırım.bizim burda yurtiçi çok yoğun resmen dua ediyorum yurticiyle gindermesinler diye.surat ve aras ise gerçekten çok hızlı.özellikle surat kargodan çok memnunum.

Aynı yerde mi oturuyoruz bilmiyorum, ama ben de Sürat ten çok memnunum. Özellikle Sanalpazardan aldığım ürünler Süratle gönderilince çok hızlı geliyor ve elemanlar çok ilgili. Bulamayınca telefon açıyor, komşuya bırak diyorum sorun olmuyor. Geçen yurtiçi getirmiş bahçede idim, zli çalmış hemen bırakıp gitmiş. Aradım niye bir telefon açmıyorsunuz dedim, cevap çok komil şirket bize firma telefonu veya hattı vermiyor o nedenle arayamıyoruz, gelip almanız lazım diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: dguoguz

quote:

Orijinalden alıntı: meddah58

Kargolar bölgeye ile gore değişiyor sanırım.bizim burda yurtiçi çok yoğun resmen dua ediyorum yurticiyle gindermesinler diye.surat ve aras ise gerçekten çok hızlı.özellikle surat kargodan çok memnunum.

Aynı yerde mi oturuyoruz bilmiyorum, ama ben de Sürat ten çok memnunum. Özellikle Sanalpazardan aldığım ürünler Süratle gönderilince çok hızlı geliyor ve elemanlar çok ilgili. Bulamayınca telefon açıyor, komşuya bırak diyorum sorun olmuyor. Geçen yurtiçi getirmiş bahçede idim, zli çalmış hemen bırakıp gitmiş. Aradım niye bir telefon açmıyorsunuz dedim, cevap çok komil şirket bize firma telefonu veya hattı vermiyor o nedenle arayamıyoruz, gelip almanız lazım diyor.

Aynen hocam.zaten ben de bu sebeple memnunum.sabah gelen ürünü ayni gün bırakıyorlar eve.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• personel yetersizliğinden kargomu dağıtıma çıkartmayıp, beni zarara uğratan firmadır kendisi, şubeye gittiğimde şube müdürü napayım gardaşım personel yok ben mi dağıtayım dedi ve kavga başladı 3 aydır helen bunlarla uğraşıyorum.

• rezalet bir firmadır kendileri
    kredili kanser olmak için birebir
    son alış verişimde kargo gelmeyince şubeye gittim.adam içerde aradı paketi bulamadı.yerdeki onlarca paket içinden kendim buldum
    bir keresinde bir paketim iki şube arasında 3 kere gidip geldi.hangisi teslim edicek anlaşamamışlar.3 gün sonra anlaştılar, paket geldi.bu sırada paketin bi oraya bi buraya gittiğini online takip etmek değişik bir deneyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helluri -- 27 Şubat 2015; 8:27:44 >
  • Konu temizlenmiştir.Lütfen siyasi yorumlarınızı "Ülke Gündemi" forumuna saklayınız.
  • Her defasında mı yanlış adres girilir, her defasında mı 3-4 günde teslim edilir. arkadaşa aldığım tableti başka binada alakasız birine teslim etmişler, adam aramasa araki bulasın. N11'den aldığım market ürünlerini çok önceden sipariş verdiğim memleketteki adrese gönderdiler, günlerce bekledim doğru adrese gönderecekler diye defalarca mh aramama rağmen 1 hafta sonra zor geldi ve süpriz ücretsiz kargo aldığım ürünler için kargo ücreti istediler. Kurye bir de aşağı bina girişine çağırdı, inmedim tabi. Kargo ücretini de duyunca delirdim, bit bir de gelen paketi geri almak istemez mi gıtlaklayasım geldi elemanı. Sonra müdürünü aradı ona bağırdım çağırdım. müdür şubeden hayatı düzeltip göndereceğiz deyince verdim, tabi 3-4 gün sonra zor geldi geri bu kadar adi bir firma. Sadece iş yoğunluğundan deyip geçilemez, sistemleri bile saçma sapan. Benim sipariş verdiğim adres belli internetten baktığımda mahalle farklı sokak adı farklı. Soruyorum yanlış adres girilmiş onun için gelmiyor heralde, neden diyorum. Sizin sokak mahalle sistemden çıkmamıştır, o harfle başlayan ilk çıkan sokağı girmişlerdir diyorlar. Komedi gibiler ya. Kısaca uzak durun.

• Kliksadan aldığım altınları çaldırmıştır. Peşinden zar zor ikinci kez yollatığım altınları yine çaldırmıştır.
    Sayelerinde 2 ay kliksa, kargo şubesi, sigorta firması ile debelenip durmuştum.
    Sonunda yurtiçi ile gönderdiler ertesi sabah elime ulaştı.

Sürat kargodan uzak durun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CallOfTheWild -- 27 Şubat 2015; 9:35:10 >
  • Arası tek geçerim, ikinci MNG gelir.

• Personelin yetersizse aracın yetersizse bu işi yapmayacaksın . Geçen hafta n11'den aldığım televizyonu 3 gün araçta dolaştırdılar. Sonunda bağırış-çığırış şubeden kendim teslim aldım. Bir siparişim daha hala şubede bekliyor. 2 gündür dağıtıma çıkmadı. Şube telefonları zaten kesinlikle açılmıyor. Böyle hizmet vereceğine kapansın gitsin daha iyi .
  • Kargoyu gidip ben almasaydım, Ankara içinde 5 günde teslimat yapacaklardı. Allah'tan ben aldım da 3 günde gelebildi Sürat kargo sayesinde.
  • 5 yildir online alisveris yapiyorum.gordugum.en berbat kargodur kendileri.yanlislikla adini surat koymuslar keske kaplumbaga koysalardi.

Not: suan en sorunsuz kargo bana gore yurtici.

• Gaziantep için sıralama yapıcak olursam

Ups
    Aras
    Mng
    Sürat
    Yurtiçi

• Arkadaşlar gittigidiyorda dükkanım var 10 desi ye kadar 6.50 TL ye gönderebileceğiniz kargo kodu verebilirim. Sadece 10 Kuruş
    İsteyenler özelden msj atabilir.
  • şubeden şubeye farkediyor boşuna marka olarak sıralamayın burada Megacenterda en iyi yurtiçi kargo mesela
  • taşındığımda çamaşır makinesini apartman kapısının önüne bıraktılar.
    biz 2. kata çıkartmayız dediler.
    tamam dedim.
    "ama ben tek kişiyim ve bunu tek başıma çıkartamam, bir yardım etseniz, yardım eden arkadaşlara istedikleri ücreti verebilirim" dedim.
    bir havalarda "hayır" diyerek çekip gittiler.

sürat kargo, bir daha asla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prof.Matematik -- 27 Şubat 2015; 11:07:25 >
  • xtesla X kullanıcısına yanıt
    Boyle bi imkaniniz varsa vede stok-sinir sorunu yoksa bence burda yardimlasalim hatta bunun konusunuda acalim.herkes faydalansin deil 10 kurus 50 kurus 1 tl gbi fiyatda gayet uygun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ltrg -- 27 Şubat 2015; 11:10:38 >
  • yurtici kargo evimin 3 bina yaninda (abartmiyorum) kargom subeye geldikten sonra 3 gun dagitima cikti ve yetismedi gerekcesiyle subeye dondu tekrar.. en sonunda subeye gittim anlattim durumu.. eger arabaniz varsa aracimizin yerini soyleyelim yolda yakalayin kendiniz alin dedi bu da boyle bi animdir.. surat, aras ve ups den hep memnun kaldim, diyecegim o ki bu is yogunlukla paralel

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.