Şimdi Ara

Support'dan sonra en kolay lane hangisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Supportum çok iyi ama diğer lanelerde çok kötüyüm genelde yardım etmeyi ve önden tanklamayı seviyorum solo top'ta tank kasmak benim için en iyisi herhalde dereceli oyunda solo topta hangi heroları önerirsiniz

• öncelikle rol* olacak o lane koridor demektir. Jungle off-tank(maks 2 saldırı eşyası alan) kolay minyon/canavar kesen bir şey sana uyumlu gidecektir.
  • Kendimden biliyorum, Supportu çok iyi oynayıp diğer laneleri oynamayanların ortak özelliği last hit özürlüsü olmalarıdır. O yüzden Jungle.
  • Malphite maokai nautilus en safe sololar galio da alabilirsin. Jungle ustalık ve önsezi ister supporttan sonra en kolay 2. Rol değildir emin olabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Destek rolünde tank ağırlıklı oynadığını düşünürsek

Top için nautilus oynayabilirsin. Hem pasifi sayesinde daha rahat son vuruşu yaparsın, gerekirse de hızlıca itip çekilebilirsin.
  • Jungle bilgisi olmadan oynanacak rol değil oynanırda bazı şeyleri bilmiyorsan kazanma şansın düşük onun yerine bildiğin tanky bir solo (cho trundle gnar..) yada kolay farm atan control magelerden (velkoz ziggs orianna belki swan ve malzahar) oynayabilirsin.

Ayrıca sup main olarak kendi adıma konuşursam önceden 2.rol olarak mid oynardım ancak iyi adclerin yanında sup oynaya oynaya hemen tüm adc mekaniklerini ve pozisyon bilgilerini de çözdüm artık 2.rol adc oynuyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sup kolay ?
    Sorunun cevabına jungle derim
  • Oyun bilgisi olarak oynaması en zor rol jungle ve sup, Mekanik olaraksa adc

Madem sup oynuyorsun tank heroları seviyorsun top lane senin için en ideali.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben supportun en kolay rol oldugunu dusunmuyorum. Soraka falan bahsetmiyorum adc arkasina gecip afk heal basma falan. Kime ne zaman focus atacagini , ne zaman adc sine odakli oynayacagini
    , ne zaman roam atacagini , lanedeki 2v2nin sonucunun nasil bitebilecegini kestirmesini , junglere karsi 2v3 gucu olsa dahi geri kuleye kacarken free olmesini , exhaust ignite bunlari cogu en son atiyor oysa savas baslarken atilir duruma gore degisir tabiki.Bunlari bilen cok az support var. Cumle devrik oldu usendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Starbucksunstari -- 18 Kasım 2017; 0:46:31 >
  • Bence 50 100 oyun annie at. Minyon alman kolay olacağı için diğer şeyleri öğrenmeye odaklanabilirsin. Pantheon(mecbur orman kaldığında elin alışık olur hem) Swain Vladimir oyna bunlar öğrenme dönemin için mükemmel olur oynaması çok kolaydır ama inanılmaz etkililer. Bu saydıklarımın dışına çıkma bence mid top gidersin o şampiyonlarla

edit: top (ya da mecbur jung kaldığında) maokai ve çogat olabilir aslında, bol bol hata yapma lüksün olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Ops -- 18 Kasım 2017; 1:7:1 >
  • Yanına yaklaşır ve o sihirli sözcüğü fısıldar:

Ornn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Main solo top olmasıyla birlikte, çoğunluk tank yada off tank yerine ad ap herolarla oynamyı seven biriyim topta(Yasuo, Lissandra, Malzahar,)
    Ancak bir hero var ki, oda yukardaki arkadşaın demiş olduğu ornn. Gerçekten anlamsız ve lane domine eden, tp ile botta gittiğinizde terör estiren, W ile hep cc atıp hep kasıp kavuran bir hero, Ap kasmış rumble alevinden cok vuran ornn W su mu olur :) Late bırakrsın her halukarda üstün oluyorsunuz takımca hemde 5 kişinin birden 7. itemi alması gşbş bişey.

TF ye gelirsek alıştırma yapman lazım. Ornnla her zaman rakibimi oyundan düşürmeme rağmen tflerde başlarda sorun yaşadım ve çok oyun kaybettik, yani nasıl söyleyim Ornn kadar bir irelia fiora darius ile kassam oyunu taşırım ama ornn ile o olmuyor takıma bağlısınız. Şuanki meta abukluk metası zevk almak istiyorsan one hit tryndamere oyna gitsin
  • adc>jung>sup>mid>top

en zordan en kolaya bence
  • tank jungle en kolayıdır
  • Support>top>ADC>jungle>mid

Benim listem böyle, bot koridoruna alıştığım için ADC oynarken zorlanmiyorum.

• Bence oynaması en zor lane adcdir farm yapmak kolay kısmı o tf de zed malphite rengar vb üzerinize atıldığında hanginiz hatasız kite yapabilirsiniz ki ? 1 tane missclick oyunu verdirir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.