Şimdi Ara

Superonline Turbo Servisleri [Bilgilendirme] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
4
Favori
21.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turbo butonu istediginiz kadar alabilirsiniz arkadaslar. Ayda 30 kere alabilirsiniz isterseniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar sadece webten mi oluyor acil cvap lazım
  • Hayir. Sms atarak veya mobil uygulamalardan da alinabiliyor.

• quote:

Alıntı:Superonline S.S.S

1 ay içerisinde kaç kez Turbo İndir alabilirim?

Tüm fiber müşterilerimiz ayda en fazla 3 kez Turbo İndir satın alabilirler. Satın alındıktan sonraki 24 saat boyunca aktif olan Turbo İndir, bu süre içerisinde tekrar alınamaz. Kampanya değişikliği yapan abonelerimiz yeniden 3 kez Turbo İndir alma hakkına sahip olurlar.

İlk mesaja eklersen faydalı olur.
  • Merhaba _Sezgin_
    Belirtiniz konu içeriğine eklenmiştir.

Ayrıca "TURBO YÜKLE" servisi şimdilik devre dışı gözükmektedir. Superonline tekrar güncellendiğinde bilgilendirme yapılacaktır.
    Bu iki servis birbiriyle birleştiriliyor olma ihtimali de vardır. Zira şimdilik "indirme" ve "gönderme" ile alakalı hiçbir açıklama bulunmamaktadır.

Teşekkürler.
  • düzgün çalışmıyor ki... bende aktif şekilde kullanılmıyor bile...
  • "Ayrıca "TURBO YÜKLE" servisi şimdilik devre dışı gözükmektedir." derken ne demek istediniz. Superonline hesabıma girdiğimde Turbo İndir ürününü satın alabiliyorum şuanda. Superonline ile iletişime mi geçtiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Sezgin_

"Ayrıca "TURBO YÜKLE" servisi şimdilik devre dışı gözükmektedir." derken ne demek istediniz. Superonline hesabıma girdiğimde Turbo İndir ürününü satın alabiliyorum şuanda. Superonline ile iletişime mi geçtiniz?

Hayır Turbo İndir değil. Turbo Yükle (upload) servisi hakkında bilgilendirme yapılmadı.
    Superonline'ın Turbo İndir'den sonra çıkardığı farklı bir servisti. Şuan için servisler kısmında gözükmüyor.
  • Hmm ben yanlış anlamışım kusura bakmayın.
  • siteye girebilen var mı ben şifremi yazıp giriş yapamıyorum.kendi kendine şifreyi siliyor...
  • ungalath kullanıcısına yanıt
    sorunsuz giriş yapılabiliyor... tasarım değişmiş...
  • Şaka gibi 25mbit paketle wifi ile 24 hızım varken, turbo aldım 1 mbit üstünü göremez oldum aldığım andan beri.. Aradım 0850li hattı, modem ışıklarını sordu, kayıt açtı, 24 saat sonra dönerlermiş.. zaten hizmetin süresi 24 saat.. lanet olsun kapat turboyu dedim, biz siize dönecez dedi.. saçmalık resmen!!
  • 100 Mbps internetin 24 saat boyunca son hızda veri transferi yapmanın dijital maliyeti superonline'a ne kadardır acaba

Saniyede tam 10 mb veriyi 86400 saniye boyunca indirsek. (Tüm indirdiğimiz dosyaların tam band genişliğinde olduğunu ve modeme kablo ile bağlandığımızı varsayıyorum) 864 GB yapar.

Tam maliyetini çıkartmak budur.İşte bu şekilde zarar etmezsiniz.
  • Bu turbo servisleri neden ADSL/VDSL'de yok?
  • JustOffer kullanıcısına yanıt
    adsl ve vdsl ile o hızı veremeyeceklerinden yok... 100Mbps hız... vdsl ile göremezsin...
  • ben aylardır kullanamıyorum bu servisi. sistem hatası diye mesaj geliyor almaya çalışınca. çok özledim
  • şimdi bende aldım gel gör ki speedtest sonucu 27mbps.
  • 100 mbit hizinizin olmasi her an ve her kosulda bu hiza ulasacaksiniz anlamina gelmez. Bunu cogu kisi biliyordur zaten ama hatirlatmak istedim yine de.

Ben de 100mbit kullaniyorum ama ortalama 75 falandir aldigim hiz. Nadir durumlarda maksimum hiza ulasabiliyorum ki burada karsi tarafin o anki cikisi da onemli.

• Vdsl de altyapı 80 mbite kadar destekliyor. Bunu kullanabilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: uykusuzinsan

Vdsl de altyapı 80 mbite kadar destekliyor. Bunu kullanabilir miyim?

Kampanya yalnızca "Işık Hızında" kategorisi altında Superonline Fiber İnternet aboneleri için geçerlidir. Vdsl desteklenmemektedir.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.