Şimdi Ara

SÜPERONLİNE UPLOAD KALICI OLSUN #MayıssonuUploadDevamEtsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar mayıs sonu eski tarifeye döneceğiz Download hızlarına sözüm yok Herkes paketine dönecek Ama artık upload bu çağda Işık hızında İnternet Vaadi veren bir şirkete yakışmıyor. Şimdiden bu kampanyayı başlatalım..
    SÜPERONLİNE UPLOAD KALICI OLSUN  #MayıssonuUploadDevamEtsin

SÜPERONLİNE UPLOAD KALICI OLSUN  #MayıssonuUploadDevamEtsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zooe -- 22 Nisan 2020; 9:26:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yorumunuzda kesinlikle katılmadığım bir nokta var. Zamanında SoL ile aynı altyapı daha ucuza salak mıyım SoL'e bu kadar para verecem diyerek SoL altyapısından hizmet verebilen alternatif sağlayıcılara sevinç naraları atarak geçtiniz. O zaman da birçok yorumunda yazdım, her zaman binanızdaki altyapının sahibi kimse doğrudan ondan hizmet alın, yeri gelir pişman olursunuz diye. Ancak bana ne ben cebimden çıkan paraya bakarım diye yorumlar yazdınız. Bunları doğrudan size yazmıyorum sizin gibi binasında asıl altyapı sahibinden hizmet almak yerine 3-5 kuruş az ödeyeceğim diye macera arayan herkese yazıyorum. Şimdi de ISS'niz sizin upload hızınızı yükseltmedi diye suçlu yine SoL oluyor öyle mi?
    ISS'nizin sözleşmesini yenileyerek ve parasını da yeni sözleşmeye göre vererek müşterilerinin upload hızlarını artırması gerekirken SoL'nın kendi müşterilerine gösterdiği özeni göstermemesi neden SoL'ın suçu oluyor? Tamam sizden daha pahalıya kullanıyorum aynı hizmeti ama kaliteli hizmet alıyorum. Ucuz etin suyu kara olur diye ne güzel söylemiş atalarımız.
  • Evet Arkadaşlar 5 mbit gibi rezil hızlarda kalmayalım Madem en yoğun Dönemde verebiliyor Yinede verebilir veya Paket çıkarabilir.Konuyu öne çıkaralım uplayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zooe -- 19 Nisan 2020; 9:13:48 >
  • Bence haziran'a kadar test edecekler baktılar altyapıyı çok fazla etkilemiyor biz bu upladı ek paketle satarız şeklinde yapabilirler. Benim tahminim bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cat174 -- 19 Nisan 2020; 9:25:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cat174

Bence haziran'a kadar test edecekler baktılar altyapıyı çok fazla etkilemiyor biz bu upladı ek paketle satarız şeklinde yapabilirler. Benim tahminim bu.
    Hocam Eğer Şimdi Birleşemessek Çağ dışı bu hıza mahkum kalırız. Süperonline bence yapabilir ben kaç yıl önce 10 yıl olmuştur ilk 100 mbit hızı Sol de gördüm , Süper online fibere aboneliğimde 2006 da Bahçeşehirde iken başladı Kesintisiz devam ediyor.Umarım kalıcı yapar bir çok kişi anında Süperonline döndü bugünlerde Forumdan belli

• Destek

• up
  • ya BTK yasaklatacak yada daha pahalı pakette upload stacaklar... e*****line ile bu kadar...
  • detanaoq kullanıcısına yanıt
    Hocam makul düzeyde uploadlı pakette olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Destek

• Konular çok bölündü. Tek başlık altında toplanmamız lazım.
  • onurkose O kullanıcısına yanıt
    benim konuma gelebilirsin
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/142933317

• quote:

Orijinalden alıntı: QUINRY

benim konuma gelebilirsin
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/142933317
    Süperonline Başlığında Devam edelim gün Gün haberleri burdan takip edelim

• Sizde yine 5 var onu bulamayanlar napsın

• Technical.assistance kullanıcısına yanıt
    20 olsun hepimizin

• Ttnet var youtubeye video atıyom 4 saat internet yok sadece uploada çalışıyo ayıp ya

• Şu 5 i bulamayanlar ne yapsın diyenler çıkarsa daha iyi olur. Sanki ADSL kaldırıyor da bunlar vermiyor. Fiber de limite karşıyız. Fiber harici yapacak pek bir şey yok. Fiber gelmesini alt yapı çekmesini bekleyeceksiniz. Elde varken verilmemesine karşıyız. Elde yokken yapacak bir şey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Technical.assistance

Sizde yine 5 var onu bulamayanlar napsın
    Fiberin gelmesini beklesin..

• Ya paket lazım paket fiber gelse ne olacak yine 5mb upload kitlicekler

• Technical.assistance kullanıcısına yanıt
    Beni ve konuyu Eleştirmek yerine destek olun hocam.Sanki ben Iss im

• Ben seni eleştirmiyorum fiber gelince sorun çözülmüyor demek istediğim bu

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.