Şimdi Ara

Superonline +turkcell 89 lira (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
440
Cevap
24
Favori
28.482
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 25mbps akk 75gb paketi 49tlden kullanıyorum. Ekstra para vermeye gerek yok. Verdigi seyler de 10lira etmez zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 49 çok iyiymiş ben 64 ödüyorum ama yalın adsl sizin kullandığınız yalın internet mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: yufat

49 çok iyiymiş ben 64 ödüyorum ama yalın adsl sizin kullandığınız yalın internet mi?

Ev telefonuna da dakika falan hediye ettiler ama kullanmıyorum. Ek olarak 3 ay da fatura ödemeyeceğim taahüt yenilemeden dolayı. Israrci olmak gerekiyor. 4 yıldır ayni paketteyim belki de bu yuzden fiyay böyle. Yeni musteriye bu fiyatla vermeyebilirler

• quote:

Orijinalden alıntı: webkurdu47

Ben Superonline'nın Super 3'lü (Fiber+Turkecell TV Plus+Ev Telefonu) paketini kullanıyorum. Acaba buna geçersem fiyat ne şekilde değişir. Yine tüm bunlar dahil + Turkcell mobill toplamda 79TL mi olur?

Bu arada aylık 64 TL ödüyorum şuan.

aynen bende merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: webkurdu47

Ben de öyle düşünüyorum. :)

Öğrenirsem haberdar ederim sizi.

@serseri006

Hocam Superonline'a geçerseniz, TTNET taahhüt cezasını Superonline ödüyor zaten yerinize.

3 ay oldu geceli kaç lira cezası var

• serseri006 kullanıcısına yanıt
    O konuda bilgim yok. Kullandığınız tarifenin ayrıntılarında vardır. Oraya bakmanızı öneririm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • webkurdu47 kullanıcısına yanıt
    O paketten geçiş olmuyormuş arkadaşım. Bende de aynı paketten var. 3 gündür onun kavgasını yapıyorum Turkcell ile. Cihaz taahhütlü bir kampanyaya katılan bu yeni tarifeye geçemiyormuş! Böyle bir kural koymuşlar, hangi aklı evvel hangi akla hizmet koydu belli değil.
  • Fiyat normal bence çokta uygun değil.
    Şuan Superonline a 35 TL veriyorum Limitsiz ama 8 mbps. Akk yi aşmadığım sürece hızı güzel. Download da 800 kb/s yi görüyorum genelde.
    14.5 TL de Sabit telefon faturası 3000 Dk haklı.

19 liraya da avea yeni yıl tarifesi kullanıyorum. (2GB ve ayda 8 gün beleş internet + 1000 Dk 1000 Sms)

Toplamda 70 lira olmuş oluyor.
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler. Yazık olmuş. Ben şuan Vodafone Altın 2GB tarifesindeyim (500 DK + 5000 SMS + 2GB) ve 23 TL veriyorum. 8TL daha düşük fiyata 2GB fazla olan bir tarifeye geçmiş olacaktım. Üstelik Turkcell kalitesi de cabası olacaktı. Neyse kısmet değilmiş.

• 50 mbps fiber. Benim bina da fiber yok ne olacak bu durumda??

• İstan34bul kullanıcısına yanıt
    Avea daykende ben yapıyordum bunu yazlıkta. mesela alıyorsun bir tane paket diyelim aylık 2 gb kota var kota bitince hemen çıkıyorsun abonelikten kullandığın kadar interneti ödüyorsun günlük olarak
  • http://www.superonline.net/kampanyalar/dort-dortluk-paketler
    vdslde adslde var ancak bana karışık geldi. Mayısa kadar ttnet+bimcell devam bakalım
  • Daha önce gece kuşu kampanyasından faydalanıyordum. Bu kampanyayı duyar duymaz Türkcell'i aradım. Zaten 500DK + 4GB + 1000SMS tarifesini kullanıyordum. 100 Mbit/s 75GB AKK için 2 yıl taahüt yaptırdım. Ayrıca, AKK'sız Gece servisine aylık 10 TL vererek abone oldum. 2 gün oldu hız hala 50 Mbit/s, 100 Mbit/s'e çıkmadı. Superonline'ı aradım geçiş için kayıt açtırıp birimlere ilettiler, sorunun çözülmesini bekliyorum. Neyse, bu şekilde 20 TL az fatura ödemiş olacağım. Bazı ufak ve gereksiz problemler haricinde Superonline'dan memnunum. 5 yıldır kullanıyorum.
  • Kampanya çok iyiymiş. Lakin telekomdan kurtulamıyorum. Taşındığım mahallede boş port yok. Sokak kazılıp yeni kutu konulana kadar beklemem gerekiyor. İşin ilginci adsl hattımı superonline'a taşımama da izin vermiyor telekom.
  • vodafone dan numara taşıma yolu ile bu kampanyaya geçebilir miyiz?
  • İnterneti nerden kimden alırsan al telekom internet kutularına telekomdan başkası müdahale edemez.

Yani sen türkcell geldi sandığın teknik aslında ttelekom.

Değişen sadece hizmet. Yani türkcell senin yerine daha iyi baskı yaptığı için ve kurumsal olduğu için türk telekomdan daha iyi hızlı teknik destek alabiliyor.

Telekom müşterisi 1-2 gün beklerken turkcell müşterisi 1 günde arızası çözülüyor.

Annemlerin evine bağlattım yalın 2 yıldır kullanıyoruz. 8bit aldık 10mbit geliyo nasıl oluyorsa :) müşteri mem 10 numara.

• Arkadaşlar birisi şunu bana söyleyebilirmi bu tarifeyi daha ucuza başka şekilde başka operatörden yada turkcellden alabiliriz

Benim eve yalın internet gerekli.

Eşim ve benim hattıma ikisine 100tl ödüyorum
    4gb 500dk 1000sms olarak

Ancak internetlerimiz yetersiz kalıyor evde lazım oluyor ek paket alıyoruz faturamız 120tl ye çıkıyor.

Ben kendim bu pakete geçsem mi diyorum adsl olarak hız düşümü hakkında bilgisi olan varmı.

6gb olanına razıyım

• vodafone dan numara taşıma ile turkcell faturalıya gelerek bu kampanyaya katıldım. Hattım bugün aktif oldu. numara taşıdık diye ekstradan bedava alabileceğimiz birşeyler yok mu?
  • rezalet

10 gün önce sorunsuz ttnet ten superonline adsl e geçirdiler
    ama 10 gündür ev telefonu kesik
    sorunca daha telefonunuz bize geçmedi telekomdan sorun dediler
    telekon sizin telefon ttnet üzerinde oradan sorun dedi
    ttnet ise cevap bile vermedi

3 ay sonra ilk fırsatta superonlinedan kurtulup turknete geçeceğim
  • Gerçekten çok iyi oldu bu.

25 Mbit - 25 GB AKK (50 TL) yerine 50 Mbit - 75 GB AKK (79 TL) olacak. Bunun yanında cep telefonu hattıma 1000 SMS, 500 DK HY ve 4 GB internet yüklenecek.

Taahhüt durumu var ama yılını göremedim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.