Şimdi Ara

Support Nidale antipatisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
1
Favori
4.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CeRMeDoN

Ben çok çalıştım gayet nidayla botu domine ediyorum o mızrağı hep tutturmak diye bişey var üstelik last hit atmamak denilen bi deneyim var. Sen her supportu birbiriyle karşılaştırırsın işte en büyük hatayı burda yaparsın nida gayet mükemmel bi support sabredip çalışana!!! Takıma katkı sağlamakta sadece CC değildir. Tutturmuşsunuz bi CCCCCC harbi komiksiniz yenin şu tabularınızı! Şöyle diyim, tirinity force diye herşey veren bi item var işte o nidalee... Kalın sağlıcakla.

vay be ilk defa birini blokladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThePsych0

Supp nida ve hatta ap nida useless. Tek skill Champ mı olur yav?!

Ap nidalee useless? tamam. Tek skill say sen o karakteri böyle devam et.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iDNZCLK

quote:

Birtek q var kaplan olduğundada zıplayıp duruyor. Ha zevklimi? Evet, hemde çok, rankedda alırmıyım? Sanmıyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nida support gayet güzeldir en azından e skillini fullediginde çok saglam attack speed ve hp veriyor w su armor m res dusuruyor kolay kolay yakalanıp ölmeyen bir champ ki bot lane de en nefret ettigim olaydır aptal aptal yakalanıp ölen supportlar, late game de de gayet guzel bi damage i var her ne kadar sadece support kassa bile iyi oturtuyor mızrakları.Özetle işini bilen ciddi bir nidalee support karşı bot lane i hayattan sogutur.
  • quote:

quote:

quote:

Birtek q var kaplan olduğundada zıplayıp duruyor. Ha zevklimi? Evet, hemde çok, rankedda alırmıyım? Sanmıyorum..

W skillide damage ve debuff yapıyor.Kaplan W - E aoe damage Q skilli ise carry tekler.Ap nidaleeye karşı oynamak feedlenmiş bir fiddle karşı oynamak gibidir her zaman korkarsın. 5v1 olarak sadee nidaleeye karşı kule pushlayamazsın. Nidalee Twisted Fate gibi karakterler usta mid lane oyuncuları içindir.

• quote:

quote:

quote:

Siegede öyle bir op ki ap nidalee quit attırır adama. Kule altında ez q sivir q atar birbirlerine oradan bir de nid q atar kime denk gelirse yarı can tanklar bile belli bir süre sonra tanklayamıyor üst üste yiyince. Nid ap 2k+ eloda çok oynanıyor. Adsi de Apside güçlü zaten paso ban atıyorlar

• Aynen bende hiç istemem support nidalee..
  • Ap nida iyi bir skillshoot kabiliyetiyle rakibini outfarm bırakabilir healı da gayet optur iyi bir as vermesi cabası mecburen sup kaldıysa senin de eğlenmen amacıyla (millet adc alırken bize sup oynamak istermisin demiyor sonuçta) picklenebilir sup oynuyorum diyip menjai rabadon void archangel rod of age felan çıkıyorum orası ayrı ama enemy adc outfarm kalması ve 1 k ap kastığında tutturduğun her q nun kill getirmesi paha biçilemez

• quote:

Arada r ye bas

• Tamamen useless şu ana kadar gold eloya kadar iyi oynayan bir nidalee görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlindBandit

nida support gayet güzeldir en azından e skillini fullediginde çok saglam attack speed ve hp veriyor w su armor m res dusuruyor kolay kolay yakalanıp ölmeyen bir champ ki bot lane de en nefret ettigim olaydır aptal aptal yakalanıp ölen supportlar, late game de de gayet guzel bi damage i var her ne kadar sadece support kassa bile iyi oturtuyor mızrakları.Özetle işini bilen ciddi bir nidalee support karşı bot lane i hayattan sogutur.

