Şimdi Ara

Supriz nokta konum belirleme sorunu!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
25.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hattı alalı kaç gün olmuştu acaba? Belli bir süre geçtikten sonra düzgün çalışmaya başlıyor sistem belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sis651

Hattı alalı kaç gün olmuştu acaba? Belli bir süre geçtikten sonra düzgün çalışmaya başlıyor sistem belki.
    Sali gunu gectim 5 6 gun oldu. Bugun oglen calisti sistem cok sukur. Bu arada turkcell cok baska ya. Internet hizi kapsama falan baya fark varmis. 1 sene sonra turk telekoma geri donmek icab ederse uzulecegim gibi dusunuyorum 😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar dün hattım taşındı ve bende de bu hata çıktı bip üzerinden bildirdim bugün beni aradılar ve verdikleri çözüm işe yaradı

-fake gps falan varsa kaldırın

-bipten sürpriz noktayı takibi bırakın

-bipten hesabınıza girip hesabınızı silin

-hattınızı 3G'ye alıp bi saat falan mobil veri açık şekilde takılın sürekli bi yerlere girmeseniz de olur ama mobil veri açık kalsın 3G'de

-tekrar bip'e giriş yapın

bende bu şekilde açıldı harita, hattım dün açılmıştı 1 hafta beklemedim yani

• Fake Gps yüklemiştim. Sildim. Fabrika ayarlarına döndüm, ama yine olmadı. Konum hatası devam ediyor. Mail attım, kara listedeymisim, 23 ekimdeki bip guncellemesinde duzelir dediler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 23 GÜN sonra uygulamaya mı güncelleme gelecek noktalar mı güncellenecekmiş?
  • Uygulama guncellenecek.

• Eşimin sürpriz nokta sorununu telefonu 3G/H+ ya alarak çözdük. O şekilde sürpriz noktayı yakalayıp kazandığımız interneti 4G yi açıp kullanmaya başladık.

• Benim sorunum farklıydı onuda şu şekilde çözdük önce kanalı takibi bıraktım, sonra ayarlar hesabim hesap sil yapıp telefondan bip i kaldırdım. Sonra telefonu 3G/H+ ya alıp bip i baştan yükleyip kurdum. Ve sorun kalmadı.

• Uzaktayken konum görünüyor, oraya gidince konum yok oluyor, buda enteresan bir sorun bendeki.
  • Sorunu çözdüm zannediyordum ama çözememişim. Bazen alıyorum çoğu zaman alamıyorum. Turkcell bu işten vazgecmeli. Zaten adaletsiz bir uygulama. Çarşı merkez yerlerde oluyor nokta, köylerde yaşayanlar faydalanamiyor. Birde eski model telefonlar hiç alamıyor. Salla kazan gibi herkese adilce ulaşabilir hediye sistemleri olmalı.

• Sivas’ta 8 nokta var. Başka yok ilk ay bitirdin mi 2 ay boş bekle

Allah’tan büyük şehirde yaşıyorum sokak sokak geziyorum biliyorum

Genelde merkezi yerlere ve timlerin olduğu yere koyuyorlar

İlçede kalanlar kullanmasın zaten Türkcell ve adalet yanında bile geçemez

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    sakaryada da 15 nokta mı ne var

istanbulda olsam oturduğum yerde 2km yarıçap içinde en az 10 nokta olur zaten, oturduğum yerden hepsini toplayabiliyorum, biraz haksızlık var bu işte eşit dağıtmalılardı sadece tim noktalarına koymamalılardı

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Hiç yoktan iyidir adamlar sürpriz nokta bulmak için şehre geliyor

• 6 GB İndirdik yine.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone için jb olmadan offline harita programı var mı ?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.