Şimdi Ara

Superonline Sınırsız 1M ve 2M fiyatları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ilk 5 safaya baktım bu konu hakkında bir bilgi bulamadım, ilgilenenler için yazıyorum.

12 aylık 1M veya 2M lik super online bağlantı yaptırırsanız, aktivasyon ücreti alınmıyor ve 1M liği 89 YTL ye, 2 M liği ise 119 YTL kullanıyorsunuz.

quote:

Hemen 12 aylığına SuperADSLSınırsız abonesi olun aktivasyon ücreti ödemeyin üstelik 1 Mb Sınrsız SuperADSL 99 YTL yerine 89 YTL , 2 Mb Sınırsız SuperADSL 139 YTL yerine 119 YTL...

*Kampanya Sınırsız SuperADSL aboneliklerinde geçerlidir. Kampanya kapsamında 29 YTL lik bağlantı ücreti alınmayacaktır ve aylık abonelik bedellerinde indirim uygulanacaktır. Kampanyada aboneliğin 12 ay devamı gereklidir.

http://adsl.superonline.com/campaign.php

beni sorarsanız 256 cıyım.

• Madem öyle birde 512 kb sınırsız 60 ytl diye bir kampanya yapsınlar hemen balıklama atlayayım.
  • Acaba bu kampanya şuan superonline kulananlar için geçerli mi ??
  • Kablonet'in 512 sınırsızı 59 ytl zaten şuan :) Boşuna superonline'la ttnet'le uraşmayın..
  • quote:

Orjinalden alıntı: pestboy

Kablonet'in 512 sınırsızı 59 ytl zaten şuan :) Boşuna superonline'la ttnet'le uraşmayın..

Kablonet Heryerde olsa, uğraşmıcaz da...
  • quote:

Orjinalden alıntı: pestboy

Kablonet'in 512 sınırsızı 59 ytl zaten şuan :) Boşuna superonline'la ttnet'le uraşmayın..

Senin oturduğun bölgede kablo net olabilir. Ama Türkiye'nin %90'ında yok. Olsa ne diye uğraşalım adsl ile...
  • Abi biz bu rezilliği cekmeye devam edeceğiz ben 139ytl 2mbit icin veriyorumda noluyo ya herkezin durumu bir değil anlıyorumda para'yı Gectim alt yapı berbat 2mbit internetim var 1600k hız testinde gözüküyor rapid downloadlarda 110-160k arası gidip gelio Ben hizmet alamadıktan sonra ........ Superonline a gecsem ne olur .... (Kablonet olsa gecicem oturduğum bölgedede yok.Ayrıca kablonetin kullandığı kablo ile telefon kablosu arasında baya bi fark var !!!)
  • Sınırsız abonelikte özel indirimmiş. Çok özel gerçekten 512 sınırsız ve 256 sınırsızı katmamışlar bile kampanyaya. Sanki başka sınırsız tarife kullanan yok.
  • 1 Mbit ve üzeri hızlar için çok cazip
    Ben 512 sınırsıza geçtim bu ay hemde 24 ay sözleşmesi yaparak
    Aslında iyi bir reklam kampanyası yapsalar üst kullanıcılardan çok geçen olur.

Asıl benim derdim bu değil 1 Mbite geçip de paramın hakkını alabilsem 10- 15 ytlden mi kaçacam zira hız ikiye katlanacak
    Şimdi bir hız testi yaptım. 54 kb ama rapidle 40 kbla bile indiremiyorum. Emulede en fazla 40 kb gördüm şimdi ben 1 Mb'e niye geçeyim
    Ben 256 kullanırken rapidle hiç sorunum olmuyordu yani full çekiyordum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.