Kardeşim sana bişey söyliyeyim tek kelime harikasın oyundan anlayan adam burda gerisi umrumda değil zaten cevapta vermedim :)
    Benim söylediklerimi karmaşık bulan bu arkadaşın metnini okusun

• quote:

Orijinalden alıntı: WhisperOfTheSouL

Ap nida iyi bir skillshoot kabiliyetiyle rakibini outfarm bırakabilir healı da gayet optur iyi bir as vermesi cabası mecburen sup kaldıysa senin de eğlenmen amacıyla (millet adc alırken bize sup oynamak istermisin demiyor sonuçta) picklenebilir sup oynuyorum diyip menjai rabadon void archangel rod of age felan çıkıyorum orası ayrı ama enemy adc outfarm kalması ve 1 k ap kastığında tutturduğun her q nun kill getirmesi paha biçilemez

Harika yazmışsın ya trollere inat
  • ne zaman support nidalee olsa yanımda support diye ona vurmuyorlar ben kaçıyorum puma formuna geçip double kill alıyor bi anda 5-6 killi oluyor sonra ben support oluyorum ona
  • Tamam lanede harass var, heal var, map kontrolü var. Ama gank yediğinizde Nidalee'nin kaplan olup adc'yi ölüme terketmekten başka yapabileceği bir şey yok. Hele teamfight'larda bir Zed'i, Lee Sin'i, Talon'u mızrak atarak mı durduracak adc'ye dalmaktan ? Nidalee'lerden zaten nefret ediyorum, supportlarından ayrı nefret ediyorum.
  • SPear nidalee'ye kafayı taktığımdan nacizane fikrim ranked oyunlarda asla support nidalee gitme
    1-Spear nidalee'ye iş yaptırmamak çok kolay.Hareketli ol araya minyon koy
    2-Heal nidalee gitsen AD için iyi heali var fakat ganklere karşı yine açıksın.Adam gibi support al
    3-Top lane:Bruiser top'lar seni çiğner.
    4-Mid: dikine oynadığın için adama spear geçirmen zor
  • Nidalee support olursa yanında da bir caitlyn olursa dakika 5de kule alınabilir, ama ben de support olarak.
  • Dedikodumu yapmışsınız resmen yazıklar olsun
  • Support Nidale deyipte support oynayan görmedim zaten
  • heal i alistardan az kısmından sonra okumadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acanga71

adc oynadığım zamanlarda en sevmediğim şey supportumun nidale olması.Sebepleri kısaca:
    -W ile alan wardladığı düşüncesi ile ward almaması
    -soraka,ali,sona ile kıyaslayınca healinin yetersiz kalması
    -pasif ya da aktif bir bonusu yok
    -Nidale oyuncuları genel itibari ile ap'den ödün vermemek adına olmazsa olmaz support itemleri almıyorlar(süheyla,aegis ve frozen heart da olabilir.)
    -kill çalmayan bir nidale hatırlamıyorum.
    -En önemlisi hiç cc skili olmayışı,gank yediğimiz anda yapabildiği tek şey kaçmak.Karşıda leona,ali,taric,sona gibi cc bir support varsa adc'nin kurtulma ihitimali çok düşük
    tüm bu eksiler beni kule altı oynamaya itiyor ve sonuç ister istemez kötü farm.

Lütfen bu eksileri göz önünde bulundurup support tercihi yaparken yalnızca kendimizi değil adc yi düşünelim.Oyunu taşıyacak olan support değil adc'dir.

ozaman yanına nid sup gelince uzun rangeli bir adc al veya çok geçse bunun için full ad olan rune pageni seç rahatlıkla farm yaparsın tower altında da.. mesela ben bırak nida yı yanıma mal bir support gelirse ward almayan aptal aptal işler yapan direk bi dmg itemi alıp towerin altında farm yaparım eğer farm yapmayı biliyorsan towerin altında da yapabilirsin bu zor bişi değil.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.