Şimdi Ara

Superpower 2 Türkçe Yama [14.09.2015]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
5
Favori
64.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    14.09.2015

Superpower 2 Türkçe Yama [14.09.2015]

Arkadaşlar Superpower 2 için yeni ve düzgün bir Türkçeleştirme yaptım.
    Yamanın eğitim bölümü hariç diğer yerleri tamamen Türkçedir ve 1.4 sürümüyle uyumludur. Diğer sürümlerde (Steam sürümü dahil) metin hataları olabilmektedir.

İndirmek için:
    https://drive.google.com/file/d/0B5B2dHoRXivYdVNpV0xvY1pRWXc/view?usp=drive_open

--> Dosyayı "..\Superpower 2\MODS\sp2\data" klasörüne atmanız yeterli.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BAZI BİLGİLER:

GEÇERSİZ SDK SÜRÜMÜ / INVALID SDK VERSION HATASININ ÇÖZÜMÜ
    Bu hatayı bilgisayarında BlueStacks programı yüklü olan kişiler alıyor. Oyunu başlatmadan önce sistem tepsisinden BlueStacks programını kapatarak sorunu çözebilirsiniz. Her oyuna girişinizde bu işlemi yapmanız gerekiyor. Ne alaka olduğunu ben de anlamadım ama sorun bu şekilde çözüldü.

OYUNUN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜNÜ DEĞİŞTİRME
    Oyunu istediğiniz çözünürlükle oynamak için oyunun kurulu olduğu yerdeki "joshua.cfg" adlı dosyayı not defteriyle açın ve <WIDTH>1024</WIDTH> <HEIGHT>768</HEIGHT> bölümündeki çözünürlük değerlerini ekranınızın çözünürlüğüne göre değiştirin.

< Bu konunun sahibi ICTOP iken ICTOP tarafına aktarılmıştır -- Eyl 25 2021 11:28AM >

ictopbasli bu mesajı paylaştı

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-63DBB8E76

Bu mesaj silindi.
    teşekkürler deneyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Escherich

teşekkürler deneyeceğim

Alıntıları Göster
    sağolasın reyiz
  • rasul1995 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.
  • quote:

Rica ederim.
    kardes realism modunda oyuna giriyorum girmiyor. ana menüye dönüyor. senin yamadan mı kaynaklanıyor bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasul1995

kardes realism modunda oyuna giriyorum girmiyor. ana menüye dönüyor. senin yamadan mı kaynaklanıyor bu?

Eğer düşündüğüm sorun ise çözümü mevcut. Bana hangi hatayı verip menüye döndüğünü yazar mısın? Ayrıca yamayı Realism modda test eden arkadaşlarım var. Herhangi bir sorunla karşılaşmadılar daha önce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-63DBB8E76 -- 10 Aralık 2014; 16:01:12 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rasul1995

Eğer düşündüğüm sorun ise çözümü mevcut. Bana hangi hatayı verip menüye döndüğünü yazar mısın? Ayrıca yamayı Realism modda test eden arkadaşlarım var. Herhangi bir sorunla karşılaşmadılar daha önce.

Alıntıları Göster
    multi oynanıyor mu bunda netten indirdim ama simdi çalıştı nasıl oynayabiliriz acaba?

Evet oynayabilirsiniz. Zaten Türkçe yama yapmamın sebebi arkadaşlarımla daha iyi oynayabilmek içindi.

Hamachi isimli program sayesinde oynuyoruz. Fakat bir kaç ayarı var bu programın. İndirdiğinizde özelden yardımcı olabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-63DBB8E76 -- 10 Aralık 2014; 17:43:18 >
  • quote:

Evet oynayabilirsiniz. Zaten Türkçe yama yapmamın sebebi arkadaşlarımla daha iyi oynayabilmek içindi.

