Şimdi Ara

superonline turbo indir 100mbit alıyorum ama hızım hala 3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• ara sıra saçmalıyor, modem vs acıp kapadıysanız, turbo yukle almadiginiza yanlislikla eminseniz arayin, 3-5 gune iade ediyorlar parasini.
  • Benzer şekilde ; 75gb akk 100mbps üyeliğim var. AKK bitmeden, nasıl olsa bitecek diye 2 Nisan tarihinde internet üzerinden 100gb ek alan satın aldım. 75gb akk bittikten sonra durumda gariplik olduğunu fark etmem üzerine müşteri hizmetlerini aradım. 100gb ek alanın tanımlanmadığını sistemlerinde problem olduğunu kabul ettiler. Dilersem ilk ek alan satın alma işlemini iptal edebileceklerini bildirdiler. Ben de kabul ettim. 24 saat geçti güncel faturada halen daha iptal edilmediği gözüküyor. 24 Nisan' a kadar bekleyip duruma göre tekrar hareket edeceğim.

Bu ay içerisinde ek AKK alanı satın alan arkadaşlar bence durumu kontrol etsinler.

Bu arada müşteri hizmetleri yetkilisi hiç bir soru sormadan 1 Mayıs itibariyle AKK bitim sonrası düşürülen hızda güncelleme yapılacağını bildirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EuphoriA

Benzer şekilde ; 75gb akk 100mbps üyeliğim var. AKK bitmeden, nasıl olsa bitecek diye 2 Nisan tarihinde internet üzerinden 100gb ek alan satın aldım. 75gb akk bittikten sonra durumda gariplik olduğunu fark etmem üzerine müşteri hizmetlerini aradım. 100gb ek alanın tanımlanmadığını sistemlerinde problem olduğunu kabul ettiler. Dilersem ilk ek alan satın alma işlemini iptal edebileceklerini bildirdiler. Ben de kabul ettim. 24 saat geçti güncel faturada halen daha iptal edilmediği gözüküyor. 24 Nisan' a kadar bekleyip duruma göre tekrar hareket edeceğim.

Bu ay içerisinde ek AKK alanı satın alan arkadaşlar bence durumu kontrol etsinler.

Bu arada müşteri hizmetleri yetkilisi hiç bir soru sormadan 1 Mayıs itibariyle AKK bitim sonrası düşürülen hızda güncelleme yapılacağını bildirdi.

Hocam pardon ama ben 25mbit 75gb akk kullanıyorum ailemin evinde,10 gün sonra kota doluyor sen bir de 100mbps hız ile 75gb almanın ne mantığı var ki kim bilir kaç para ödüyosun yani ferrarin var ama benzin pahalı diye bisikletle okula gidip gelmek gibi bir şey :D

• quote:

Orijinalden alıntı: RobinHood35

quote:

Orijinalden alıntı: EuphoriA

Benzer şekilde ; 75gb akk 100mbps üyeliğim var. AKK bitmeden, nasıl olsa bitecek diye 2 Nisan tarihinde internet üzerinden 100gb ek alan satın aldım. 75gb akk bittikten sonra durumda gariplik olduğunu fark etmem üzerine müşteri hizmetlerini aradım. 100gb ek alanın tanımlanmadığını sistemlerinde problem olduğunu kabul ettiler. Dilersem ilk ek alan satın alma işlemini iptal edebileceklerini bildirdiler. Ben de kabul ettim. 24 saat geçti güncel faturada halen daha iptal edilmediği gözüküyor. 24 Nisan' a kadar bekleyip duruma göre tekrar hareket edeceğim.

Hocam pardon ama ben 25mbit 75gb akk kullanıyorum ailemin evinde,10 gün sonra kota doluyor sen bir de 100mbps hız ile 75gb almanın ne mantığı var ki kim bilir kaç para ödüyosun yani ferrarin var ama benzin pahalı diye bisikletle okula gidip gelmek gibi bir şey :D

Normalde 50mbps 125gb akk anlaşmam vardı ve hemen hemen yetiyordu. 1 Mayıs itibariyle BTK kararıyla akk dolması ile 50mbps=>16mbps , 100mbps=>24mbps hızına düşeceği için geçtiğimiz ay ücret farkı ödemeksizin 100mbps, 75gb akk tarifesine geçtim. Yani 24mbps limitsiz internetim oldu, her ay ilk 75gb kullanımımı 100mbps üzerinden yapacağım -ki bu şu an için fazlasıyla yeter. Tarife değişikliğini geçtiğimiz ay yapıp bu ay yeni tarifem ile fatura ödeyeceğim için tarife değişikliğini iptal de edemezler. Ederlerse TSHH ve BTK aracılığı ile derhal itirazda bulunurum.

• Bu arada Joker Satın Alma işlemim 48 saat içerisinde iptal edilip güncel faturada düzenleme yapıldı. Müşteri hizmetleri tekrar telefon edip dilersem joker alan satın alma işlemini tekrar yapabileceğimi bildirdi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.