Şimdi Ara

Company Of Heroes 2 ve Company of Heroes New Steam Version Türkçe Dil Dosyasıdır.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
3
Favori
5.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Company Of Heroes 2 ve Company of Heroes New Steam Version Türkçe Dil Dosyasıdır.
    Arkadaşlar merhabalar,

Uzun süredir üzerinde çalıştığım fakat bir türlü paylaşmaya fırsat bulamadığım Company Of Heros New Steam Version ve Company Of Heros 2'nin Türkçe yamasını paylaşıyorum.

Birden fazla yerde ulaşmaya çalışan arkadaşlar olabilir düşüncesiyle konu olarak açıyorum en azından arama motorlarından gelenler olur.
    Yamaya devam etmek ya da yardımcı olmak isteyen arkadaşlar steam üzerinden ulaşabilirler.

2 yama da %100 Türkçe Değildir! Eksikleri bulunmaktadır.

Company of Heroes (New Steam Edition) Türkçe Yama 2.700.2.42 ile uyumludur.
    Bir önceki versiyonu yüklemiş olduğum için güncel dosya aşağıdakidir.
    https://drive.google.com/drive/folders/1k4VIn1-oZqvikmaeAHitJqsVNWEKo2bq?usp=drive_open

Company of Heroes 2 Türkçe Yama 4.0.0.21567 ile uyumludur.
    https://drive.google.com/drive/folders/1k4VIn1-oZqvikmaeAHitJqsVNWEKo2bq?usp=drive_open

CoH (New Steam Version) Oyun içi görüntüleri için =>http://share.pho.to/AKofH
    CoH 2 Oyun içi görüntüler için =>http://share.pho.to/A39oW

Güncelleme: 06/11/2018 indirme linkleri güncellendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ApoCaLYpSe_35 -- 6 Kasım 2018; 13:14:59 >

• Kardeşim senden Allah razı olsun çok güzel eline sağlık...
  • Türkçe yama bölümüne taşınmalı.
  • Yamayı 2.700.2.43 sürümüne uygulayınca, bazı yerlerde "NO KEY" gibi acayip yazılar yazıyordu. Bunu düzeltmek için, ufak bir düzeltme yaptım.

http://www.mediafire.com/file/mq4sbdfv5fzostb/RelicCOH.English%20v2.700.2.43.zip
  • soulmy kullanıcısına yanıt
    Eline sağlık. Teşekkürler vaktim olmağından düzenleyemiyordum bir türlü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ApoCaLYpSe_35 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. :)
  • kurulum nasil yapicaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezgin87

kurulum nasil yapicaz
    Bu klasör yolunda olması gerekli. Fakat yama yeni versiyona güncellenmediği için no Key görebilirsin.

Company of Heroes 2\CoH2\Locale\English
  • türkce yama varmi kardes?
  • 4.0.0.23041 versiyona uyan yok sanırım
  • emeksiz bir çalışma olmuş bunun için google translateye teşekkür ederim ingilizce kelimeleri translate üzerinden çevirip yapıştırdın ve mantıksız olan cümleleri mantıklı hale getirip yazdın değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUSA36

emeksiz bir çalışma olmuş bunun için google translateye teşekkür ederim ingilizce kelimeleri translate üzerinden çevirip yapıştırdın ve mantıksız olan cümleleri mantıklı hale getirip yazdın değil mi ?
    CoH 2 çevirisi oyun çevirinin yapmış olduğu buradaki çevirinin yeni versiyonları güncellenmiş halidir. Güncelleme yaparkende yeni kahramanlar ve birimlerin çevirilerini de asıl çeviriye bağlı kalınarak güncellemiştim.

Şu söylediğinle oyunceviri ekibinide google translate çeviri yaptığını söylüyorsun. Çok ayıp

• quote:

Orijinalden alıntı: ApoCaLYpSe_35

CoH 2 çevirisi oyun çevirinin yapmış olduğu buradaki çevirinin yeni versiyonları güncellenmiş halidir. Güncelleme yaparkende yeni kahramanlar ve birimlerin çevirilerini de asıl çeviriye bağlı kalınarak güncellemiştim.

Şu söylediğinle oyunceviri ekibinide google translate çeviri yaptığını söylüyorsun. Çok ayıp

Alıntıları Göster
    valla kim çevirmişse berbat bir çeviri olmuş 100 tane ingilizce kelime varsa 3 tane türkçe kelime var türkçe kelimeler de bildiğin google çevirisi zaten uçak saldırısı yerine uçak kınaması ne demek ya :) ben sildim yamayı ingilizce devam ediyorum anladığım yeri anlıyorum anlamadığım yer kalıyor olsun en azından kafam karışmıyor kim yapmışsa lafım ona ingilizce kelimeleri google üzeri çevirtmiş ve mantıklı hale getirip yazmaya çalışmış bitane mantıklı türkçe kelime yok

• quote:

Orijinalden alıntı: MUSA36

valla kim çevirmişse berbat bir çeviri olmuş 100 tane ingilizce kelime varsa 3 tane türkçe kelime var türkçe kelimeler de bildiğin google çevirisi zaten uçak saldırısı yerine uçak kınaması ne demek ya :) ben sildim yamayı ingilizce devam ediyorum anladığım yeri anlıyorum anlamadığım yer kalıyor olsun en azından kafam karışmıyor kim yapmışsa lafım ona ingilizce kelimeleri google üzeri çevirtmiş ve mantıklı hale getirip yazmaya çalışmış bitane mantıklı türkçe kelime yok

Alıntıları Göster
    Her iki yamada %100 Türkçe değil. Açıklamalarda yazıyor.
    Coh 2 'nin Senaryo modları ve birimleri tamamiyle Türkçe (4.0.0.21567 versiyonunda birimler ve senaryoların çoğu Türkçe yeni eklenen birim ve paketler hariç.)

Coh 2 den mi bahsediyorsun Coh dan mı? Ayrıca söylediğin gibi "uçak kınaması" tarzında herhangi bir kelime yada cümle yaklaşık 100K satır arasında geçmiyor.
    Kaldı ki şu anda da yama oyun sürekli güncelliğini yitirdiği için kullanılmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ApoCaLYpSe_35

Her iki yamada %100 Türkçe değil. Açıklamalarda yazıyor.
    Coh 2 'nin Senaryo modları ve birimleri tamamiyle Türkçe (4.0.0.21567 versiyonunda birimler ve senaryoların çoğu Türkçe yeni eklenen birim ve paketler hariç.)

Coh 2 den mi bahsediyorsun Coh dan mı? Ayrıca söylediğin gibi "uçak kınaması" tarzında herhangi bir kelime yada cümle yaklaşık 100K satır arasında geçmiyor.
    Kaldı ki şu anda da yama oyun sürekli güncelliğini yitirdiği için kullanılmıyor.

Alıntıları Göster
    Hocam bu dil dosyasını neyle açtınız ?

• Çeviri işlerinden pek anlamam yaptığım yorum çok bilmişlik gibi algılanmasın reis fakat Company of Heroes'in eski versiyonu için %90'lık bir Türkçe yaması mevcut. Steam versiyonu ile arasında ne gibi dosya farkı var bilmiyorum. Söz konusu yamayı, Steam versiyon CoH'a importlayıp kalan eksiklikleri tamamlayarak daha kullanılabilir bir Türkçe yama elde etmek mümkün değil mi acaba?

• + dediğin gibi yapılabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkoali9 -- 16 Eylül 2021; 1:7:53 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.