Hamachi isimli program sayesinde oynuyoruz. Fakat bir kaç ayarı var bu programın. İndirdiğinizde özelden yardımcı olabilirim.
    indirdim real 2002 yamasını kurdumne savaş var ne bi şey. bi de eğitimi yükseltiyim dedim bütçedeki mevcut fon aldı başını gitti. yined e 2015 te devam ediyorum şu an vergi %40 bi tavsiyen var mı? gerçekçilik kaçmasın diye %80 lere falan çıkarmadım vergiyi.
    O modun yapımcısının sıkıntısı. Modu yaparken bilgisayara karşı değil, gerçek kişilere göre yapmış Bu yüzden ülkeler asker basmaktan başka bir şey yapmıyor. Zaten o modu önermem. Siz en iyisi orijinal oyuna devam edin.
  • quote:

O modun yapımcısının sıkıntısı. Modu yaparken bilgisayara karşı değil, gerçek kişilere göre yapmış Bu yüzden ülkeler asker basmaktan başka bir şey yapmıyor. Zaten o modu önermem. Siz en iyisi orijinal oyuna devam edin.
    earth moduna bakabilirsiniz aslında
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnansetek

earth moduna bakabilirsiniz aslında

Alıntıları Göster
    sürekli olarak oyun başlatılamadı uyarısı geliyor ne yapmalıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: protonobilissimos

Oyunun dosyalarının içindeki bir sıkıntıdan kaynaklanıyor. Oyunun kurulu olduğu yerdeki dosyaların resmini çekip bana gönderirseniz size yardımcı olabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-63DBB8E76 -- 18 Haziran 2015; 12:55:38 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: protonobilissimos

Oyunun dosyalarının içindeki bir sıkıntıdan kaynaklanıyor. Oyunun kurulu olduğu yerdeki dosyaların resmini çekip bana gönderirseniz size yardımcı olabilirim.

Alıntıları Göster
    dostum bişe sorcam benim pc windows 8 64 bit di ben oyunu steamden aldım rahatça oynuyodum sonra format attım windows 7 32 bit yaptım oyun açılmıyo diye tekrar format attım ama bu sefer windows 8 32 bit attım sıkıntı hata felan vermiyor tıklıyorum açıyorum böle açılıyo gibi gözüküyo ama açılmıyo bunun sebedi nediir acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: vforbatu

dostum bişe sorcam benim pc windows 8 64 bit di ben oyunu steamden aldım rahatça oynuyodum sonra format attım windows 7 32 bit yaptım oyun açılmıyo diye tekrar format attım ama bu sefer windows 8 32 bit attım sıkıntı hata felan vermiyor tıklıyorum açıyorum böle açılıyo gibi gözüküyo ama açılmıyo bunun sebedi nediir acaba ?

Oyun eski oldugu icin yeni isletim sistemlerinde sorun cikarabilir diye dusunuyorum. Ama daha bilgili arkadaslardan yardim isteyebilirsin, benim bu konu hakkinda pek bilgim yok.
  • quote:

quote:

Oyun eski oldugu icin yeni isletim sistemlerinde sorun cikarabilir diye dusunuyorum. Ama daha bilgili arkadaslardan yardim isteyebilirsin, benim bu konu hakkinda pek bilgim yok.

Alıntıları Göster
    daha bilgili bi arkadaş tanımyorm sen tanıyorsn sorarmısın bi :D ?

• quote:

daha bilgili bi arkadaş tanımyorm sen tanıyorsn sorarmısın bi :D ?

Ben de tanimiyorum. Konu ac yardimci olurlar.
  • Oyunu steamdan mı aldın cidden? Çünkü Windows 7de sorun çıkmadan oluyor genelde. Eğer korsansa crackler sorunlu dediğin hatayı veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnansetek

Oyunu steamdan mı aldın cidden? Çünkü Windows 7de sorun çıkmadan oluyor genelde. Eğer korsansa crackler sorunlu dediğin hatayı veriyor
    dostum gerçekten oyunu steamdan 18 tl ye aldım ilk aldıgımda rahatça oynuyordm dediğim gibi format atınca sorun ortaya çıktı bide nereye konu açacam açaba pek bilimoyrm daha sabah kayıt oldum sırf bunu sormak için ?
  • Oyunu Nereden İndiricez Beyler
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.