Şimdi Ara

SUPERONLINE INTERNET HIZI (SSLI)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
1.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• MetroNet mi bu, pingler çok iyi ya
  • local sunucudan bile tam hızı alamıyorsun, onu da geçtim; hiçbir router'dan yönlendirme almadan bir çift fiber çeksen bile fiziksel olarak Türkiye'den ABD'ye 90ms'den daha düşük gecikme süresi alamazsın, alabilmen için ışıktan daha hızlı olman lazım. Fizik kurallarını aşabiliyorsan burada işin ne zaten.

düzenleme: hız testi atacağına görev yönetici açık bir şekilde ağ durumunu göster. yoksa hız testi sonuçlarını değiştirince kimse sana imrenmiyor.

düzenleme 2: al daha inandırıcı sonuç:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LGR9 -- 18 Nisan 2018; 0:54:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0988D7594

Bu mesaj silindi.
    Washington 60 ms??? İmkansız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGR9

local sunucudan bile tam hızı alamıyorsun, onu da geçtim; hiçbir router'dan yönlendirme almadan bir çift fiber çeksen bile fiziksel olarak Türkiye'den ABD'ye 90ms'den daha düşük gecikme süresi alamazsın, alabilmen için ışıktan daha hızlı olman lazım. Fizik kurallarını aşabiliyorsan burada işin ne zaten.

düzenleme: hız testi atacağına görev yönetici açık bir şekilde ağ durumunu göster. yoksa hız testi sonuçlarını değiştirince kimse sana imrenmiyor.

düzenleme 2: al daha inandırıcı sonuç:

Ben orada speedtest linklerini paylaşmışım. Speedtesti mi hackleyim birader nasıl değiştireceğim? Şimdi git ağla ve kudur.

• merhaba

sonuçlar ilgi çekici ::)

Bu hangi tarife ve bağlantı tipi? Eve verdikleri 1 gbps nin bile uplaod hızları bu kadar değil. Bilgisayınızı Superonlinein omurgasına direkt bağlayıp hız testi mi yaptınız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taydag

merhaba

sonuçlar ilgi çekici ::)

Bu hangi tarife ve bağlantı tipi? Eve verdikleri 1 gbps nin bile uplaod hızları bu kadar değil. Bilgisayınızı Superonlinein omurgasına direkt bağlayıp hız testi mi yaptınız?
    Hocam superonline, eve bu kadar hızlı hat çekmiyordu. Bende o yüzden evi aldım superonline sunucularına taşıdım.
  • ağla ve kudur mu? yaşın kaç ergen, 15?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

ağla ve kudur mu? yaşın kaç ergen, 15?
  • SUPERONLINE INTERNET HIZI (SSLI)

Gökhan Göçküncü troll, takilmayin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nofearl -- 19 Nisan 2018; 10:47:10 >
  • nofearl N kullanıcısına yanıt
    SS ler yalan söylemez. Yukarıda attım sonuçlar işte.
  • zero fear kullanıcısına yanıt
    hocam vpn kullanıyorsanız mikansız değildirhttps://www.puffinbrowser.com/
  • tam ıdm ile indirme yap
  • quote:

ağla ve kudur mu? yaşın kaç ergen, 15?
    hocam yaşını boşverin arkadaşın o test hatalı superonline çalışıyorum bayi'de o sorunu yaşayan çok müşterimiz var bazı ip adreslerinde bant genişliği sınırı etkin olmuyor yada yazılım ekibi eklemeyi unutuyor ondan kaynaklanıyor ankara/çankaya bölgesinin bazı semtlerinde mesela akn akk uygulaması çalışmıyor sms geliyor ama sistemsel hata nedeni ile hızını düşürceğine altyapının desktelediği hıza kadar çıkıyor ve bide çankaya bölgesi superonline test bölgesi türkiye'de ilk 10gbit internet testleri bu bölgede yapıldı

bizde hala 50Mbps...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imhotep_of_grudge -- 24 Haziran 2018; 22:7:51 >
  • imhotep_of_grudge kullanıcısına yanıt
    Ben çalışan kampanyasından yararlanıyorum 25Mbps Platin paket kullanıyorum 100mbps yakın hız alıyorum bide bulunduğum apartmanda tek kullanıcı benim superonline diğerleri uydunet veya türktelekom türknet vodafone dsmart millenicom kullanıyorlar

http://www.speedtest.net/result/7420226757.png

Kullandığım Modem ZTE H267A V1.0
    Tarife Ücreti 44TL/AYLIK + STATİC İP 15 TL CGN'den Çıkmak İçin Aldım

Washington DC...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.